Strona 1 z 1

Wibracja dnia urodzenia 26

Post: 17 cze 2015, 17:45
autor: Rea
26 to połączenie dyplomacji, wrażliwości i uczuciowości (2) z odpowiedzialnością (6), która prowadzi do sukcesu oraz równowagi umysłu i ciała(8).

2 obdarza osoby urodzone tego dnia wrażliwością, łagodnością i serdecznością w stosunku do innych . Jednocześnie, dzięki 8, posiadają one zdolności przywódcze, łatwiej osiągają sukcesy, przywiązują dużą wagę do materii. 6 sprawia, że bardzo ważna jest dla nich rodzina i to dla niej, są zdolni do ogromnych poświęceń. Osoby urodzone 26 dnia miesiąca są niezwykle twórcze intelektualnie.
Wady: bierność, niestałość, pozwalanie by uczucia ograniczały kontakt z rzeczywistością.

26 to dług karmiczny ciała. Bardzo często występuje po wcześniejszej inkarnacji wojownika, żołnierza, szamana (nadmiar obowiązków i odpowiedzialności) lub niewolnika. Pamiętajcie, że niewolnik nie koniecznie oznacza osobę zakutą w fizyczne łańcuchy, jest to natomiast postawa nadmiernego poddaństwa i służalczości. W czasie trwania tego wcielenia konieczne jest osiągnięcie mistrzostwa w panowaniu umysłu nad ciałem, budowanie zaufania do swoich możliwości, nauczenie się kontrolowania emocji, cierpliwości i tolerancji. Można tego dokonać np. poprzez sport, niektóre dusze wybierają pokonywanie ograniczeń ciała związanych z jego niepełną sprawnością.

26 rozbudza zainteresowanie duchowością i zachęca do szukania własnej ścieżki rozwoju. Jest to wibracja bardzo korzystna dla spraw finansowych i rozwoju kariery zawodowej. Osoby z 26 mają zmysł praktyczny i zdolności administracyjne, przez co mogą się realizować we własnej działalności gospodarczej. Nie powinny mieć problemów ze stabilizacją materialną.
Ta wibracja obdarza ogromną siłą wewnętrzną i fizyczną, która umożliwia osiągniecie znaczących sukcesów np. w sporcie.


Opublikowano 26th March 2012, autor: Agnieszka Tarocistka