Tarotowe Andrzejki u Scarlett

Archiwum wróżb

Re: Tarotowe Andrzejki u Scarlett

Postautor: Scarlett » 29 lis 2016, 10:05

runoutofbreath pisze:Nie prosiłam chyba Ciebie o wróżbę, więc na andrzejki dołączam się do próśb! ;)
Mam 3 pytania:

Mam plany odnośnie yt i wizję na ciekawe filmy, czy w 2017 uda mi się zrealizować te pomysły?

Pytanie odnośnie strefy uczuciowej:

Czy poznam jakiegoś intrygującego moim zdaniem mężczyznę?
i odnośnie drugiego jeśli tak to w jakich okolicznościach i czy będziemy razem?
dane na priv!

Pozdrawiam

Link do piosenki, która jest niesamowita moim zdaniem

https://www.youtube.com/watch?v=zNRhJ18vBVI

AD 1 - RYDWAN
Karta ta oznacza intensywny, "gorący" okres, możliwe więc, że plan z filmikami na YT uda Ci się w 2017 r. zrealizować! :) Poza tym Rydwan często oznacza szefa - osobę pełną energii, dynamiczną, lubiącą decydować, wydawać polecenia/"rozkazywać", planować, realizować cele/zadania - wskazywałoby więc na to, że będziesz szefową samej siebie w tym przypadku :)

AD 2 - AS MIECZY
Niestety, ale nie jest to dobra karta na uczucia :( na rozmowy, na wywody, na rozum, inteligencję i intelekt - jak najbardziej. Nie mówię, że zupełnie nikogo nie poznasz w 2017 r. (choć może się to zdarzyć) - ale może być też tak, że zakochasz się w kimś, a ta osoba Cię odrzuci... albo na odwrót - to Ty odtrącisz czyjeś starania, odetniesz kontakt. Jak sama widzisz, dość szerokie spektrum ma ten As Mieczy.

AD 3 - KRÓL BUŁAW
Mimo Asa Mieczy, zapytałam karty o miejsce spotkania - może być to blisko natury (możliwe, że gdzieś daleko, za miastem na przykład) albo miejsce pełne energii, gdzie jest tłum ludzi i się dużo rzeczy dzieje, gdzie się dużo osób "przewija" - np. dworce, przystanki, okolice popularnych zabytków, impreza, praca, uczelnia, szkoła...

Pamiętaj, że to TYLKO karty - zawsze możemy zmienić swój los :)

Dobrobytu w 2017 roku :0vishenka:

Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 321 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Scarlett » 29 lis 2016, 10:24

direk-lolek pisze:Chcialsbym prosic cie o wrozbe na relacje.
1.czy odnowi mi sie kontakt z pewnym panem sz.?
2.czy sie znow spotkamy?

Dziekuje

AD 1 - KRÓLOWA BUŁAW
Karta ma znaczenie pozytywne, więc możliwe, że w 2017 r.odnowi się Twój kontakt z tym panem.

AD 2 - KRÓLOWA PUCHARÓW
Karta ta ma również znaczenie pozytywne, więc możliwe, że w 2017 r. znów się spotkacie.

Pamiętaj, ze to TYLKO karty - zawsze można zmienić swój los :)

Pomyślności w 2017 roku :0vishenka:

Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Postautor: Jolka » 29 lis 2016, 12:27

Chyba zostałam pominięta :)))))
Jolka
Niewymowny

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postautor: sandy » 30 lis 2016, 17:42

Scarlett pisze:
sandy pisze:Ja bym się z chęcią zapisała na wróżbę i poprosiła o karty ma miłość

1) Czy coś zmieni się w moim życiu w tej sferze? Czy kogoś poznam wartościowego, komu by na mnie zależało z wzajemnością?
2) Gdyby karty kogoś pokazały, to chciałabym zapytać kim byłaby ta osoba?
3) oraz w jakich okolicznościach poznana?

dane wysłałabym na priv :-),pozdrawiam :-)

AD. 1 - ŚWIAT
To karta zmian, bo pokazuje zamknięcie pewnego etapu, jak i otwieranie się zupełnie nowego, innego rozdziału w naszym życiu - możliwie więc, że ten 2017 r. przyniesie Ci kogoś nowego :) możliwe, że ta osoba będzie pochodziła zza granicy albo że spotkacie się podczas wyjazdu czy podroży, bo to dość często symbolizuje ta karta.

AD 2 - 5 PUCHARÓW
To osoba smutna, cierpiąca, załamana, rozgoryczona, trapi ją chandra, depresja... By ją zdobyć, trzeba by dla mnie być balsamem na duszę, lekiem na całe zło

AD 3 - 7 BUŁAW
W miejscu, gdzie odbywa się "walka", "starcie", rywalizacja - np. mecz, zawody, pokaz, parada, show...

