Tarot-szatańska ofensywa?

Re: Tarot-szatańska ofensywa?

Postautor: Elie » 11 kwie 2013, 21:29

A Biblie napisali nacpani ludzie i co?Wiekszosc to poprostu wymysły ludzi takie baśnie.Ja nazywam to Mitologią.czemu naćpani?Udowodniono że tam gdzie ją pisywano rosła pewna roślinka

Taki absurdalny zarzut słyszę po raz pierwszy.

Kościół się boi wróżek bo zabiera im władze.Bo wiedzą za dużo i kierują ludzi nieraz na dobrą drogę i otwierają oczy.Poza tym to wrózka zarabia nie kościół prawda?

Nie o KRK chodzi a o samego Boga i wiarę w Niego.
Wiara oparta jest na podst. Biblii a tam jest wyraźnie napisane- nie będziesz miał bogów cudzych przede mną; czyli masz zwracać się z prośbą do Boga z wiarą, że ci pomoże a nie kart.

Poza tym wiekszosc rzeczy nie rozumiemy z tego co w Biblii jest z tego względu że jest źle przetłumaczona zmieniana..

Jedynie z tym zdaniem mogę się zgodzić.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2085 razy
Otrzymał podziękowań: 1883 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Maya85 » 12 kwie 2013, 11:19

To nie absurd a nakowo udowodnione ze te zioła działąły jak dragi i palili je rzuli i to bylo norma kiedys.
Byłam wierzaca sznauje wierzacych i Biblie bo to Wasza ksiega ale niestety taka prawda jest okrojona przez sobór i pozmieniana.Boskosc Jezusa i dziewictwo Marii dopiero wtedy wymyslono:)Ludzie ktorzy to pisali mieli fantazje plus dopalacze:)Nie ma szans zeby tyle zapamietac z zamierzchłych czasow i tak dokładnie.Fantazjowali rowno.Chodz czesc ztych rzeczy to poprostu jakas przenosnia lub cos co mialo opisywac pewne zdarzenia normy.
Zle przetłumaczona to oczywiste to jest tak jak sie nie zna dobrze jezyka i sie tłumaczy.Czasem mi sie wydaje ze to jest tak tłumaczone zeby wyszło na racje kościoła.Poprostu stary jezyk ktory kiedyś miał inne znaczenie.
Macie prawo to wyznawac i w to wierzyc ale ja nie wierze.
Karty to nic złego wiem poprostu wiecej mogę komuuś pomóc.A to ze kościól przez to traci wiernych bo otwieraja oczy i wolą wróżce zapłacić niż nabijać im konta w banku to już nie moj problem.Boją sie prawdy szczerosci i stracić władzę.Wszystko tam jest oparte na kulcie jednostki wmawianiu ludziom czegos i wodzeniu za nos a przy tyjm zapłać to będziesz zbawiony.Sami łamią wszystkie prawa jakie rzekomo są w Biblii.A my jak baraby powtarzamy wszystko za nimi we wszystko wierzymy i tak naprawde grzeszymy.Bóg nie potrzebuje ramek przedstawicieli Ksiąg obrazów i innych atrybutów.Większosc z katolickiej religii to pozostałości z innych religii i tego z przed chrześcijaństwa.
Ja sie z katolikami nie bede kłocic sama nią byłam.
Wty szanujcie mój Tarot ja bede wasze wierzenia.Mitologia jak kazda inna.
Ja jestem by pomagać.Tarotem nie musisz sie zajmować ani korzystac z jego pomocy ale nie krytykowac i nie napadac bo ja nie napadam i nie krytykuje zadne Wierzenia
Nikogo nie obrazam poprostu mam swoje poglady.
A z kartami mi dobrze przynajmniej ja nie kłamie i nie doje kasy i nie kaze mnie słuchac i modlic sie do czegoś
Awatar użytkownika
Maya85

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 9

Postautor: Elie » 12 kwie 2013, 11:46

Ależ ja Cię nie krytykuję. Widzisz czym sama się zajmuję.Pisałam jedynie o tym, że należy oddzielić wiarę w Boga od KRK.
Poza tym, jest zbyt wielu wrogów Boga i Biblii, jest niewygodna i stąd ma wielu przeciwników którzy również zmyślają by uwiarygodnić własne poglądy i ośmieszyć. Zresztą z wielu powodów.
Nie we wszystko co ludzie wypisują, zwłaszcza w sieci, należy wierzyć.Moim zdaniem trzeba wypośrodkować wszystkie informacje. Nie wszystko jest prawdą ale i nie wszystko jest zmyślone.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2085 razy
Otrzymał podziękowań: 1883 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Maya85 » 12 kwie 2013, 17:25

Oczywiscie racje masz:) Jezus to postac historyczna a to kim był to inna sprawa.
Ja juz dawno odzieliłam kościół ktory sam w sobie jest nic nie wart i jest zły oraz kaplłanów od Boga i prawdziwej wiary.Bóg to moc Mistrz Nasz a wiara w Niego samego jest ok tylko bez ozdobnikow koscioła i pośredników.
Biblia jest dosc ciekawa i mozna sie dyuzo z niej dowiedziec nauczyc i nie wane czy jest zmyslona pocięta czy nie.Krwawa ale jest eż duzo prawdziwej wiedzy szkoda ze nie srtosowanej i nie szanowanej.Ja Lubie Genesis i Apokalipsę.
Ja tez ani Ciebie ani innych nie krytykuje kazdy wierzy w co i jak chce poto jest wiara żeby człowiek mógl żyć i radzic sobie ze wszystkim i miał łatwiej
Awatar użytkownika
Maya85

Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 9

Postautor: kaka122177 » 29 mar 2014, 02:13

We wszystkim prawda.. Ja tez zawsze interesowalam sie kartami, wróżbiarstwem i biala magia i innymi. Trzeba tylko rozroznic osoby, ktore zajmuja sie tym dla kasy, a osoby ktore zajmuja sie tym, bo maja tzw dar wrodzony. Wrozyli mi z tarota (typowa firma i zero prawdy), i wrozyli mi osoby starsze, przewaznie z kart klasycznych, ktore po prostu maja dar, z ktorymi sie zaprzyjaznilam (zero reklamy i takich rzeczy, samoucy - tacy, uwierz maja 100x wiecej wiedzy, dawali 100% prawdy). Zawsze jak na zakrecie zyciowym bylam, kolejny mnie zdradzil i nic nie szlo po mojej mysli, to szlam do takiej osoby (a jakos tak wychodzilo w moim zyciu, ze zawsze taka byla w moim zyciu).
Jesli chodzi o karty, tarota odrzucam, tam nie ma "zmiluj sie", co powie to bedzie (jesli wrozka jest ogarnieta) w kartach klasycznych jest wskazywana droga, masz wybor, zrobisz tak, to stanie sie tak, zrobisz inaczej, tez bedzie inaczej
kaka122177

Droga życia: 0

Postautor: kaka122177 » 29 mar 2014, 02:14

I apropo .. Wiara chrzesciajnska to odrebna sprawa..
kaka122177

Droga życia: 0

Poprzednia

Wróć do Ezoteryka