Tarot Rider Waite - As Buław

Tarot Rider Waite - As Buław

Postautor: Iza74 » 27 kwie 2015, 19:13

AS BUŁAW
Obrazek


Inspiracja, w wyniku której znajdujemy sposób rozwiązania problemów w pracy, w nauce. Nowe pomysły umożliwiające realizację powziętych zamierzeń. Przezwyciężenie trudności. Sukces osiągnięty dzięki pracy i włożonemu w nią wysiłkowi. Stała aktywność. Pełnia sił twórczych. Dobre zdrowie. Uczucie, które nadaje sens życiu. Kreacja. Narodziny. Spłodzenie dziecka. Przygoda miłosna. Dar losu. Witalność. Zapalczy-wość. Dobry początek.

Odwrócony: Utrata wewnętrznej energii. Nagła choroba. Zniecierpliwienie, irytacja, zdenerwowanie. Zły początek. Błąd, omyłka. Niemożność spłacenia starych długów. Cel nie do osiągnięcia, rzecz nie do zrealizowania. Podłość. Kłótnia. Poronienie.

Źródło - Suliga Jan Witold "Tarot. Karty, które wróżą"
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Tarot Rider Waite - As Buław

Postautor: Iza74 » 21 paź 2018, 17:01

Obrazek


W tarocie As Buław oznacza początek jakiegoś przedsięwzięcia. Powstawaniu czegoś nowego towarzyszy wysiłek, szczególnie gdy podejmujemy się zadań trudnych. Obecność karty w rozkładzie, zapewnia o pokonaniu trudności i realizacji celu, który mógł nawet przekraczać nasze możliwości. To jedna z cech Asa, umożliwiająca nam pokonanie przeszkód i popychająca do działania z takim zaangażowaniem woli i energii, z których istnienia nie zdawaliśmy sobie sprawy. As Buław określa ludzi, których cechuje dobre zdrowie i którzy nie zdają się na los, lecz działają wytrwale, pełni wiary w zwycięstwo. Karta oznacza pokonanie nieśmiałości oraz radzenie sobie w trudnych warunkach. Może wskazywać na pragnienie powiększenia rodziny lub poczęcie dziecka.

W sferze uczuć;
As Buław nie bierze udziału w walce o uczucia. Jest zmysłowy i namiętny. Miłość traktuje żywiołowo, wiążąc ją wyłącznie z potrzebami ciała. Szuka więc głównie zmysłowych podniet i namiętnych przeżyć, którym oddaje się z całą szczerością nienasyconego temperamentu.


Karta odwrócona;
Karta w pozycji odwróconej oznacza chwilową słabość, zmęczenie lub przeciążenie pracą, również przejściowe osłabienie aktywności. Takie położenie karty pokazuje jednak, że ten stan jest odwracalny. Zawsze trzeba pamiętać, że karta w pozycji odwróconej nie traci swego potencjału.

Źródło; Agnieszka Świrska - ZAPROSZENIE DO TAROTA
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8


Wróć do Tarot Rider Waite

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości