W jaki sposób interpretować sen o domu rodzinnym

W jaki sposób interpretować sen o domu rodzinnym

Postautor: Brigit » 21 sty 2020, 10:49

W jaki sposób interpretować sen o domu rodzinnym w którym już się nie mieszka. Dzisiaj śniło mi się mieszkanie sąsiada. Wprowadzał się, widać było jedynie część mebli. Byłam zdziwiona ładnym umeblowaniem, widziałam okno. Po czym skorzystałam z ubikacji, która nie miała drzwi. Wszyscy mnie w niej widzieli.Okno było otwarte. Coś mi się kojarzy jakby tym oknem się wyprowadzali.
Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie, prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.
Anthony Peake
Awatar użytkownika
Brigit
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 117 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Re: W jaki sposób interpretować sen o domu rodzinnym

Postautor: Gren » 21 sty 2020, 17:07

W moim przypadku sen o rodzinnym domu zwykle zwiastował powrót kogoś z przeszłości, z rodziny. Okna były otwarte czy zamknięte. W przypadku otwartych spodziewaj się jakiś wiadomości, mogą dotyczyć rodziny. Sąsiad też mi się śnił. Zależy w jakich stosunkach z nim jesteś, w dobrych czy złych, to istotne w interpretacji.
“Spotkanie dwóch osobowości jest podobne do kontaktu dwóch chemicznych substancji – jeżeli zachodzi interakcja, obie zostają przemienione.„ C. G. Jung
https://www.youtube.com/watch?v=HtXgNnL ... adio=1&t=0
Awatar użytkownika
Gren
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 112 razy
Otrzymał podziękowań: 59 razy

Postautor: Elzbieta » 23 sty 2020, 00:48

Brigit , najwyraźniej coś tam u Ciebie nie gra. Powroty do domu rodzinnego różnie można odczytywać. Zwykle na odwrót. Najważniejszą kwestią jest jaki był ten Twój rodzinny dom - pełen miłości i ciepła czy odwrotnie.
Okna na informację o stanie Twojego zdrowia. Sąsiad - też nie napisałaś jak się przedstawiają Wasze wspólnie relacje.To wszystko jest istotne aby właściwie zinterpretować.
Tak w ogromnym skrócie; prawdopodobnie czegoś się obawiasz, czegoś masz dość i chciałabyś się tego pozbyć. To ''coś'' może mieć związek z Twoim zdrowiem.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Podziękował : 2235 razy
Otrzymał podziękowań: 2184 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Brigit » 23 sty 2020, 05:16

Rodzinkę mam zgodną w której panuje niepodzielnie babcia. Zawsze miło wspominam dziadka i jego córkę która była starą panną. Dlatego z braku swojego gniazdka wybrała nasze.Elie z chorobą trafiłaś. Często boli mnie głowa. Sąsiad byłby całkiem ok gdyby nie te jego teksty jego zaczepki słowne. Jemu wydają się być śmieszne, a mnie krepuja.
Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie, prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.
Anthony Peake
Awatar użytkownika
Brigit
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 117 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Wróć do Interpretacje snów