Siła podświadomości ( nieświadomości )

Re: Siła podświadomości ( nieświadomości )

Postautor: Ankol18 » 19 sty 2018, 21:29

Elie pisze:Nie do końca, nie w każdym przypadku. Nasze marzenia, pragnienia muszą być w miarę realne, na miarę naszych możliwości, w granicach rozsądku. No i na pozytywnym myśleniu się nie kończy, trzeba jeszcze coś w tym kierunku robić.

W sumie to jestem ciekawa jakie Ty Ankol masz marzenia, jeśli oczywiście możesz zdradzić i które z wcześniejszych już się spełniły :03777:

Hmm jakie są moje marzenia? Zdobyć w końcu prawo jazdy; chciałabym otworzyć swój własny butik; chciałabym dużo podróżować, zwiedzić wiele miejsc na całym świecie; oczywiście mieć mnóstwo pieniążków, żeby mnie było na te wszystkie moje zachcianki stać; chciałabym spróbować nauczyć się języka hiszpańskiego; marzy mi się także praca związana z muzyką, zawsze chciałam grać muzykę w klubach.

Ale prawdziwe jedno jedyne marzenie to ponoć takie, które trzyma się w tajemnicy... :usmiech: heart
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: Nut » 02 lut 2018, 22:33

Ankol18 pisze:
Elie pisze:Nie do końca, nie w każdym przypadku. Nasze marzenia, pragnienia muszą być w miarę realne, na miarę naszych możliwości, w granicach rozsądku. No i na pozytywnym myśleniu się nie kończy, trzeba jeszcze coś w tym kierunku robić.

W sumie to jestem ciekawa jakie Ty Ankol masz marzenia, jeśli oczywiście możesz zdradzić i które z wcześniejszych już się spełniły :03777:

Hmm jakie są moje marzenia? Zdobyć w końcu prawo jazdy; chciałabym otworzyć swój własny butik; chciałabym dużo podróżować, zwiedzić wiele miejsc na całym świecie; oczywiście mieć mnóstwo pieniążków, żeby mnie było na te wszystkie moje zachcianki stać; chciałabym spróbować nauczyć się języka hiszpańskiego; marzy mi się także praca związana z muzyką, zawsze chciałam grać muzykę w klubach.

Ale prawdziwe jedno jedyne marzenie to ponoć takie, które trzyma się w tajemnicy... :usmiech: heart

No okej, napisz Ankol co już zrobiłaś w celu przybliżenia tych marzeń zaloty
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 511 razy
Otrzymał podziękowań: 407 razy
Droga życia: 0

Postautor: Ankol18 » 10 lut 2018, 19:30

Nut pisze:No okej, napisz Ankol co już zrobiłaś w celu przybliżenia tych marzeń zaloty

Pracuję, zarabiam, oszczędzam... zaloty :usmiech:
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: Nut » 15 lut 2018, 13:57

Smoczyca pisze:Nie wiem czy fuksem czy nie bo nie wiem jako która byłam na liście przyjętych ale wiem, że życzenia czy marzenia nie spełniają się od tak. Zawsze trzeba coś zrobić w tym kierunku. Cóż wprawdzie nie musiałam pisać egzaminu na studia, ale matura mogła być lepiej napisana :D
Chodzi mi o to, że z dwóch miast do których składałam podania tylko jedno brałam pod uwagę, tam chciałam być, nie miałam żadnych wątpliwości i tam się dostałam bez problemu.

Nie można afirmować życzenia a w duchu mówić sobie; nie ja i tak się nie dostanę.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 511 razy
Otrzymał podziękowań: 407 razy
Droga życia: 0

Postautor: Smoczyca » 18 lut 2018, 08:54

Nut pisze:
Nie można afirmować życzenia a w duchu mówić sobie; nie ja i tak się nie dostanę.

Zgadzam się. Jedno musi być zgodne z drugim.
Wszystko się zmienia jeśli powiesz to głośno.
Smoczyca

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 5

Poprzednia

Wróć do Stany naszego umysłu