Pamiętaj, że to TYLKO karty - zawsze możemy zmienić swój los :)

Pomyślności w 2017 roku :0vishenka:

dziękuję serdecznie za poświęcony czasy. Również życzę wszystkiego dobrego w 2017 roku :-)
Przesyłam link do piosenki dopasowanej do fragmentów serialu, który ostatnio oglądam
https://www.youtube.com/watch?v=DkzK9Kzr5OQ
sandy
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 41 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postautor: Scarlett » 03 gru 2016, 16:01

Jolka pisze:Witaj, byłabym wdzięczna za wróżbę na sferę uczuciową:
1/ co o mnie myśli i jakie ma nastawienie do mnie mężczyzna ?
2/ czy odnowi się nasz kontakt/relaccja?
3/ a może pojawi się ktoś nowy w moim życiu?
Z góry ślicznie dziękuję:) dane przesyłam na priv , pozdrawiam jola

AD 1 - KSIĘŻYC
Mężczyzna, o którego pytasz uważa, że jesteś tajemnicza, skryta, wrażliwa, uczuciowa, kobieca, pełna romantyzmu i marzycielstwa.

AD 2 - MAG
Karta ta ma pozytywny aspekt, więc możliwe, że Wasza relacja się odnowi. Karta ta symbolizuje też "siłę sprawczą" - może więc to Ty zainicjuj kontakt z tym panem? :)

AD 3 - 10 MIECZY
Dałam w tym pytaniu ramy czasowe - 2017 r. Niestety, ale Miecze nie są dobrymi kartami na uczucia :( są doskonałe, jeżeli chodzi o logikę, rozum, mądrość, intelekt. 10 Mieczy oznacza rozstania, umysłowe otrzeźwienie, odrzucenie złudzeń... Nie mówię, że 2017 r. nie przyniesie Ci nikogo nowego (choć może być i tak), ale to może nie być romantyczna, pełna wzruszeń miłość - może to być relacja opierająca się przede wszystkim na intelekcie. Może ta karta też oznaczać, że wejdziesz w 2017 r. w jakąś relację, ale któreś z Was stwierdzi, że "to nie to", straci wszystkie nadzieje i marzenia, że będzie lepiej/inaczej i postanowi się w związku z tym rozstać. Jak widzisz, karta ta ma dość szeroki zakres znaczeniowy.

Pamiętaj, że to TYLKO karty - zawsze można zmienić swój los :)

Pomyślności w 2017 r. :0vishenka:

Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Postautor: Scarlett » 03 gru 2016, 16:34

DorotaM74 pisze:Witam serdecznie oto moje trzy pytania
1 - czy uda się załatwić przeniesienie do innej firmy i na lepszych warunkach pracy ( również finansowo lepszych) ?
2 - Czy w relacji z panem S coś ruszy ?
3 - jak będzie wyglądało mo9je zdrowie przez kolejny rok?

Dane na pw - dziękuję :P

AD 1 - GWIAZDA
Karta ta często oznacza nowe perspektywy a karierze zawodowej, dobre wiadomości w pracy/dotyczące pracy, jest to pomyślna karta szczególnie dla działań artystycznych....Muszę jednak Cię poinformować, że Gwiazda często pokazuje się też jako karta "życzeniowa" - że o czymś marzymy, mamy na coś nadzieję, ale niestety te marzenia czy nadzieje się nie realizują w rzeczywistości. Tak więc, w tym przypadku wróżba z jednej karty nie jest dobra, bo ta Gwiazda pokazuje tutaj trochę "na dwoje babka wróżyła" ;) ja jednak byłabym dobrej i pozytywnej myśli :)

AD 2 - 8 BUŁAW
To karta kontaktu, spotkań, pełna energii, szybkich decyzji, szybkich działań. Tak więc wskazywałoby na to, że w relacji z tym panem coś się w końcu ruszy. Jednakże muszę też wspomnieć, że 8 Buław często pokazuje też nowe działania, nową znajomość, nowe zauroczenie, zupełnie nową osobę... Tu też, jak poprzednio "na dwoje babka wróżyła", jedna karta to za mało - ale tak czy siak widać tu romans w tym 2017 r. :)

AD 3 - RYCERZ MIECZY
Karta ta ostrzega, by nie ignorować długotrwałych bóli - jeżeli "samo nie chce przejść", to nie ma co dalej czekać na cud, ale trzeba się w końcu zgłosić do lekarza. Karta ta również ostrzega przez nerwami, stresem, agresją, oziębłością emocjonalną, nerwicami, problemami neurologicznymi oraz symbolizuje interwencję chirurgiczną, zabieg medyczny i wyjazd w celu leczniczym (sanatorium, uzdrowisko).

