Uczucia ach uczucia :-)

Bardzo prosimy o weryfikację wróżb.

Re: Uczucia ach uczucia :-)

Postautor: Melka86 » 24 lis 2018, 17:39

Po próbie analizy co z tego wyjdzie doszłam do takiej interpretacji tych kart: Mimo nadziei i początkowego wzdychania relacja nie rozwinie się, on nie będzie chciał kontynuować tej znajomości, będzie zbyt duże zmęczenie tym związkiem?... dobrze odczytalam ten przekaz?
"Są momenty w życiu, które chciałoby się zatrzymać na zawsze. A chociaż na trochę dłużej. Na „jeszcze chwilę”. Za wszelką cenę nie zapalać światła w obawie, że znikną."

Awatar użytkownika
Melka86

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 3

Postautor: Elie » 24 lis 2018, 20:05

Elie pisze:
Melka86 pisze:Witaj Elie :-) chciałbym spytać jak rozwinie się relacja z pewnym Panem :-) Pozdrawiam

Stan obecny relacji - Mag...As Denarów....Pustelnik
Obie strony jakby kombinowały w jaki sposób nawiązać relację, jednak kończy się zwykle wycofaniem. Obie jakby były zbyt dumne aby pokazać swoje prawdziwe uczucia.

TY/ON
Co wnosi - 10 Kielichów / As Kielichów
Ty w jego życie wnosisz wiele radości, miłości. On budzi Twoje pożądanie.

Co pokazuje - Kochankowie / Papież
Z Twojej strony bardziej widoczna jest chęć nawiązania kontaktów, otwartość na nowy związek.. Natomiast on "udaje greka".Zbyt wiele dumy w nim i jakby rozsądku ( pewnie wie o Twoim partnerze)

Co ukrywa - Sprawiedliwość/ 6 Buław
Ty partnera i prawdopodobnie chęć rozstania. Chciałabyś aby wszystko było uczciwie. On czuje wyższość. Zdaje sobie sprawę z Twojego nim zainteresowania = 6 Buław

Dlaczego ukrywa - Kapłanka / Wisielec
Kapłanka to kobieta, która jest kochanką, ewentualnie ukrywa swój związek. W jego przypadku karta Wisielec wskazuje na przemyślenia, zastanawianie się, oglądanie "sprawy" z każdej strony - co by było gdyby...

Czego oczekuje - 6 Kielichów / Moc
Ty, że on weźmie pod uwagę to co dobrego Was łączy. On oczekuje jasnej, logicznej, przemyślanej decyzji z Twojej strony - albo, albo...

Co czuje - 7 Kielichów / Król Kielichów
Ty - raczej miłość infantylną, zakochanie ale bardziej w wyobrażeniach o nim ( nie znasz go dokładnie ).On w Królu Kielichów jest zakochany.

Co z tego wyniknie - 10 Buław...Gwiazda...Rydwan...10 Mieczy
Na chwilę możecie przezwyciężyć przeszkody i być szczęśliwi, ale zakończenie przyjdzie szybko i będzie bolało.Przykro mi. :(

Proszę, rozkład z kartami. Może pokusisz się o interpretację :cool: opisy kart są na forum.
Mam tylko jedno pytanie - czy Ty jesteś wolna, w sensie - czy masz już partnera, męża ?
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Elie » 24 lis 2018, 20:07

Jest jeszcze jedna opcja - on moze Ci kogoś przypominać. Oczekujesz podobnych przeżyć.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Melka86 » 24 lis 2018, 21:09

Dziękuję Elie za poświęcony mi czas heart widzę, ze poruszam się po kartach niczym dziecko we mgle.... żałuję, ze nie okazało się ze to ta wielka miłość ale i takie doświadczenia są nam potrzebne... Dają siłę :-) jak to mówią nic nie dzieje się bez przyczyny.
"Są momenty w życiu, które chciałoby się zatrzymać na zawsze. A chociaż na trochę dłużej. Na „jeszcze chwilę”. Za wszelką cenę nie zapalać światła w obawie, że znikną."
Awatar użytkownika
Melka86

Postautor: Elie » 24 lis 2018, 23:18

Tak, ja to już w beciku interpretowałam karty :tomato:
Ogólny sens załapałaś i o to chodzi na tym forum, żeby się chociaż trochę postarać, dać coś z siebie. :0vishenka:

żałuję, ze nie okazało się ze to ta wielka miłość ale i takie doświadczenia są nam potrzebne... Dają siłę :-) jak to mówią nic nie dzieje się bez przyczyny.

