Seks w horoskopie

Seks w horoskopie

Postautor: Elie » 03 sty 2015, 13:05

Seks w horoskopie, czyli wszystko to, czego chcielibyście się dowiedzieć na zajęciach astrologii, ale wstydziliście się zapytać

Zachowania seksualne są wpisane w nasz horoskop urodzeniowy tak samo jak inne podstawowe funkcje naszego organizmu. To, czy rodzimy się jako kobieta czy mężczyzna determinuje nasze społeczne role, wychowanie i codzienne potrzeby. Z horoskopu urodzeniowego nie można jednak wyczytać płci biologicznej człowieka, można za to odczytać płeć psychiczną. Z horoskopu można również wywnioskować, jaki typ związków będzie tworzył właściciel horoskopu, jakie przyjemności będą go pociągać i zadowalać oraz jaki typ seksualnych kontaktów będzie preferował, co jest treścią mojego wykładu.

Jako profesjonalny astrolog często spotykam się z swojej codziennej praktyce z tematyką seksu podczas interpretacji horoskopów moich klientów. Są to sprawy wstydliwe, nieraz trudne do omówienia podczas pierwszej sesji. Jednak znając przyzwyczajenia i schematy seksualne, według których postępuje dana osoba, łatwiej jest nam zrozumieć nie tylko problemy partnerskie, ale i zawodowe czy zdrowotne klienta. Umiejętność odczytania z horoskopu urodzeniowego przebiegu inicjacji seksualnej, wskazania najbardziej wrażliwych stref erogennych czy określenia niecodziennych potrzeb seksualnych pomaga astrologowi w zrozumieniu klienta, jego życiowych doświadczeń oraz udzieleniu mu konkretnych i praktycznych rad.

Inicjacja seksualna
Zanim jednak zacznę omawiać sygnifikatory seksu w horoskopie, warto pokazać, jak można odczytać z horoskopu inicjację seksualną, czyli ten pierwszy raz. Po przeanalizowaniu wielu horoskopów i życiorysów mogę potwierdzić moją tezę, że to Księżyc wskazuje na to, w jaki sposób odbędzie się to ważne wydarzenie w naszym życiu.

Znak i dom Księżyca pokaże nam, jak do tego doszło oraz sposób i miejsce, gdzie się to odbyło. Aspekty, jakie Księżyc tworzy z innymi planetami, szczególnie społecznymi i pokoleniowymi, opisują dodatkowe czynniki i okoliczności inicjacji. Na przykład:
do Jowisza – bezpiecznie i bez problemu, duża satysfakcja erotyczna;
do Saturna – próba kilka razy przekładana, problemy ze zgraniem się partnerów, mało przyjemna sytuacja, wbrew zakazom;
do Urana – nagle, bez planu, z zaskoczenia, w oryginalnym miejscu;
do Neptuna – pod wpływem alkoholu, fatalne zauroczenie;
do Plutona – krwawe okoliczności, na siłę, pod przymusem, jako transformujące przeżycie.

Atrakcyjność seksualna
Naturalnym sygnifikatorami seksu w horoskopie są dwie planety: Wenus – planeta przyjemności, dogadzania sobie, związków, zabawy, żeńskiej energii oraz Mars – planeta energii seksualnej (szczególnie w połączeniu z Wenus), działania, męskiej energii. Mars jest bardzo silnym seksualnym sygnifikatorem, jeśli tworzy aspekty z Wenus.

Zmiennymi sygnifikatorami seksu w horoskopie są:
VII dom – jego władca oraz planety, które się w nim znajdują, V dom – jego władca oraz planety, jakie się w nim znajdują. Jest wiele astrologicznych mitów na temat domów i planet, które według mnie mają niewiele wspólnego z erotyką. ,
Często mówi się, że ile planet w VII domu, tyle mamy partnerów i związków, co nie potwierdza się w praktyce.

Wielu astrologów ekscytuje się również VIII domem jako domniemanym domem seksu. W tradycyjnej astrologii związany jest on z cudzymi pieniędzmi i ze śmiercią. Jego współczesne znaczenie mogło powstać z tego, że oba te czynniki powiązane razem dają definicję zawodu prostytutki – ryzykowanie własnym zdrowiem (kiedyś syfilis był powszechną chorobą wśród pracownic domów publicznych i ich klientów).

Poza tym często silny VIII dom wskazuje na skłonności sado-maso lub upodobania do orgii (wtedy realizuje się cel tego domu – dostęp do dużej ilości cudzej energii seksualnej), a także powiązania seksu z różnymi formami wywierania nacisku, przeważnie przez zastraszanie.
Ten dom jest też w silny w horoskopach osób, które doświadczyły przemocy seksualnej w dzieciństwie.

Znaki zodiaku wykazujące zwiększoną seksualność w horoskopie to znaki luksusu lub podwyższonej energii erotycznej, w których Mars lub Wenus są silne i mogą się w pełni realizować. Są to po kolei:
Baran (władztwo Marsa),
Byk (władztwo Wenus) ,
Koziorożec (wywyższenie Marsa),
Ryby (wywyższenie Wenus),
Waga (władztwo Wenus),
Skorpion (władztwo Marsa).
Warto też dodać do tej listy znak;
Lwa (władztwo Słońca) jako znak silnie ognisty, egocentryczny, skupiony na realizowaniu siebie i swoich przyjemności, cieszeniu się życiem, nastawiony na luksus oraz erotyczne doznania.

Jeśli w horoskopie ktoś ma silnie zaznaczone wyżej wymienione znaki zodiaku i znajdują się w nich sygnifikatory seksu, osoba ta ma o wiele większy apetyt na seks niż inni ludzie, jest aktywna seksualnie prawie przez całe swoje życie i seks zajmuje w jej życiu bardzo ważne miejsce, często wpływając na jej wybory życiowe i jej publiczny wizerunek.

Ocena siły planet w horoskopie, pozwala stwierdzić, w jaki sposób będzie się realizować energia seksualna danej osoby: harmonijnie, w zgodzie z innymi dziedzinami jej życia czy też nieharmonijnie, stanowiąc kłopotliwy dodatek, sprawiając problemy lub też zmuszając właściciela horoskopu do ukrywania swoich seksualnych upodobań.

Planeta wzmocniona poprzez wywyższenie i władztwo sprawia, że człowiek jest otwarty na ludzi, kochający, uczuciowy. Planeta osłabiona przez upadek, wygnanie wywołuje skrajne emocje i reakcje oraz niestabilną seksualność. Planeta w retrogradacji daje wahanie i zmiana uczuć, nieumiejętność oceny swoich sił i potrzeb podczas aktu seksualnego. Planeta spalona sprawia, że do człowieka nie docierają do emocje, bodźce, jest mniej wrażliwy na dotyk i dłużej trzeba stymulować jego strefy erogenne.

Wenus czyli co nam w hormonach gra
Badając posadowienie Wenus w żywiołach możemy określić, jakie erotyczne doznania dana osoba preferuje, co ją zaciekawi, a nawet w jaki sposób będzie uprawiać seks.

Wenus w żywiole powietrza: w Bliźniętach, Wadze i Wodniku
- ciekawość, głód informacji, musi być czymś zaintrygowana;
- nastawienie na rozmowę, kontakt intelektualny;
- może być zbyt racjonalna i niestabilna;
- zmienność nastrojów;
- pociąga ją wymiana myśli i idei, konieczny jest ciągły kontakt słowny w trakcie stosunku.

Wenus w żywiole wody: w Raku, Skorpionie i Rybach
- bardzo wrażliwa;
- lubi fizyczny kontakt;
- skupiona na czuciu i emocjach, które wciąż analizuje;
- na pierwszym miejscu stawia emocje i intymność;
- odbiera bodźce, ale nie umie dostosowywać się do zmian;
- pociąga ją podobieństwo uczuć i nastrojów, empatia.

