Skąd, od kogo pochodzą sny

Re: Skąd, od kogo pochodzą sny

Postautor: Nice » 18 sty 2018, 11:25

Często mam sny prorocze. Poznaję je po symbolach zwiastujących wydarzenia najbliższych dni.Od kogo pochodzą sygnały, ostrzeżenia. To jest dla mnie największą zagadką.
“Spotkanie dwóch osobowości jest podobne do kontaktu dwóch chemicznych substancji – jeżeli zachodzi interakcja, obie zostają przemienione.„

C. G. Jung
Awatar użytkownika
Nice
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 107 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Skąd, od kogo pochodzą sny

Postautor: szamka » 20 sty 2018, 21:03

Lawrence LeShan (ur. 6 września 1920) – amerykański psycholog, autor bestsellera "How to Meditate" napisał; Jest rzeczą dla nas zupełnie oczywistą, że jasnowidzenie jak i prekognicja nie istnieją. (?) jasnowidztwo i prekognicja nie mogą w takim świecie mieć miejsca. Problem w tym, że jednak mają miejsce. Istnieją zbyt solidne dowody naukowe na ich istnienie, by ich istnienie zanegować.

Od zarania dziejów starano się wyjaśnić zjawisko jasnowidzenia i snów proroczych.Nikt jak do tej pory nie dał jednoznacznej, wiarygodnej odpowiedzi. Mogą pochodzić od bogów, mogą być sygnałem poświadomości.
Sama też kontroluję swoje sny i wiem, że w moich snach objawia się prawda o mojej przyszłości, której później doświadczę, za dzień, dwa. Nie śnią mi się sytuacje wprost. Śnię symbolami które analizuję i wiem przed czym mnie ostrzegały. Zwykle pojawiają się w trudnych momentach życia.
Awatar użytkownika
szamka
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 76 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 8

Poprzednia

Wróć do Stany naszego umysłu