Skuteczność Szeptuch - Wasze doświadczenia

Postautor: Mentor » 24 mar 2015, 17:55

Zna ktoś z Was szeptuchę albo u takiej był? Czy kogoś z was uzdrowiła. ?
Mentor
Niewymowny

Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 11

Postautor: Szaman_Wiejski » 24 mar 2015, 21:26

Jeśli wysilisz się na przeszukanie tematów w dziale z pewnością znajdziesz odpowiedź.

Szaman_Wiejski
Profesjonalny doradca

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postautor: Mi-lka » 25 mar 2015, 11:09

Jest kilka tematów, ale w żadnym z nich nikt nie podzielił się prywatnymi doświadczeniami.Głównie pisali Ci, co się tym "fachem" zajmują. Trudno więc o obiektywizm. Nawet sami mieszkańcy wioski mają wątpliwości. Wiadomo, każdy się łapie ostatniej deski ratunku.

Kilka lat temu byłam u babki z Orli. Byłam zbyt podekscytowana, żeby pamiętać cały przebieg rytuału. Pamiętam jak kazała mi patrzeć w niebo. Dużo nie brakowało, żebym zemdlała. Jeszcze w domu odczuwałam dziwne mrowienie w głowie i otępienie umysłowe.Z czasem przeszło wraz z problemem zdrowotnym.Do dzisiaj nie wiem na ile zadziałały rytuały Szeptuchy czy moja podświadomość.

Mi-lka

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 0

Postautor: Mentor » 25 mar 2015, 13:53

Szaman_Wiejski pisze:Jeśli wysilisz się na przeszukanie tematów w dziale z pewnością znajdziesz odpowiedź.

Przepraszam z czystego lenistwa chciałam pójść na skróty.
Mentor
Niewymowny

Re: Skuteczność Szeptuch - Wasze doświadczenia

Postautor: Szaman_Wiejski » 26 mar 2015, 14:49

Mi-lka pisze:Kilka lat temu byłam u babki z Orli. Byłam zbyt podekscytowana, żeby pamiętać cały przebieg rytuału. Pamiętam jak kazała mi patrzeć w niebo. Dużo nie brakowało, żebym zemdlała. Jeszcze w domu odczuwałam dziwne mrowienie w głowie i otępienie umysłowe.Z czasem przeszło wraz z problemem zdrowotnym.Do dzisiaj nie wiem na ile zadziałały rytuały Szeptuchy czy moja podświadomość.

Jeśli przyjęła cię na podwórku, kazała patrzeć w niebo i wypatrywać co się pojawi to raczej szeptucha Anna z Rutki, a nie Orli ;)Babka z Orli przyjmuje w domu. A odczucia po działaniach miałaś jak najbardziej normalne. Wiele osób ma podobne po działaniach.
Szaman_Wiejski
Profesjonalny doradca

Postautor: Mentor » 26 mar 2015, 15:14

Szaman_Wiejski pisze:
Mi-lka pisze:Kilka lat temu byłam u babki z Orli. Byłam zbyt podekscytowana, żeby pamiętać cały przebieg rytuału. Pamiętam jak kazała mi patrzeć w niebo. Dużo nie brakowało, żebym zemdlała. Jeszcze w domu odczuwałam dziwne mrowienie w głowie i otępienie umysłowe.Z czasem przeszło wraz z problemem zdrowotnym.Do dzisiaj nie wiem na ile zadziałały rytuały Szeptuchy czy moja podświadomość.

Jeśli przyjęła cię na podwórku, kazała patrzeć w niebo i wypatrywać co się pojawi to raczej szeptucha Anna z Rutki, a nie Orli ;)Babka z Orli przyjmuje w domu. A odczucia po działaniach miałaś jak najbardziej normalne. Wiele osób ma podobne po działaniach.

Czy mógłbyś podać źródło swej wiedzy na temat szeptuch?

Mentor
Niewymowny

Postautor: Szaman_Wiejski » 26 mar 2015, 15:29

Mentor pisze:
Szaman_Wiejski pisze:

Czy mógłbyś podać źródło swej wiedzy na temat szeptuch?

Mieszkam na Podlasiu. Interesuję się magią ludową. No i wielokrotnie bywałem u babek. Chociaż częściej u Anny z Rutki. Od babki z Orli niczego się nie dowiesz o gusłach.
Szaman_Wiejski
Profesjonalny doradca

Postautor: Nikolka » 26 mar 2015, 15:37

Ja jestem sceptycznie nastawiona. Co więcej nawet mieszkańcy wioski nie dowierzają, twierdzą, ze to zabobony. Może to działa na podświadomość, mózg ludzki jest nadal wielkim znakiem zapytania dla naukowców.

Celuj w Księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami :2pistolety:
Patrick Suskind
Awatar użytkownika
Nikolka

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Droga życia: 0

Postautor: Mentor » 26 mar 2015, 15:38

Szaman_Wiejski pisze:Mieszkam na Podlasiu. Interesuję się magią ludową. No i wielokrotnie bywałem u babek. Chociaż częściej u Anny z Rutki. Od babki z Orli niczego się nie dowiesz o gusłach.

Dziękuję.

Czy w przekazywaniu Ci wiedzy Twoja płeć nie stanowiła problemu?
Mentor
Niewymowny

Postautor: Szaman_Wiejski » 26 mar 2015, 15:48

Mentor pisze:
Czy w przekazywaniu Ci wiedzy Twoja płeć nie stanowiła problemu?

A dlaczego miałaby przeszkadzać?

"a jestem sceptycznie nastawiona. Co więcej nawet mieszkańcy wioski nie dowierzają, twierdzą, ze to zabobony. Może to działa na podświadomość, mózg ludzki jest nadal wielkim znakiem zapytania dla naukowców." Najlepiej zajechać i przekonać się samemu. Podświadomość nie ma tu nic do rzeczy.

Szaman_Wiejski
Profesjonalny doradca

Następna

Wróć do Czarostwo