Samoistne myśli, telepatia

Postautor: Adrian » 14 sie 2018, 12:29

Witam, jestem nowy na form i chciałbym sie na wstępie przywitać. Do tematów ezoteryki zawsze podchodziłem sceptycznie, ale od dłuższego czasu szukam odpowiedzi na pytanie. Może uznacie to za przypadek i coś poprostu naturalnie te myśli wywołuje, ale nurtuje mnie to.
Przechodząc do sedna. Ponad 5 lat znam pewną kobietę, która bardzo dużo dla mnie znaczy. Pojawiają mi się często w myślach jakieś wspomnienia z nią związane lub poprostu nasuwa mi się jej imię. Jednak te myśli pojawiają się czesto, gdy moja uwaga jest skierowana na coś innego i nie ma żadnych przesłanek ani powodów, dla których miałby się te myśli pojawiać. Zrodziło się stąd takie pytanie, dlaczego w momentach nie spodziewanych nasuwają mi się takie myśli?
Pozdrawiam
Adrian

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Nut » 14 sie 2018, 14:02

która bardzo dużo dla mnie znaczy

Pewnie i Ty nie jesteś jej obojętny, następuje sprzężenie zwrotne, telepatia. Zresztą któż to wie na pewno co jest przyczyną takich zjawisk.Może warto powiedzieć jej o tym, zapytać czy ma podobnie. To o wiele prościej niż pytać obcych ludzi na forach, którzy nie znają istoty sprawy.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 454 razy
Otrzymał podziękowań: 358 razy
Droga życia: 0

Postautor: Adrian » 14 sie 2018, 21:52

Zresztą któż to wie na pewno co jest przyczyną takich zjawisk.Może warto powiedzieć jej o tym, zapytać czy ma podobnie. To o wiele prościej niż pytać obcych ludzi na forach, którzy nie znają istoty sprawy.

Niestety utraciłem z nią kontakt i nie mam możliwości na kontakt z nią, przynajmniej w obecnej chwili, dlatego Was pytam, co sądzicie o takim zjawisku
Adrian

Postautor: Iza74 » 14 sie 2018, 22:27

Mój szósty zmysł podpowiada mi, że ją skrzywdziłeś, czego wynikiem są obecne obsesyjne myśli. Opcja nr.2 rzuciłeś na nią urok, który rykoszetem powrócił do Ciebie. W dzisiejszych czasach nietrudno ponownie nawiązać kontakt. Kwestia dobrej woli.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Postautor: Adrian » 15 sie 2018, 10:25

Mój szósty zmysł podpowiada mi, że ją skrzywdziłeś, czego wynikiem są obecne obsesyjne myśli.

Nie zgodzę się z tą wypowiedzią, ponieważ nie było sytuacji, w której by mogła tak się poczuć
Opcja nr.2 rzuciłeś na nią urok, który rykoszetem powrócił do Ciebie. W dzisiejszych czasach nietrudno ponownie nawiązać kontakt. Kwestia dobrej woli.

Myślę, że nie jest tak prosto rzucić urok, szczególnie dla osoby, która nigdy nie miała styczności z ezoteryką, jak już pisałem na wstępie. Chyba, że urok mógł być nieświadomy, ale nie znam się na tych sprawach.
Staram się nawiązać z nią kontakt i wszystko jest na dobrej drodze, jednakże w mojej sytuacji potrzebny jest czas.
Adrian

Postautor: Elie » 16 sie 2018, 16:19

Staram się nawiązać z nią kontakt i wszystko jest na dobrej drodze, jednakże w mojej sytuacji potrzebny jest czas.

Gdyby Tobie zależało jak sam piszesz, to zamiast tracić czas na pisanie zrobiłbyś już dawno wszystko aby skontaktować się, zapytać, porozmawiać.
Poza tym myślę, że po prostu spamujesz.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2067 razy
Otrzymał podziękowań: 1828 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Elie » 17 sie 2018, 13:25

="Adrian"]Skoro moje wypowiedzi zostały uznane za spam i nie istotne to proszę o usunięcie mojego profilu
Pozdrawiam
PS Sądzę ze istnieje wolność wypowiedzi a nie jej ogranoczanie

Wolność jak najbardziej tak, ale nie zanudzanie Twoją nieporadnością. Bo cóż innego się robi, kiedy się o kimś nieustannie myśli - szuka kontaktu i prób wyjaśnienia zaistniałej sytuacji z daną osobą, a nie stękanie na forum. My za Ciebie nie dowiemy się czy kobieta / dziewczyna ściąga Cię telepatycznie. Musisz zrobić to sam, osobiście.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Brigit » 18 sie 2018, 00:03

Adrian, zapytaj kart. Da ci dokładniejszą odpowiedź.
Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie, prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.
Anthony Peake
Awatar użytkownika
Brigit

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postautor: czerwonykapturek » 22 sie 2018, 17:47

Telepatia i sny prorocze nie są mi obce. Ktoś potrafi wyjaśnić zjawisko.Jest tyle teorii iż można się pogubić gdzie leży prawda.
Awatar użytkownika
czerwonykapturek

Podziękował : 28 razy

Postautor: Elie » 23 sie 2018, 07:26

Są to zjawiska nazywane paranormalne, parapsychiczne, przez innych nadprzyrodzone, co do których nauka podchodzi sceptycznie. Co nie oznacza, że nie występują nawet między zwierzętami. Podobno nasz mózg wysyła fale podobne do fal radiowych - można nimi kimś/czymś sterować. Czy każdy...nie wiadomo od czego jest to uzależnione.Od inteligencji, indywidualnej struktury mózgu, od ćwiczeń, treningu... tego nie wiem.

sny prorocze

Poczytaj Junga. To on rozpisuje się o teorii świadomości/ nieświadomości zbiorowej. Jeśli jesteś osobą wierzącą - od boga/bogów. W przypadku snów proroczych może również zachodzić zjawisko telepatii.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Następna

Wróć do NASZ UMYSŁ I SNY