Słońce; Skorpion, Ascendent; Waga, Księżyc; Bliźnięta

Interpretacje kosmogramów

Słońce; Skorpion, Ascendent; Waga, Księżyc; Bliźnięta

Postautor: czerwonykapturek » 15 wrz 2018, 11:44

Słońce w Skorpionie

Nikt nie jest tak wierny swoim pasjom, jak właśnie Skorpion. A twoją największą pasją jest szukanie tego, co ukryte, tajemnicze i niezbadane. To właśnie dlatego bywasz skryta i niedostępna, przez co trudno zaskarbić sobie twoje zaufanie. Interesujesz się okultyzmem, magią, ezoteryką. Możesz być świetnym uzdrowicielem, hipnotyzerem albo… chirurgiem, bo na widok krwi nigdy nie mdlejesz.
Nie cofniesz się przed niczym i zawsze idziesz na całość. Za nic masz półśrodki czy kompromisy. Żyjesz w sposób ekstremalny, po swojemu, bezwzględnie dążąc do celu. Nie znaczy to wcale, że nie lubisz gierek. Wprost je uwielbiasz. Jesteś mistrzynią manipulacji i uwodzenia. Potrafisz wywierać wpływ, stosować środki perswazji, nieraz nawet przymusu. Jednak do przemocy uciekasz się rzadko. Częściej wykorzystujesz swój seksapil. Jako kobieta bywasz jednak zwykle zimna i nieprzystępna, chociaż w środku skrywasz dzikie żądze. Natomiast mężczyźni to prawdziwi amanci. 
Nie znaczy to wcale, że Skorpiony to osoby zawodne. Wręcz przeciwnie, można na ciebie liczyć bardziej niż na kogokolwiek innego. Jesteś bowiem wierną i oddaną przyjaciółką, ale przy tym zaciętym i pamiętliwym wrogiem. Lubisz walkę, często ją nawet prowokujesz, ale tylko wtedy, kiedy sama czujesz się zagrożona. Udajesz przy tym twardą i nieprzejednaną, chociaż w głębi duszy czujesz strach. Tym niemniej, to ludzie boją się ciebie. Twoja potęga i charyzma jest dla nich paraliżująca.


Ascendent w Wadze

Swoją osobowość wyrażasz we współpracy z innymi. Nie potrafisz iść przez życie w pojedynkę, więc niekiedy wiążesz się z kimś tylko po to, by nie musieć polegać wyłącznie na sobie. Silne poczucie sprawiedliwości oraz zdolności dyplomatyczne sprawiają, że potrafisz rozsądzić spory. Twoją największą zaletą jest umiejętność rozumienia różnych punktów widzenia. Rzadko wchodzisz w konflikty i niekiedy godzisz się na coś, byle tylko uniknąć niewygodnych sytuacji, w których trzeba powiedzieć stanowcze „nie”. Innych ludzi potrzebujesz jak zwierciadła, w którym odbijają się twoje poglądy i opinie. Bywasz powierzchowny. Poruszasz się z gracją, a twoje ciało jest delikatne o subtelnej budowie i bardzo wrażliwej skórze. Mimo że jesteś pełen uroku, trzymasz innych na dystans. Ascendent w Wadze najlepiej pasuje do Bliźniąt, Lwa, Strzelca, Wodnika.

Księżyc w Bliźniętach

Jako dziecko byłaś żywa, energiczna, trochę roztrzepana, ciekawa świata, śmiała i odważna. Zapewne szybko nauczyłaś się mówić, dzięki temu dziś masz dar przekonywania, lubisz towarzystwo, świetnie czujesz się wśród nowych ludzi. Masz żywe zainteresowania, fascynuje cię to, co nowe, jesteś komunikatywna, otwarta, dowcipna, żywa i zabawna. Emocje filtrujesz przez rozum i rozsądek, nie przykładasz do nich zbyt wielkiej wagi, mimo to odczuwasz wewnętrzny niepokój, ciągle masz jakieś wątpliwości i dylematy, drzemie w tobie podwójna natura. Jesteś zmienna, czasami kapryśna, humorzasta. Nie lubisz rozprawiać o własnych problemach – wolisz mówić o kłopotach innych.


Astrologiczny horoskop urodzeniowy wykonał program z czasopisma. Są opisy jednak chciałabym wiedzieć coś więcej.
pozdrawiam prosząc o pomoc :buziak:
"Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca." - Norman Vincent Peale
Awatar użytkownika
czerwonykapturek
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 55
Rejestracja: 22 sie 2018, 16:48
Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Słońce; Skorpion, Ascendent; Waga, Księżyc; Bliźnięta

Postautor: Ejbert » 15 wrz 2018, 16:07

Czerwony Kapturku, kpisz czy o drogę pytasz?
Interpretacja astrologiczna to jest mnóstwo żmudnej roboty, tutaj możemy ogólnie porozmawiać, wskazać jakieś wiodące tendencje, ale to też patrząc na całe jestestwo a nie na jego fragmenty ;P
Ejbert
Sceptyczny Tetryk - Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 256
Rejestracja: 06 maja 2016, 21:14
Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 141 razy
Droga życia: 0


Wróć do Interpretacje astrologiczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości