Twoja szczęśliwa liczba na 2016 - 2017 rok

Archiwum wróżb

Re: Twoja szczęśliwa liczba na 2016 - 2017 rok

Postautor: Iza74 » 29 lis 2016, 19:23

Poproszę o wylosowanie liczby dla mnie. :0vishenka:
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak

Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Postautor: szamka » 29 lis 2016, 20:05

DorotaM74 pisze:Ja też poproszę - załapie sie jeszcze :P ?

Twoja szczęśliwa liczba na rok 2016 - 2017 to 4 ( cztery)

4 – To czas próby – dzieło zainicjowane przez Ciebie w 1 Roku już teraz domaga się praktycznego wykorzystania. To swego rodzaju konfrontacja teoretycznych założeń i „spontanicznych natchnień” z realiami życia. Czas wytężonej, Twojej własnej pracy nad udoskonalaniem swego dzieła. Może pojawić się możliwość konieczności „walki” o uznanie Twoich własnych dokonań.
CIĘŻKA PRACA – OSIĄGANIE CELÓW
To rok pracy. Przyhamowania, konieczna jest praca – systematyczna i metodyczna, podejmowana ze zrozumieniem – postęp możliwy dzięki dużo większemu nakładowi Twoich własnych wysiłków niż oczekiwane zyski. Ten Rok trenuje sztukę rozpoczynania od nowa. Czas przeczekiwania i „pracowitości” w wyznaczonych ramach czasu. Teraz ważniejsza jest dla Ciebie praca od spraw osobistych, rodzinnych. Ten rok nie sprzyja dokonywaniu zmian, a należy zadbać o stabilizację materialną raczej i unikać nagłych „okazji”, wprowadzających zamęt i straty. Powaga i odpowiedzialność – tak teraz działaj.
Awatar użytkownika
szamka
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 76 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy
Znak zodiaku: Skorpion

Postautor: szamka » 29 lis 2016, 20:08

Iza74 pisze:Poproszę o wylosowanie liczby dla mnie. :0vishenka:

Twoja szczęśliwa liczba na rok 2016 - 2017 to 6 (sześć )

6 – Nasze dzieło, zaczyna już żyć swoim własnym życiem – teraz już bez naszego udziału. To, co robimy, stanie się w jakimś stopniu własnością publiczną. Jeśli wcześniej wszystko było w porządku – to najprzyjemniejszy moment w naszym życiu, gdy bez większego wysiłku z naszej strony, zbieramy pierwsze poważniejsze owoce naszego trudu. Tutaj rodzą się również zalążki pomysłów na następny cykl (kolejny 1 Rok Numerologiczny).
DOM – RODZINA
To czas życia rodzinnego, tworzenia ogniska domowego przez wycofanie na dalszy plan własnych ambicji i aspiracji. To również czas dążenia do równowagi pomiędzy dawaniem, a braniem – czas harmonijnego działania. Tu często wszystko wraca do równowagi. To czas odpowiedzialności za rodzinę.
Awatar użytkownika
szamka
Dopiero się rozkręcam

Postautor: szamka » 30 lis 2016, 08:47

Życzę wam pomyślności i samych pomyślnych wróżb.

Ja już odlatuję :usmiech:
Obrazek
Awatar użytkownika
szamka
Dopiero się rozkręcam

Postautor: DorotaM74 » 30 lis 2016, 09:34

szamka pisze:
DorotaM74 pisze:Ja też poproszę - załapie sie jeszcze :P ?

Twoja szczęśliwa liczba na rok 2016 - 2017 to 4 ( cztery)

4 – To czas próby – dzieło zainicjowane przez Ciebie w 1 Roku już teraz domaga się praktycznego wykorzystania. To swego rodzaju konfrontacja teoretycznych założeń i „spontanicznych natchnień” z realiami życia. Czas wytężonej, Twojej własnej pracy nad udoskonalaniem swego dzieła. Może pojawić się możliwość konieczności „walki” o uznanie Twoich własnych dokonań.
CIĘŻKA PRACA – OSIĄGANIE CELÓW
To rok pracy. Przyhamowania, konieczna jest praca – systematyczna i metodyczna, podejmowana ze zrozumieniem – postęp możliwy dzięki dużo większemu nakładowi Twoich własnych wysiłków niż oczekiwane zyski. Ten Rok trenuje sztukę rozpoczynania od nowa. Czas przeczekiwania i „pracowitości” w wyznaczonych ramach czasu. Teraz ważniejsza jest dla Ciebie praca od spraw osobistych, rodzinnych. Ten rok nie sprzyja dokonywaniu zmian, a należy zadbać o stabilizację materialną raczej i unikać nagłych „okazji”, wprowadzających zamęt i straty. Powaga i odpowiedzialność – tak teraz działaj.

Witam - walnęłaś w punkt :P jestem totalnie skupiona na pracy i nie widzę żadnych efektów - życie prywatne jakiekolwiek było wcześniej teraz zanikło całkowicie - tylko praca praca praca - jak w kołowrotku :) i jakichkolwiek potrzebowałabym zmian w każdej dziedzinie nic nie mogę zrobić - jakby mnie coś blokowało. Dziękuję bardzo bardzo :) i życzę pomyślnych andrzejek ;) <3
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 3

Poprzednia

Wróć do Archiwum wróżb