Dobrobytu w 2017 r. :0vishenka:
Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Postautor: DorotaM74 » 04 gru 2016, 00:21

Dziękuję ❤

Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Droga życia: 3

Postautor: Jolka » 04 gru 2016, 13:22

Scarlett pisze:
Jolka pisze:Witaj, byłabym wdzięczna za wróżbę na sferę uczuciową:
1/ co o mnie myśli i jakie ma nastawienie do mnie mężczyzna ?
2/ czy odnowi się nasz kontakt/relaccja?
3/ a może pojawi się ktoś nowy w moim życiu?
Z góry ślicznie dziękuję:) dane przesyłam na priv , pozdrawiam jola

AD 1 - KSIĘŻYC
Mężczyzna, o którego pytasz uważa, że jesteś tajemnicza, skryta, wrażliwa, uczuciowa, kobieca, pełna romantyzmu i marzycielstwa.

AD 2 - MAG
Karta ta ma pozytywny aspekt, więc możliwe, że Wasza relacja się odnowi. Karta ta symbolizuje też "siłę sprawczą" - może więc to Ty zainicjuj kontakt z tym panem? :)

AD 3 - 10 MIECZY
Dałam w tym pytaniu ramy czasowe - 2017 r. Niestety, ale Miecze nie są dobrymi kartami na uczucia :( są doskonałe, jeżeli chodzi o logikę, rozum, mądrość, intelekt. 10 Mieczy oznacza rozstania, umysłowe otrzeźwienie, odrzucenie złudzeń... Nie mówię, że 2017 r. nie przyniesie Ci nikogo nowego (choć może być i tak), ale to może nie być romantyczna, pełna wzruszeń miłość - może to być relacja opierająca się przede wszystkim na intelekcie. Może ta karta też oznaczać, że wejdziesz w 2017 r. w jakąś relację, ale któreś z Was stwierdzi, że "to nie to", straci wszystkie nadzieje i marzenia, że będzie lepiej/inaczej i postanowi się w związku z tym rozstać. Jak widzisz, karta ta ma dość szeroki zakres znaczeniowy.

Pomyślności w 2017 r. :0vishenka:

Bardzo dziękuję za wróżbę i poświęcony mi czas:)) tak to tylko karty, a każdym sam tworzy sobie życie......pozdrawiam gorąco :))))
Jolka
Niewymowny

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postautor: DorotaM74 » 01 lut 2017, 13:26

Scarlett pisze:
DorotaM74 pisze:Witam serdecznie oto moje trzy pytania
1 - czy uda się załatwić przeniesienie do innej firmy i na lepszych warunkach pracy ( również finansowo lepszych) ?
2 - Czy w relacji z panem S coś ruszy ?
3 - jak będzie wyglądało mo9je zdrowie przez kolejny rok?

Dane na pw - dziękuję :P

AD 1 - GWIAZDA
Karta ta często oznacza nowe perspektywy a karierze zawodowej, dobre wiadomości w pracy/dotyczące pracy, jest to pomyślna karta szczególnie dla działań artystycznych....Muszę jednak Cię poinformować, że Gwiazda często pokazuje się też jako karta "życzeniowa" - że o czymś marzymy, mamy na coś nadzieję, ale niestety te marzenia czy nadzieje się nie realizują w rzeczywistości. Tak więc, w tym przypadku wróżba z jednej karty nie jest dobra, bo ta Gwiazda pokazuje tutaj trochę "na dwoje babka wróżyła" ;) ja jednak byłabym dobrej i pozytywnej myśli :)

AD 2 - 8 BUŁAW
To karta kontaktu, spotkań, pełna energii, szybkich decyzji, szybkich działań. Tak więc wskazywałoby na to, że w relacji z tym panem coś się w końcu ruszy. Jednakże muszę też wspomnieć, że 8 Buław często pokazuje też nowe działania, nową znajomość, nowe zauroczenie, zupełnie nową osobę... Tu też, jak poprzednio "na dwoje babka wróżyła", jedna karta to za mało - ale tak czy siak widać tu romans w tym 2017 r. :)

AD 3 - RYCERZ MIECZY
Karta ta ostrzega, by nie ignorować długotrwałych bóli - jeżeli "samo nie chce przejść", to nie ma co dalej czekać na cud, ale trzeba się w końcu zgłosić do lekarza. Karta ta również ostrzega przez nerwami, stresem, agresją, oziębłością emocjonalną, nerwicami, problemami neurologicznymi oraz symbolizuje interwencję chirurgiczną, zabieg medyczny i wyjazd w celu leczniczym (sanatorium, uzdrowisko).

Dobrobytu w 2017 r. :0vishenka:

Weryfikacja - na temat pracy jeszcze nic nie wiem natomiast rozstałam się definitywnie z panem S bo poznałam kogoś innego ☺ co do zdrowia to też na razie sprawa otwarta bo nie ma w planach żadnych operacji ☺

Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Droga życia: 3

Poprzednia

Wróć do Archiwum wróżb