Siema:)

Siema:)

Postautor: Poganin 666 » 19 cze 2016, 21:22

Mam na imię Mikołaj. Jestem tu nowy(jak widać :diablo: ) Interesuję się runami magiją.
A właściwie to szukam jeszcze swojej drogi, bo jak narazie to jestem na rozstaju... 035
,,Są takie gardła, których zew Umilkł w mogile - bezpowrotnie. Jest taka krew - szatana krew, Której nie przelał nikt - dwukrotnie."
Awatar użytkownika
Poganin 666

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 3

Re: Siema:)

Postautor: Nut » 19 cze 2016, 21:40

Siema. :) Który post zostawić.
666 jakoś nie robi dobrego wrażenia. Nie chcesz zmienić nicku.Tym bardziej, że drukowanymi literami napisany, co też niezbyt estetycznie wygląda.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 514 razy
Otrzymał podziękowań: 407 razy
Droga życia: 0

Re: Siema:)

Postautor: Poganin 666 » 19 cze 2016, 22:34

Mut pisze:Siema. :) Który post zostawić.
666 jakoś nie robi dobrego wrażenia. Nie chcesz zmienić nicku.Tym bardziej, że drukowanymi literami napisany, co też niezbyt estetycznie wygląda.

Post 2,byłem pewny że mi się skasował... spoko to zmienie nick, tylko jak? Jak umiesz zmienic to poganin może być.
Ale gafa na samym początku :zalamany:
,,Są takie gardła, których zew Umilkł w mogile - bezpowrotnie. Jest taka krew - szatana krew, Której nie przelał nikt - dwukrotnie."
Awatar użytkownika
Poganin 666

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 3

Wróć do REGULAMINY