Tarot Rider Waite - 3 Buławy

Tarot Rider Waite - 3 Buławy

Postautor: Iza74 » 27 kwie 2015, 19:26

3 BUŁAWY
Obrazek


3 Pałki - czystość i szczerość intencji, przejrzystość, prawdomówność. Jasny wgląd w siebie, właściwe rozpoznanie tajemnic. Chęć uczenia się, zrozumienia nowych spraw, poznania nowych ludzi i środowisk. Twórcze, inspirujące rozmowy. Samopoznanie. Wymiana wartości może przyjąć formę transakcji handlowych, zysk.

Odwrócona: jest jakiś błąd w ocenie samego siebie i innych ludzi. Wchodzenie w niekorzystne, nieuczciwe kontakty z ludźmi. Straty w handlu, zła ocena faktów, fałszywe informacje. Pomyłki, przemilczenia, naiwność w ocenianiu innych prowadzi do bycia oszukanym, zdradzonym, odsuniętym na boczny tor i nieświadomym spraw, dziejących się dosłownie za plecami.

Trójka Buław - Karta Brama

Penetracja głębszych pokładów jaźni. Odkrycie czegoś, czego się nie rozumie. Nieznane horyzonty. Intuicja. Samotna podróż w głąb siebie. Zastosowanie praktycznej wiedzy w handlu. Podróż handlowa. Zysk. Szczerość intencji.

Odwrócona: Niemożność zrozumienia siebie. Brak szerszej perspektywy. Działanie z ukrytym zamiarem. Zdrada. Perfidia. Złe zamiary. Odrzucenie pomocy. Nieudana transakcja handlowa.

Źródło - Suliga Jan Witold "Tarot. Karty, które wróżą"
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Tarot Rider Waite - 3 Buławy

Postautor: Iza74 » 22 paź 2018, 13:17

Obrazek


Trójka Buław.
Karta oznacza podróż w znaczeniu dosłownym lub podróż duchową, polegającą na świadomym wyborze drogi, która jest dla nas najbardziej odpowiednia. Karta przedstawia osoby zdecydowane i doświadczone, potrafiące sobie radzić z przeciwnikiem. Cechuje je dalekowzroczność, odwaga i pewność siebie. Posiadają one zdolności organizacyjne i handlowe.Mogą być wytrawnymi politykami, prawnikami. ludźmi interesu, podróżnikami. Radzą sobie wszędzie tam, gdzie wymagana jest szybkość i trafność decyzji oraz zdolność przewidywania i zjednywania sobie otoczenia. Tacy ludzie nie lubią bezczynności, a gdy przypadną im w udziale stanowiska kierownicze działają wnikliwie, stale sprawdzając skutki swoich decyzji. Słowa krytyki ich nie ranią, tylko pomagają w doskonaleniu się i ciągłym sprawdzaniu siebie.

W sferze uczuć;
Trójka Buław oznacza rozpoznanie granic własnych możliwości, bowiem oznacza sytuacje, gdzie musimy się zatrzymać. To co pcha nas do przodu jest cechą ognia, bez którego wpływu nie moglibyśmy ani rozpoznać możliwości, ani znaleźć własnego miejsca w życiu. Jednak możemy ulec zaślepieniu i przez to zgubić partnera, który nie dorównuje naszym krokom.
Karta może oznaczać przelotną zdradę czy flirt, ale nie ma to dla ludzi przedstawionych przez Trójkę Buław większego znaczenia. W rzeczywistości dążą oni do trwałych związków, w których pragną przewodzić, z natury bowiem nie są ulegli.

Karta odwrócona;
Karta w takim położeniu może oznaczać załamanie się planów lub konieczność podporządkowania się innym. Karta wskazuje na rodzaj przymusu, który staje się dla człowieka nie do zniesienia. Wtedy "zwija żagle" i udaje się w bezpieczne miejsce, gdzie się chowa, by przeczekać burzę. Nie jest to sytuacja korzystna, ponieważ wybija go z naturalnego rytmu życia. Kara może wskazywać na przeszkody zarówno w interesach, jak i w życiu osobistym. Może określać nie doprowadzone do końca sprawy, które aktualnie sprawiają wiele kłopotów.

Źródło; Agnieszka Świrska - ZAPROSZENIE DO TAROTA
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8


Wróć do Tarot Rider Waite

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości