Start czy falstart

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

Re: Start czy falstart

Postautor: Elie » 22 sie 2018, 11:40

3. Na mnie. Pytanie: Co zdominuje przyszły tydzień. Karta: 7 Denarów.
Zadowolona ze swojej pracy oczekuję plonów. Tydzień planowania przyszłych posunięć, realistyczne określenie celów. W spawach finansowych unikać bezczynności gdyż okazja zostanie stracona (czyżby odnosiło się to do pierwszej karty że należy przyjąć ofertę z niższą ceną)

Obrazek

Tu ok. Ten tydzień nie przyniesie spełnienia Twoich oczekiwań. Za efektami pracy musisz jeszcze poczekać. Z tym zastrzeżeniem, że o obniżce ceny raczej mowy nie ma.

Powodzenia :hipnoza:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2199 razy
Otrzymał podziękowań: 2156 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Start czy falstart

Postautor: Jolanda » 23 sie 2018, 20:40

Elie pisze:
2. Na szkołę. Pytanie: Czy będzie sprawiała mi jeszcze satysfakcję/przyjemność (prowadzę poza pracą zawodową szkołę, gdzie czuję się już trochę wypalona, wiem że się nie rozwijam ale też wiem że daje ona ludziom wiele radości, sporo osób przez lata jest z nią związane i sprawiłabym im przykrość) Karta: Król Kielichów
sam wypadł z tali... i tutaj nie bardzo wiem jak sobie z nim dać radę...

Obrazek

Karta Król Kielichów reprezentuje człowieka, który jak nikt inny potrafi dać ludziom radość z prostego powodu - lubi ludzi, kocha ich, jest przepełniony miłością, radosny, co udziela się innym.
Tym samym rezygnacja byłaby złym wyborem.

Kocham Cię Elie heart
Awatar użytkownika
Jolanda
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 11

Poprzednia

Wróć do Rozkłady własne, kąciki początkujących wróżbitów, wspólne interpretacje