Nic nie jest przesądzone. Z drugiej strony, nie angażując się w tę relację, może stwarzasz szansę na coś innego, poważnego. Czas pokaze.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Melka86 » 25 lis 2018, 12:47

:-) wszystko może przyjdzie w swoim czasie :03777:
Awatar użytkownika
Melka86

Postautor: VesperLynd » 27 lis 2018, 12:55

Melka86 pisze::-) wszystko może przyjdzie w swoim czasie :03777:

Wiesz, ja uważam, że są takie relacje, takie związki które trwają tylko chwilę ale dają nam lekcję na całe życie. I to niekoniecznie złą, po prostu to doświadczenie które nas ubogaca wewnętrznie. Czasem warto dać szansę czemuś, co wydaje się krótkotrwałe - posłuchaj intuicji i zdecyduj.
have courage & be kind

Awatar użytkownika
VesperLynd
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 120 razy
Otrzymał podziękowań: 65 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 6

Postautor: Melka86 » 02 gru 2018, 21:50

Elie pisze:
Elie pisze:
Melka86 pisze:Witaj Elie :-) chciałbym spytać jak rozwinie się relacja z pewnym Panem :-) Pozdrawiam

Stan obecny relacji - Mag...As Denarów....Pustelnik
Obie strony jakby kombinowały w jaki sposób nawiązać relację, jednak kończy się zwykle wycofaniem. Obie jakby były zbyt dumne aby pokazać swoje prawdziwe uczucia.

TY/ON
Co wnosi - 10 Kielichów / As Kielichów
Ty w jego życie wnosisz wiele radości, miłości. On budzi Twoje pożądanie.

Co pokazuje - Kochankowie / Papież
Z Twojej strony bardziej widoczna jest chęć nawiązania kontaktów, otwartość na nowy związek.. Natomiast on "udaje greka".Zbyt wiele dumy w nim i jakby rozsądku ( pewnie wie o Twoim partnerze)

Co ukrywa - Sprawiedliwość/ 6 Buław
Ty partnera i prawdopodobnie chęć rozstania. Chciałabyś aby wszystko było uczciwie. On czuje wyższość. Zdaje sobie sprawę z Twojego nim zainteresowania = 6 Buław

Dlaczego ukrywa - Kapłanka / Wisielec
Kapłanka to kobieta, która jest kochanką, ewentualnie ukrywa swój związek. W jego przypadku karta Wisielec wskazuje na przemyślenia, zastanawianie się, oglądanie "sprawy" z każdej strony - co by było gdyby...

Ty, że on weźmie pod uwagę to co dobrego Was łączy. On oczekuje jasnej, logicznej, przemyślanej decyzji z Twojej strony - albo, albo...

Co czuje - 7 Kielichów / Król Kielichów
Ty - raczej miłość infantylną, zakochanie ale bardziej w wyobrażeniach o nim ( nie znasz go dokładnie ).On w Królu Kielichów jest zakochany.

Co z tego wyniknie - 10 Buław...Gwiazda...Rydwan...10 Mieczy
Na chwilę możecie przezwyciężyć przeszkody i być szczęśliwi, ale zakończenie przyjdzie szybko i będzie bolało.Przykro mi. :(

Proszę, rozkład z kartami. Może pokusisz się o interpretację :cool: opisy kart są na forum.
Mam tylko jedno pytanie - czy Ty jesteś wolna, w sensie - czy masz już partnera, męża ?

Witaj Elie :-) Wracam, bo chyba mogę się pokusić o interpretację tej wróżby. Spędziliśmy razem weekend i co mogę teraz powiedzieć na ten temat to to, ze oboje nas zaskoczyło co x tego wyniknelo, jeśli chodzi o to ze on jest zakochany to raczej nie we mnie, ja rzeczywiście coś innego sobie wyobrażałam o nim, on wiedział rzeczywiscie o tym, ze mi sie podoba i na swój sposób chciał to wykorzystać. A te chwile, które spędziliśmy razem pokazały nam, ze nie ma między nami chemii, zauroczenia czy motyli w brzuchu, ale klei nam się rozmowa nawet bardzo, gadalismy godzinami, po prostu dobrze bawiliśmy się w swoim towarzystwie i wydaje nam się ze może to być zalążek fajnej przyjaźni :-)
Awatar użytkownika
Melka86

Poprzednia

Wróć do Wróżby do weryfikacji