Wenus w żywiole ognia: w Baranie, Lwie i Strzelcu
- przejmuje inicjatywę;
- rywalizuje i narzuca swoją wolę;
- uwielbia działanie, nieustannie podejmuje wyzwania;
- mniej pasywna i współczująca;
- pociągają ją wygląd: blask, postura, poza.

Wenus w żywiole ziemi: w Byku, Pannie i Koziorożcu
- uczuciowa i sentymentalna, ale i praktyczna w wyborach seksualnego partnera;
- ceni bezpośredni kontakt i atmosferę;
- czasem pasywna, czeka na inicjatywę partnera;
- lubi zadowalać innych, podporządkowywać się;
- pociągają ją kształty, forma, dotyk, zapach.

Aspekty Wenus z innymi planetami

Wenus w aspektach z Marsem silnie stymuluje nasze potrzeby seksualne. Aspekty te wzmacniają pragnienie przyjemności i uwypuklają w postawie danej osoby erotyczne zachowanie. Mars i Wenus we wzajemnej recepcji dają skłonność do nadmiernej seksualnej aktywności, nawet jeśli nie tworzą razem żadnego aspektu. Trygon i sekstyl sprawiają, że dana osoba łatwo podejmuje erotyczną inicjatywę i wykorzystuje życiowe przyjemności, umie zachować umiar i rozsądek. Koniunkcja, kwadratura i opozycja daje dużą skłonność do aktywności seksualnej, ale i nieostrożność w kontaktach seksualnych.

Wenus w aspektach z Jowiszem intensyfikuje pożądanie i satysfakcję, sprawia, że dana osoba gra w otwarte karty i nie ma niedomówień między nią i partnerem co do jej potrzeb i oczekiwań seksualnych. Osoba z tym aspektem rozważa każdy problem; ukrywa brudy i wstydliwe zachowania, bardzo dba o swoją reputację.

Wenus w aspektach z Saturnem dodaje właścicielowi horoskopu chłodu i dystansu w relacjach seksualnych, przytłumia, a nieraz blokuje wrażliwość i odbiór bodźców. Hamuje również skłonność do seksualnych eksperymentów.

Mars w aspektach z Saturnem powoduje opóźnienia w akcie seksualnym, technicznie mogą to być problemy z wytryskiem. Jest to aspekt wyniosłości i oziębłości seksualnej. Właściciel horoskopu może się długo powstrzymywać od seksu lub nawet obywać bez niego. Jeśli dana osoba jest świadoma tych problemów i ograniczeń, przy odpowiednim treningu i dobrze dobranych partnerze może stać się biegłym w sztuce kochania i zaspokajać siebie i partnera przez długie godziny. Jeśli planety te tworzą też aspekt z Wenus, daje to piorunującą mieszankę. Osoba taka bardzo intensywnie wyraża swoją seksualność, ale wynaturzona ekspresja uczuć. Takie połączenie aspektów daje też nerwice seksualne, ciągłą chcicę (powodowaną nieraz nieustannym niezaspokojeniem i brakiem orgazmu mimo wielu godzin uprawiania seksu) i niestosowne seksualne zachowania.

Merkury w aspektach z Wenus i Marsem sprawia, że umysł jako czynnik racjonalny jest dla takiej osoby istotny, a nieraz decydujący w kontaktach seksualnych. Osoba ta jest bardzo kreatywna seksualnie, wynajduje nowe pozycje, doznania, eksperymentuje w łóżku.

Strefy erogenne
Każdy astrolog zna rysunek przedstawiający przyporządkowania znaków zodiaku do części ciała. Badając seksualność w kontekście astrologii wpadłam na pomysł, aby przebadać ten od średniowiecza znany model pod kątem stref erogennych.

