Strona 1 z 1

Co to jest astrologia Ba Zi

Post: 09 lis 2018, 14:10
autor: Brigit
Jak w temacie: co to jest astrologia Ba Zi. Dziewczyny poszukamy i opiszmy same co to jest, na jakich zasadach działa. Po to mamy forum i temat żeby były w nim wszystkie potrzebne informacje, żeby nie szukać po innych forach i blogach. Wszystko w jednym miejscu :cool:

Re: Co to jest astrologia Ba Zi

Post: 09 lis 2018, 15:35
autor: wlade

Re: Co to jest astrologia Ba Zi

Post: 09 lis 2018, 17:34
autor: Brigit
Wlade, twoje linki niczego nie wnoszą w dyskusję, a wręcz przeszkadzają, są irytujące. Ideą każdego forum jest i powinna być dyskusja, bo tylko poprzez dyskusję możemy coś poznać, nauczyć się. Gdybym była adminem forumezo zabronilabym je wklejac. To droga na skróty i tylko Twoja reklama.

Re: Co to jest astrologia Ba Zi

Post: 09 lis 2018, 23:06
autor: wlade
Brigit pisze:Wlade, twoje linki niczego nie wnoszą w dyskusję, a wręcz przeszkadzają, są irytujące. Ideą każdego forum jest i powinna być dyskusja, bo tylko poprzez dyskusję możemy coś poznać, nauczyć się. Gdybym była adminem forumezo zabronilabym je wklejac. To droga na skróty i tylko Twoja reklama.


Założyłaś temat i rzuciłaś hasło aby poszukać informacji o Ba Zi, więc wrzuciłem to, co mam gotowego. Czy mam to przepisywać innymi słowami, aby Cię zadowolić?

Jeśli natomiast chcesz DYSKUSJI, to proszę, zadaj konkretne pytanie i chętnie się włączę.

A teraz odnośnie Twojego irytowania moimi postami: czy to nie Ty prosiłaś mnie o napisanie artykułu o biżuterii?
Napisałem go i co? Nawet nie było żadnej reakcji z Twojej strony, nie mówiąc o zwykłym dziękuję.

Jeśli coś tu przeszkadza, to twoje uwagi. Nic nie wnosisz w temat i robisz zamieszanie.
Przemyśl to.

Re: Co to jest astrologia Ba Zi

Post: 10 lis 2018, 19:51
autor: Brigit
To prawda niewiele wnoszę w tematach Feng shui z powodu braku wiedzy w tym temacie. Nie jest to powód do obrażania mnie. Pytam ale jednocześnie szukam wiarygodnych źródeł. Nie chcę wprowadzać ludzi w błąd. Nikt nie rodzi się z wiedzą, co nie oznacza, że nie ma szans i prawa jej zdobyć. Poniosło mnie to prawda, za co przepraszam. Proszę o zrozumienie jak irytujące są linki, szukanie gdzieś na innych stronach. Nadal uważam, że odpowiedź powinna być jednak w poście. Nie musi być wyczerpująca temat. Dajmy szansę innym na wykazanie się. Wiedza podana na tacy nie mobilizuje do jej zdobywania, a o to chodzi na forach. Czyż nie :ilm:

Re: Co to jest astrologia Ba Zi

Post: 11 lis 2018, 23:26
autor: wlade
Zapomnijmy o sprawie i po prostu dyskutujmy. :)
Jestem tu po to, aby przybliżyć Wam tą wspaniałą dziedzinę, zatem pytajcie, a ja postaram się odpowiadać najlepiej jak umiem. :)