Tarotowe Andrzejki u Scarlett

Archiwum wróżb

Tarotowe Andrzejki u Scarlett

Postautor: Scarlett » 19 lis 2016, 13:05

Zasady korzystania z mojego andrzejkowego kącika :)

1) Losuję tylko po jednej karcie Tarota na jedną sprawę - wróżba ma charakter przesłanie ogólnego w danym zagadnieniu, a ilość spraw, o które możesz mnie zapytać, wynosi maksymalnie 3 pytania. Pytania proszę umieścić je wszystkie w jednym poście, w nieprzekraczalnym terminie do 27.11.2016 r. włącznie. Karty będę losować najpóźniej do 04.12.2016 r. W przypadku dużej ilości zgłoszeń, ograniczam się do wyciągnięcia kart dla pierwszych 15-stu osób.
2) Z góry określam ramy czasowe każdej wróżby - jest to od Andrzejek 2016 do Andrzejek 2017
2) Musisz mieć ukończone 18 lat oraz nie być w stanie błogosławionym
3) Nie stawiam kart na choroby czy zdrowie - mogę tylko wylosować kartę z radą, na jakie części ciała powinno się zwrócić szczególną uwagę
4) Nie stawiam kart osobom trzecim - chyba, że wykażesz mi swój bliski związek z tą osobą trzecią i/lub uzyskasz jej zgodę na wróżbę
5) Proszę, pamiętaj - to są TYLKO karty, a nie niemogące ulec żadnej zmianie przeznaczenie; pamiętaj, że to my sami kierujemy swoim losem, a on zawsze może się odmienić, choćby w jednej sekundzie
6) Dane do wróżby możesz zostawić mi w poście lub wysłać na PW (swoje imię, data urodzenia, ogólny opis problemu)
7) W wyjątkowym przypadku lub w wyjątkowej sytuacji mam prawo odmówić wykonania dla kogoś wróżby, bez tłumaczenia się dlaczego oraz bez podawania przyczyny
8) W ramach podziękowania za wróżbę prosiłabym o link do piosenki, której lubisz słuchać, do wiersza, który lubisz czytać lub do zdjęcia czy obrazu, który lubisz oglądać heart

Życzę samych dobrych i pomyślnych wróżb :0vishenka:

Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 321 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Tarotowe Andrzejki u Scarlett

Postautor: sandy » 20 lis 2016, 13:23

Ja bym się z chęcią zapisała na wróżbę i poprosiła o karty ma miłość

1) Czy coś zmieni się w moim życiu w tej sferze? Czy kogoś poznam wartościowego, komu by na mnie zależało z wzajemnością?
2) Gdyby karty kogoś pokazały, to chciałabym zapytać kim byłaby ta osoba?
3) oraz w jakich okolicznościach poznana?

dane wysłałabym na priv :-),pozdrawiam :-)
sandy
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 41 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postautor: katarzyna30sa » 22 lis 2016, 15:18

Witam serdecznie. Ja też poprosiłabym o wróżbę
1) Czy w najbliższym czasie poznam mężczyznę, z którym będę w szczęśliwym związku?
2) W jakich okolicznościach poznam tego mężczyznę? O ile karty widzą coś takiego. Jeżeli nie można odpowiedzieć na to pytanie. To mam inne. Jaka przyszłość nas czeka?
3) Czy po zakończeniu stażu jako pracowni biurowy, będę miała szansę zostać na dłużej w firmie jako pracownik? Zaznaczam, że staż mam dopiero zacząć w grudniu tego roku lub styczniu o ile nic się nie zmieni. Pozdrawiam serdecznie Katarzyna 02 08 1986
katarzyna30sa
Ban - MULTIKONTO

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: runoutofbreath » 22 lis 2016, 19:21

Nie prosiłam chyba Ciebie o wróżbę, więc na andrzejki dołączam się do próśb! ;)
Mam 3 pytania:

Mam plany odnośnie yt i wizję na ciekawe filmy, czy w 2017 uda mi się zrealizować te pomysły?

Pytanie odnośnie strefy uczuciowej:

Czy poznam jakiegoś intrygującego moim zdaniem mężczyznę?
i odnośnie drugiego jeśli tak to w jakich okolicznościach i czy będziemy razem?
dane na priv!

Pozdrawiam

Link do piosenki, która jest niesamowita moim zdaniem

https://www.youtube.com/watch?v=zNRhJ18vBVI
Awatar użytkownika
runoutofbreath
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Postautor: Elie » 24 lis 2016, 09:44

katarzyna30sa pisze:Witam serdecznie. Ja też poprosiłabym o wróżbę
1) Czy w najbliższym czasie poznam mężczyznę, z którym będę w szczęśliwym związku?
2) W jakich okolicznościach poznam tego mężczyznę? O ile karty widzą coś takiego. Jeżeli nie można odpowiedzieć na to pytanie. To mam inne. Jaka przyszłość nas czeka?
3) Czy po zakończeniu stażu jako pracowni biurowy, będę miała szansę zostać na dłużej w firmie jako pracownik? Zaznaczam, że staż mam dopiero zacząć w grudniu tego roku lub styczniu o ile nic się nie zmieni. Pozdrawiam serdecznie Katarzyna 02 08 1986

Scarlett, właśnie odpisałam dziewczynie na pw. Ja zrobię piramidkę, którą wspólnie postaramy się przeanalizować, a Ty postaw karty. *) OK ?
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy

Postautor: Jolka » 26 lis 2016, 14:51

Witaj, byłabym wdzięczna za wróżbę na sferę uczuciową:
1/ co o mnie myśli i jakie ma nastawienie do mnie mężczyzna ?
2/ czy odnowi się nasz kontakt/relaccja?
3/ a może pojawi się ktoś nowy w moim życiu?
Z góry ślicznie dziękuję:) dane przesyłam na priv , pozdrawiam jola
Jolka
Niewymowny

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postautor: direk-lolek » 27 lis 2016, 17:16

Chcialsbym prosic cie o wrozbe na relacje.
1.czy odnowi mi sie kontakt z pewnym panem sz.?
2.czy sie znow spotkamy?

Dziekuje
direk-lolek
Multikonto

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 0

Postautor: DorotaM74 » 28 lis 2016, 09:40

Witam serdecznie oto moje trzy pytania
1 - czy uda się załatwić przeniesienie do innej firmy i na lepszych warunkach pracy ( również finansowo lepszych) ?
2 - Czy w relacji z panem S coś ruszy ?
3 - jak będzie wyglądało mo9je zdrowie przez kolejny rok?

Dane na pw - dziękuję :P
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Droga życia: 3

Postautor: Scarlett » 29 lis 2016, 08:58

sandy pisze:Ja bym się z chęcią zapisała na wróżbę i poprosiła o karty ma miłość

1) Czy coś zmieni się w moim życiu w tej sferze? Czy kogoś poznam wartościowego, komu by na mnie zależało z wzajemnością?
2) Gdyby karty kogoś pokazały, to chciałabym zapytać kim byłaby ta osoba?
3) oraz w jakich okolicznościach poznana?

dane wysłałabym na priv :-),pozdrawiam :-)

AD. 1 - ŚWIAT
To karta zmian, bo pokazuje zamknięcie pewnego etapu, jak i otwieranie się zupełnie nowego, innego rozdziału w naszym życiu - możliwie więc, że ten 2017 r. przyniesie Ci kogoś nowego :) możliwe, że ta osoba będzie pochodziła zza granicy albo że spotkacie się podczas wyjazdu czy podroży, bo to dość często symbolizuje ta karta.

AD 2 - 5 PUCHARÓW
To osoba smutna, cierpiąca, załamana, rozgoryczona, trapi ją chandra, depresja... By ją zdobyć, trzeba by dla mnie być balsamem na duszę, lekiem na całe zło

AD 3 - 7 BUŁAW
W miejscu, gdzie odbywa się "walka", "starcie", rywalizacja - np. mecz, zawody, pokaz, parada, show...

Pamiętaj, że to TYLKO karty - zawsze możemy zmienić swój los :)

Pomyślności w 2017 roku :0vishenka:

Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Postautor: Scarlett » 29 lis 2016, 09:29

katarzyna30sa pisze:Witam serdecznie. Ja też poprosiłabym o wróżbę

AD 1 - NAJWYŻSZA KAPŁANKA
Możliwe, że 2017 r. pojawi się na Twojej drodze ktoś, kogo obdarzysz uczuciem. Może to być uczucie sekretne, skryte, dyskretne, ukryte w głębi - jak tajemnica trzymana w sobie. Kapłanka to karta ochronna dla kobiet, ale jednocześnie ostrzega, by znaleźć w sobie wewnętrzną mądrość i nie ulegać nieodpowiednim osobom (np. "wampirom energetycznym").

AD 2 - AS BUŁAW
Miejsce poznania - coś związane z naturą, np. park, łąka, las albo w tzw. "drodze" - ulica, autostrada, trasa, ścieżka (np. dla pieszych, rowerowa), chodnik jakaś "przystań" na tej drodze (np. coś otwartego 24 h na dobę - stacja benzynowa, zajazd, knajpa).

AD 3 - 7 PUCHARÓW
To karta marzeń i wyborów - możliwe więc, że w 2017 r. w kwestii zawodowej będziesz miała prawo wyboru lub będziesz postawiona przed dokonaniem wyboru (np. stanowiska, miejsca pracy). Karta ostrzega, byś uważała przed wahaniami nastrojów (np. jednego dnia - "kocham moją pracę", a drugiego - "nienawidzę tej roboty!") oraz przed takim iluzorycznym, marzeniowym, życzeniowym, pobożnym myśleniem typu "a może jakoś to będzie, może jakoś się wszystko dobrze ułoży..." - jeżeli coś nie idzie po Twojej myśli, to od razu działaj!

Pamiętaj, ze to TYLKO karty - zawsze możesz zmienić swój los :)

Serdeczności w 2017 roku :0vishenka:

Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Następna

Wróć do Archiwum wróżb