Obrazek


Możemy więc na człowieka zodiakalnego spojrzeć nie tylko z medycznego punktu widzenia, ale i z seksualnego właśnie. Założyłam więc, że jeśli znak zodiaku i planeta, która nim włada, są powiązane z określoną częścią ciała ludzkiego, to każda z tych części ciała może być również wrażliwą strefą erogenną u danego człowieka, jeśli w jego horoskopie urodzeniowym znajdują się w niej główne sygnifikatory seksu czyli planety Wenus i Mars.

Najbardziej podatnych na stymulację erotyczną części ciała szukamy w horoskopie według następującego klucza:
- u kobiet pozycja Wenus i Księżyca, jego znak, domifikacja i aspekty;
- u mężczyzn pozycja Wenus i Marsa, jego znak, domifikacja, aspekty.

Czasami jednak może to być planeta, która odbiera najwięcej aspektów w horoskopie lub znak, w którym jest descendent (np. descendent w Byku – szyja). Jeśli Jowisz tworzy z Wenus lub Marsem jakiś aspekt, wtedy znak, w którym on się znajduje, wskazuje również na najbardziej erogenną część ciała.

Na pewno ktoś będzie chciał zapytać, co ze znakiem Lwa (serce), Panny (jelita) i Wagi (nerki), które głównie kojarzone są z narządami wewnętrznymi. Na szczęście każdy z tych znaków ma też przyporządkowane zewnętrzne części ciała. Strefy erogenne dla Lwa to plecy, klatka piersiowa i oczy, dla znaku Panny brzuch, dla Wagi zaś boki ciała.

Intensyfikację potrzeb i erotycznych doznań zapewniają w horoskopie aspekty Marsa i Wenus z Plutonem, a także Mars lub Pluton na osiach horoskopu – szczególnie na ascendencie i medium coeli. Te aspekty zapewniają seks do 90., a nawet dłużej! Osoby z takimi aspektami w horoskopie mają o wiele większą energię życiową, a co za tym idzie – i seksualną. Miewają więcej romansów i przygód erotycznych i wyrabiają o wiele więcej ponad statystyczną normę pod względem ilości partnerów seksualnych.

Seksualne perwersje
Nie ma sprecyzowanych reguł na jednoznaczne scharakteryzowanie seksualnych perwersji. Najczęściej są to bardzo silnie podkreślone w horoskopie dwie planety seksualności: Wenus i Mars z równie silnym wpływem planet społecznych i pokoleniowych.
Są to również horoskopy o silnym wpływie Urana – planety odmienności, indywidualności i pokonywania wszelkich granic i zakazów.

Sadyzm: Sadysta odczuwa podniecenie seksualne w wyniku zadawaniu partnerowi fizycznego i psychicznego bólu oraz upokarzania go. Decydują o tym nie tylko aspekty, ale i tranzyty planet do horoskopu urodzeniowego oraz progresje. Najczęstsze wskaźniki: aspekty między Wenus i Marsem (symbol partnera – u kobiety Mars, u mężczyzn Wenus) a Saturnem, aspekty planet osobistych z Plutonem.

Masochizm: Masochizm to osiągnięcie spełnienia seksualnego podczas poniżania, doznawania cierpienia psychicznego i fizycznego zadawanego przez partnera. To moim zdaniem najczęściej spotykana teraz perwersja w tzw. toksycznych związkach. O masochizmie świadczą silne wpływy Saturna i Neptuna na Wenus, Marsa, Słońce lub Księżyc.

Skłonność do onanizmu wykazują ludzie
z silnym domem XII, z Wenus lub Księżycem w aspektach z Neptunem, a także mający w horoskopie wpływ znaku Skorpiona. Onanizm jest też częstą seksualnym zachowaniem u osób, które mają słabo lub źle posadowionego Marsa lub Wenus w horoskopie.

Fetyszyzm występuje w horoskopach z silnym wpływem znaku Ryb i źle aspektowanym Merkurym. (Baudelaire)

Ekshibicjonizm to częste zachowanie u osób z Księżycem w domach kątowych lub na osiach, a także u osób posiadających w horoskopie nieharmonijne aspekty pomiędzy Księżycem i Merkurym.


Fragment wykładu, który został wygłoszony podczas I Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego 21.03.2009 r. w Warszawie

Warszawa, marzec 2009 r.
Artykuł ukazał się w kwartalniku Trygon nr 3(4)/2009
IZABELA PODLASKA-KONKEL
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31322
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2099 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Seks w horoskopie

Postautor: Pachet » 19 paź 2015, 18:13

Wenus i Mars wskazują na osoby , które cie pociągają w sensie sexualnym. W przypadku kobiet położenie Marsa często mówi o tym, jacy mężczyźni ją podniecają - bardzo często na poziomie podświadomości. W przypadku mężczyzn zwykle to położenie Wenus wskazuje, jaki typ kobiet ich interesuje. Np jeśli jego Wenus stoi w znaku Bliźniąt, pociąggają go kobiety zabawne, żywe, dowcipne. Planeta ta mówi o kobietach, które - świadomie lub nie grają na jego emocjach.

Potężne seksualne przyciąganie ma miejsce, gdy :

- Twoja Wenus i Mars kochanka (lub na odwrót) są w tym samym znaku: oboje jesteście namiętni i żywo reagujecie na sekualność. Wasze współżycie bedzie podniecajace, choć mogą zdarzyć się różnice w temperamencie.

-Twoja wenus jest w tym samym znaku, co ascedent kochanka ( lub na odwrót): Powinniście być pełnymi wyobrażni kochankami, dobrze wiedzącymi co lubi partner.

- Twoja Wenus jest w słonecznym znaku kochanka (lub na odwrót) To oznaka nie tylko zazdrości we współżyciu sexualnym,ale również ciągłe zainteresowanie innymi obszarami.

-Twoja Wenus jest w księżycowym znaku kochanka (lub na odwrót) Może to być niestabilna kombinacja na poziomie emocjonalnym. Niezwykle barwne życie erotyczne.

Źródło-"Wszystko co powinniscie wiedzieć o Astrologii"
Joanna Martine Woolfolk 2002
"Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi"
Winston Groom (z książki Forrest Gump)
Pachet
Niewymowny
 
Posty: 127
Rejestracja: 27 paź 2013, 19:29
Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 0

Re: Seks w horoskopie

Postautor: Iza74 » 21 cze 2017, 10:33

Luty 4, 2012 Miroslaw Czylek

Witam Państwa ! Legendarnym, zgoła mitologicznym zajęciem astrologów jest odnajdywanie wielu atrybutów ludzkiej seksualności podczas przeglądania horoskopów zarówno indywidualnych, jak i partnerskich. Większość osób postronnych lubuje się w spoglądaniu na planety libido, Wenus i Marsa, nie zwracając kompletnie uwagi na zawartość domów V, VII, a także pośrednio domy III i II. Nie uwzględniając przy tym wielkiej roli Słońca (Księżyca) oraz Neptuna ! Wyraźnie zaś skłaniają się do studiowania sektoru VIII, szczególną zaś estymą cieszy się od niedawna modna i bardzo lansowana Lilith.

Niestety, efekt tego przeglądu technicznego zawsze prowadzi do tego samego. Człowiek po wizycie u astrologa wie “wszystko” a zarazem “nic”. A wystarczyłoby zastosować kilka prostych reguł, chociażby z książki Leona Zawadzkiego “Ariadna” [Studio Astropsychologii, Białystok 2000] . Oto te zasady, których przeformułowania postanowiłem się podjąć :

1) NAJWAŻNIEJSZĄ regułą w grze zwanej “seksem” jest SŁOŃCE. Ono jest dawcą życia, jego manifestacją jest dzieło. Jednym z przejawów dzieła (oraz jego niszczenia) jest seksualność.

a) Pozycja domu (oraz znak) w którym znajduje się Słońce wskazuje na SPOSÓB REALIZACJI nawyków seksualnych. Np Słońce w domu XII w Bliźniętach będzie mniej ekspansywne w swojej twórczości/seksualności niż Słońce w domu VII w Strzelcu.

b) Znak wierzchołka V wskazuje na CHARAKTER SKŁONNOŚCI do wyrażania instynktów seksualnych. Np V wierzchołek w Baranie – relacje dominujące, bezpośrednie, albo V wierzchołek w Pannie – relacje wychłodzone, raczej uprzedmiotawiające, itp.

c) Lew na wierzchołku któregoś z domów może wskazywać na OBSZAR REALIZACJI skłonności seksualnych.

2) DRUGĄ regułą w grze zwanej seksem jest spoglądanie na dom VII, znak WAGI i wszystko co z tymi obszarami związane (Saturn egzaltujący, oraz Wenus jako władca tego obszaru nasuwają się arbitralnie). Dom V – seks “bez papierków”, instynktowny, twórczy. Dom VII – seks “koncesjonowany”, społeczny, uregulowany prawnie, moralnie, itp.

a) Uszkodzona Wenus, albo dom VII opanowane przez malefika, bądź planetę, która nie jest w konkretnym horoskopie w zbyt dobrym położeniu daje pewne wątpliwości, co do stałości/realności związku. Częstokroć ktoś nie zintegrował życia seksualnego i życia “oficjalnego”, na pokaz. “Usankcjonowanie społeczne” będzie walczyło z osobistymi, wewnętrznymi popędami. Może to być “korzyść”, może to być “moralność społeczna”, może to być wreszcie etos samopoświęcenia. Jeśli sygnifikatory Wagi i domu VII będą silne, to w tym znaczeniu “seks” poza strukturami nie będzie się, mówiąc trywialnie … “opłacać” !

b) Słaby Saturn (czasami Pluton!) przy mocnym Neptunie, albo Uranie, które podłączą się pod Wenus (albo władcę VII wierzchołka) mogą dawać efekt złamania reguł kontraktowych (tzn zdradzania męża lub żony) . Pojawia się wówczas sto różnorodnych koncepcji “ominięcia zasad”, począwszy na “przygodzie”, albo “zabawie”, a skończywszy na “monotonii” i innych nieokreślonych “doznaniach” natury psychofizycznej, których to partner w związku zapewnić nie mógł.

3) TRZECIĄ zasadą jest spojrzenie na zawartość planet w domu V, oraz VII.

4) CZWARTĄ zasadą jest Neptun i jego skłonności do idealizowania i sublimowania przejawów tzw “miłości”.

Zapewne wymieniłem tylko CZĘŚĆ reguł dotyczących interpretacji pomyślności związku. Zważmy na to, że jeśli POJEDYNCZY HOROSKOP będzie wyjątkowo nieprzychylny, wówczas “ŻADNA SYNASTRIA” związku nie uratuje ! Umiłowanym “lansem astrologicznym” oprócz medialnej dziś Lilith jest wspomniana zabawa w synastrie, która często nie jest połączona z podstawowym przestudiowaniem pojedynczego radixu. Koniunkcja synastryczna może nabierać całkiem świeżego charakteru, jeśli obszary połączonych planet znajdują się w… innych domach, na co mało kto zwraca uwagę ! Ale, w końcu synastria jest “alternatywną” formą nowego odczytania horoskopu, albo kolejną z możliwych wariacji na temat “dopasowania” ! Rzetelność stosowania powyższych metod (SYNASTRIA czy POJEDYNCZE RADIXY) pozostawiam do dalszych rozważań. Sceptycznie podchodząc do koncepcji “szczęścia we dwoje”, życzliwiej zaś do próby zrozumienia swojej osobistej koncepcji “związku”.

Luty 4, 2012 miroslawczylek
O seksie więcej. Dlaczego V dom, a nie VIII ?

Witam Państwa ! Wspomniany artykuł jest kontynuacją, a w zasadzie pewną polemiką związaną z opublikowaniem poprzedniego artykułu, zatytułowanego “Seks, zdrady i podboje”… We wspomnianym felietonie związanym z seksualnością położyłem ogólnie nacisk na Słońce, znak Lwa, dom piąty, oraz Neptuna. Na dalszy plan zostały zaś zepchnięte Wenus, oraz Mars. W tym miejscu warto nadmienić, że postulat włączenia w system rozważań “o seksualności” większości planet jest słuszny, aczkolwiek niepragmatyczny, a jego charakter znacząco rozcieńcza sensowność i osłabia poziom integralności jakiejkolwiek teorii na temat seksu.

Spójrzmy, jak krajobraz z wszystkimi sygnifikatorami mógłby wyglądać. Otóż, dodalibyśmy najpierw Księżyc z jego “stanami emocjonalnymi”. Dalej, rozścielonym dywanem rozważań przemierzałaby pachnąca Wenus, marząca o “harmonii i miłości”. W orszaku miłosnych uniesień podążałby Mars, który czyniłby wiele rzeczy “gwałtownie”, często podporządkowując się instynktom. Jowisz, znany pod imieniem Zeusa, znany był jako kochanek “płodny i czuły” – proszę zerknąć do mitologii, ileż żon, dziewic i dzieci jest z nim powiązanych ! Więc królował by na wybiegu zdecydowanie ! Uran – gwałtownie “nieprzewidywalny” – podłączony pod Wenus, albo Marsa zasiałby energię niezwykłego ożywienia, przypadkowo uszkadzając czyjąś sukienkę. Wreszcie Pluton (Hades) porywający Persefonę, którą zdążył poczęstować “kontrolującym” owocem granatu ! Rozmycie i rozdrobnienie seksualności mogłoby więc dotyczyć wyżej wymienionych ośmiu planet (bez Merkurego i Saturna). W celu zwiększenia poziomu abstrakcji moglibyśmy dodać Lilith, oraz zaanektować planetoidy, pełniące role kobiece: Ceres, Westę, Juno, oraz Pallas – Atenę. Czyli, nie ujmując – 13 ciał niebieskich !

Nie umniejszając drastycznie roli ww. planet i planetoid, stwierdzić wyraźnie należy, że “węższego wyboru dokonać jednak trzeba!”. W poprzednim artykule były to trzy szerzej omówione postacie (Hugh Hefner, Larry Flynt, Liz Taylor) , plus dwie osoby wspomniane pokrótce (Mick Jagger, Jack Nicholson). Wszyscy mieli wyeksponowaną rolę związaną z władcą V domu, względnie z V domem, albo Słońcem. W niniejszym artykule zostaną przedstawione trzy ikony, z których dwie są wręcz wymarzone, rzekłbym “archetypowe” : Giovanni Casanova, oraz Wilt Chamberlain. Dodam jeszcze osobę Dominiqua Strauss Kahna, z którym wiąże się ostatnia “afera rozporkowa”. Od razu wspomnę, że nie kierowałem się żadnymi osobistymi sympatiami, ani nie obwieściłem specjalnych poszukiwań, w celu “podpasowania osób pod określoną teorię astrologiczną”. We współczesnym świecie nasiąkniętym licznymi teoriami sPiSkowymi, odruch podejrzliwości jest cechą naturalną i nieszczególnie rzadką. Proszę się go pozbyć i przeznaczyć na bardziej efektywne cele, to na pewno się opłaci !

cdn - http://gwiazdologia.naszeszczescie.pl/o ... cription-2
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1939
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8


Wróć do Różne systemy astrologiczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości