świeczka roztrzaskana , boje sie

świeczka roztrzaskana , boje sie

Postautor: Hormiga » 15 sie 2014, 21:07

Ehhhh naczytałam sie dziś sporo ale jak wiadomo nie wszystko na raz , wciągną mnie dziś pewien artykuł o tym że można spalić złe "dolegliwości", pragnienia których sie nie chce np "Pragnę by zniknęły długi" i tak dalej przekonywujący artykuł był więc uwierzyłam w niego wszystko co do tego rytuału miałam świeca, czysta kartka ,długopis, determinacja chęć zmiany .
Zrelaksowałam sie no i zaczęłam , nagle moja świeczka rozprysła sie a dodam że była to świeca w szklanym naczyniu i to z grubego szła 0,5 cm na pewno chciałam ją uprzątnąć lecz nie mogłam ja podnieść mogłam ją przesuwać po stole lecz nie mogłam podnieść może mi to ktoś wyjaśnić?
Zrobiłam ten rytuał bo jestem naprawdę załamana tym co sie dzieje obecnie w moim życiu ciągle stresy pod górę rozczarowanie krzyki awantury a ja już opadam z sił jak by ktoś wyssał ze mnie energie :( Pomocy
Awatar użytkownika
Hormiga

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 7

Re: świeczka roztrzaskana , boje sie

Postautor: Elie » 19 sie 2014, 20:00

Jesteś przemęczona trudną sytuacją w domu, pewnie nie zauważyłaś pęknięcia szklanego słoiczka od świecy. Myślę, że to mogło być przyczyną..Na Twoim miejscu zgłosiłabym się do lekarza po jakieś tabletki wyciszające, czy do poradni.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2193 razy
Otrzymał podziękowań: 2147 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Zjawiska Paranormalne