Sen o synu, zmarłych rodzicach i czarnych klapkach

Sen o synu, zmarłych rodzicach i czarnych klapkach

Postautor: Brigit » 02 lip 2019, 08:49

Jak w temacie. Miałam dziwny sen że zmarlymi rodzicami gdzieś w tle oraz synu który kupił mi czarne klapki. Ja zwróciłam mu uwagę jakie klapki noszę. Miałam je na nogach. Też klapki jednak na wysokich koturnach. Obudziłam się z niedobrymi przeczucia. Sen miałam wczoraj.
Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie, prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.
Anthony Peake
Awatar użytkownika
Brigit
Niewymowny

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Sen o synu, zmarłych rodzicach i czarnych klapkach

Postautor: Elie » 04 lip 2019, 16:14

Według moich "kodów sennych" sen zwiastował jakieś kłopoty, prawdopodobnie związane z wyjazdem. Kolor czarny niezbyt dobrze zwiastuje. Jako, że już kilka dni minęło może sama opiszesz nam co się wydarzyło :03777:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2132 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: wuzetka » 05 lip 2019, 22:34

O kolorze czarnym jest tu opisane; kolor-czarny-we-snie-t40850.html#p983801
Sny o zmarłym są nie zwiastują niczego złego. Zmarli przynoszą nam pocieszenie, zwiastują polepszenie się trudnej sytuacji.
wuzetka

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Brigit » 07 lip 2019, 11:05

Nie wydając się w szczegóły synowi próbowano ukraść samochód. Próba została udaremniona. Może to zasługa czuwajacych rodziców, trudno powiedzieć.
Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie, prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.
Anthony Peake
Awatar użytkownika
Brigit
Niewymowny

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Wróć do Interpretacje snów