Sny a przeczucia

Sny a przeczucia

Postautor: Smoczyca » 29 sty 2018, 23:36

Czy mieliście takie sny, abstrakcyjne lub realistyczne, że rozmawiacie z kimś kogo znacie, bądź jesteście tylko obserwatorami wydarzeń i budzicie się z pewnymi słowami lub zadniami w głowie, które czujecie, że musicie tej osobie powiedzieć bo ich potrzebuje? :)
Np. śni się dawno nie widziana kuzynka (nie wiadomo co u niej nowego) i budzicie się z przekonaniem, że musicie jej powiedzieć, że poradzi sobie w pracy. Po czym okazuje się, że faktycznie stresuje się, bo idzie pierwszy dzień do nowej pracy.
Jeśli tak macie to czy ŕobicie co mówi Wam to przeczucie i jak często to się Wam przytrafia?
Wszystko się zmienia jeśli powiesz to głośno.
Smoczyca

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 5

Re: Sny a przeczucia

Postautor: Elie » 30 sty 2018, 18:24

Mój mąż tak ma. Jeszcze dobrze się nie obudzi, oczu nie otworzy i drze się... ale mi się śniło i.. opowiada mi, a ja dostaję szału, bo zawsze coś złego wyśni. Potem cały dzień chodzę podminowana i wypatruję z której strony "spadnie bomba" :basebal: Wydzwaniam do synów udając, że dzwonię ot tak sobie, ale synowie już wiedzą co jest grane.
Ma kategoryczny zakaz opowiadania mi swoich snów.
Co innego kiedy wiesz, że masz do przekazania dobrą wiadomość, wtedy oczywiście pociesz koleżankę.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2099 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Smoczyca » 30 sty 2018, 18:41

Czyli ma nakaz opowiadania tylko dobrych snów :)
a często tak mu się śni?
bo mi tak się zdarzyło pierwszy raz, gdy obudziłam się z tak silnym poczuciem, że muszę te słowa przekazać, chociażby ich powiedzenie miałoby wyglądać jak takie rzucone ni z gruchy ni z pietruchy :)
Smoczyca

Postautor: Elie » 30 sty 2018, 18:56

Jemu zwykle śnią się jakieś koszmary, z tego powodu ma zakaz opowiadania. Snów miłych czy innych :wink: jakoś mi nie opowiada :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2099 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Smoczyca » 30 sty 2018, 21:17

Przeważnie koszmary?
Ojoj to nie źle, ja pamiętam tylko jeden koszmar gdy obudziłam się z mocno bijącym sercem
Smoczyca

Postautor: nn0305 » 30 sty 2018, 21:47

Rowniez mam tak ze snami, szczegolnie jesli meczy mnie cos w zyciu (w jakiejs sferze), zawsze sni mi sie mama. Tylko czasami ciezko jest zinterpretowac te sny, a szczegolnie, gdy wszystkiego sie nie pamieta po przebudzeniu.
nn0305
Niewymowny

Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy
Znak zodiaku: Byk
Droga życia: 3

Wróć do Stany naszego umysłu