Sytuacja uczuciowa i zawodowa

Proszę o weryfikację wróżb
Daty urodzenia, imiona, bardzo proszę podawać w prywatnej wiadomości.

Sytuacja uczuciowa i zawodowa

Postautor: Lunette » 19 lis 2018, 23:12

Cześć Elie byłabym bardzo wdzięczna za rozkład w pewnej sprawie
Agnieszka xxxx
Otóż moja sytuacja uczuciowa z pewnym panem ur. xxxxjest bardzo dziwna i skomplikowana. Chciałabym wiedzieć jak dalej się potoczy, co mogłoby pomóc ją rozwinąć, dlaczego na razie się nie udaje nic w sprawie tej relacji zrobić? Chciałabym wiedzieć co to dalej będzie :0girl_cray2:
Dodatkowo bardzo chciałabym wiedzieć, co zrobić w sprawach zawodowych. Obecnie pracuje w miejscu które wykańcza mnie psychicznie jak i fizycznie, co zrobić żeby moja sytuacja się zmieniła i mieć szanse na lepszą pracę
Awatar użytkownika
Lunette

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Sytuacja uczuciowa i zawodowa

Postautor: Nut » 20 lis 2018, 15:22

Nie zapoznałaś sie z regulaminem. Danych osobowych typu dzień, mc i rok urodzenia nie podajemy w poście. Napisz je w prywatnej wiadomości do Elie.Wyjaśnij też dokładniej na czym polegają trudności w relacji.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 482 razy
Otrzymał podziękowań: 383 razy
Droga życia: 0

Postautor: Elie » 22 lis 2018, 17:10

Otóż moja sytuacja uczuciowa z pewnym panem ur. xxxxjest bardzo dziwna i skomplikowana. Chciałabym wiedzieć jak dalej się potoczy, co mogłoby pomóc ją rozwinąć, dlaczego na razie się nie udaje nic w sprawie tej relacji zrobić? Chciałabym wiedzieć co to dalej będzie

Obraz relacji na dzień dzisiejszy - 4 Mieczy...Walet Kielichów

TY / ON

Co wnosi do relacji - 8 Kielichów../..Moc
Co pokazuje - Koło Fortuny../..Gwiazda
Co ukrywa - 3 Miecze...Król Kielichów
Dlaczego ukrywa - As Mieczy.../ Świat
Co czuje - Pustelnik.../ .Królowa Mieczy
Co oczekuje od partnera - 10 Mieczy.../ ..Królowa Kielichów
Czego nie chce - Śmierć../...Sprawiedliwość

Przyszlość relacji - 5 Kielichów...Kapłanka...Mag...Słońce...Wisielec...Sąd ../ 3 Buławy

Karty są wylosowane. Pytania jasne. Może zanim ja zinterpretuje, Ty sama pokusisz się o interpretację rozkładu zaloty
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2100 razy
Otrzymał podziękowań: 1914 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Lunette » 25 lis 2018, 23:58

Elie pisze:
Otóż moja sytuacja uczuciowa z pewnym panem ur. xxxxjest bardzo dziwna i skomplikowana. Chciałabym wiedzieć jak dalej się potoczy, co mogłoby pomóc ją rozwinąć, dlaczego na razie się nie udaje nic w sprawie tej relacji zrobić? Chciałabym wiedzieć co to dalej będzie

TY / ON

Przyszlość relacji - 5 Kielichów...Kapłanka...Mag...Słońce...Wisielec...Sąd ../ 3 Buławy

Karty są wylosowane. Pytania jasne. Może zanim ja zinterpretuje, Ty sama pokusisz się o interpretację rozkładu zaloty

Dziękuje Ci za postawienie kart. Spróbowałam teraz je sama zinterpretować nie mam pojecia czy dobrze. Mam wiele wątpliwośći, mam nadzieje że powiesz mi co na prawdę one znaczą
Interpretacja według mnie:
Obraz na dzisiaj: na razie nic sie nie dzieje, on nie kieruje sie glosem serca? On bawi się mną?

Co wnosi do relacji
Ja: rozterki, emocje On: Jest sobą, silniejsza strona?
Co pokazuje:
Ja: duzą zmienność, niestabilnosc On: nie pokazuje uczuc, wrażliwości
Co ukrywa
Ja: ból i cierpienie, poczucie winy, smutek On: To że mnie kocha?
Dlaczego
Ja: ponieważ jestem analityczna, kieruje się rozumem On:boi się zmian?
Co czuje:
Ja: samotność On: wewnętrznie cierpi, nie chce pokazac ze jest slaby
Co oczekuje
Ja: Że pomoże mi On: Wrażliwości, szczerosci
Czego nie chce
Ja: zmian, a w szczególnosci gwałtownych on: analizować, myśleć że nasza relacja jest realna

Przyszlość: Na początku dużo bólu, nadal bedzie mnie odrzucał, jednak przyciągne go czymś do siebie
gierki emocjonalne, flirty w ukryciu, nawiązanie romansu, relacja zacznie byc bliska, bedzie w niej radość
jednak on mnie rozczaruje? Rozpoczecie nowej drogi i tu nie wiem czy sie zejdziemy czy rozejdziemy?
Nawiązemy związek???

Awatar użytkownika
Lunette

Postautor: Elie » 27 lis 2018, 16:11

Powyższe karty pokazują Twoje bierne czekanie na chociażby gest sympatii z jego strony, jakikolwiek ruch.

TY / ON

Ty pokazujesz mu zachowanie takie trochę - chciałabym a boję się. Raz bardzo go chcesz, kiedy nic nie otrzymujesz to jakbyś rezygnowała - a po co mi to i szukasz pośród innych facetów.On w Mocy jest uparty, tkwi w swoim postanowieniu, nie daje się skusić. Moc to siła psychiczna.

Ty swoją zmienną twarz, oblicze - raz szczęsliwa, raz smutna. On chciałby żebyś go odbierała jako szczęśliwego, spełnionego człowieka.

Ty urazę w sercu, po prostu żal. Natomiast on może być naprawdę szczęśliwy i zakochany. Przy czym jest uczynny, ale być może nie w stosunku do Ciebie.

Nie chcesz zdradzić swojego cierpienia z powodu jego stanowczej postawy. On może mieć jakies plany wyjazdu, niekoniecznie do innego kraju.

Wycofana i samotna, jakby na własne życzenie. On, cóż, wydaje mi się, że źle odczytuje Twoje intencje. Jakbyś go zraniła, była zimna i oschła.

No i w całym tym niezrozumieniu Ty życzysz mu cierpienia, typu - nie chce mnie to niech żałuje.Natomiast on jakby czekał na Twoją inną postawę - milszą, cieplejszą, na okazanie uczuć.

Ty nadal chcesz tkwić w swoim cierpieniu i oczekiwaniu. Natomiast on nie chce oceniania, wyrzutów typu - a bo ty to i tamto...

Póki co przez jakis czas będzie żal i płacz w ukryciu. Potem jednak któreś z Was zacznie coś kombinować aby zbliżyć się do siebie. Druga strona to zauważy i da znak. Myślę, że jest szansa na zbliżenie się do siebie. Będzie ku temu chęć i okazja. Co dalej... nie ciągnęłam kart.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2100 razy
Otrzymał podziękowań: 1914 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Lunette » 19 sty 2019, 19:21

Witaj, przychodzę z weryfikacją wrózby po jakimś czasie. Co do analizy sytuacji, jest ona jak najbardziej trafna.... natomiast nadal nie było okazji do zblizenia się... no chyba że nie licząc pomysłu który mi przyszedł do głowy. Jeśli masz czas mogłabyś sprawdzić na jakim to jest etapie? Bo jak na razie do połowy się sprawdziło
Awatar użytkownika
Lunette

Postautor: Nut » 20 sty 2019, 06:52

Co się sprawdziło
Opisz sytuację. :wink:
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 482 razy
Otrzymał podziękowań: 383 razy
Droga życia: 0

Wróć do Kącik wróżb Elie - Karty Tarota