Wady znaków zodiaku

Wady znaków zodiaku

Postautor: DorotaM74 » 05 lut 2018, 00:05

BARAN

Ona

Bezwzględnie dąży do celu ! gdy ktoś wpadnie jej w oko nie odpuści. Patrzy na niego i myśli " musisz być mój". Co z tego, że u jego ramienia uwieszona jest jakaś dziewczyna albo na palcu błyszczy obrączka. To dla pani Baran żadna przeszkoda. Ona wybiera i decyduje. Wyciąga na parkiet, uwodzi na tysiąc sposobów. Jeśli pan okazuje się niewart grzechu, ona po prostu odchodzi ( nie zważając na pozostawione pobojowisko). Jeśli zaś decyduje się na romans, ona dyktuje warunki i lepiej, żeby ukochany je zaakceptował, bo inaczej zobaczy, do czego jest zdolna ponętna Baranica. Każdy sprzeciw grozi wojną, bo w związku to właśnie ona musi grać pierwsze skrzypce. Przebłagać można ją w łóżku, ale uwaga, panowie ! Ma tak wysokie wymagania, że sam Casanova nie dałby rady.

On

To mężczyzna zakochany przede wszystkim w....sobie. Na randkę przychodzi w niedopiętej koszuli, by pochwalić się owłosionym torsem, a dżinsy ma tak opięte, że co wstydliwsza kobieta nie ma gdzie oczu podziać.
Jest przekonany, że żadna mu się nie oprze. Nie dla niego długie podchody, rozmowy o poezji czy oglądanie filmów psychologicznych ( dobre dla bab). Gdy tylko upatrzy "zdobycz", musi ją mieć. Szybko przechodzi do rzeczy, ale łóżko, choćby wodne, go nie kusi, woli miłość w samochodzie, w windzie, a nawet na pralce. Czy partnerce jest wygodnie , mało go interesuje. A po wszystkim....po prostu idzie spać. Choć uwodząc obiecuje złote góry, w gruncie rzeczy jest skąpy i wygodnicki. Włóczy się po knajpach, jest pierwszy do awantur.
Decyduje o wszystkim i zawsze musi mieć rację.

BYK

Ona

Co tu dużo ukrywać, jest wyrachowaną istotką ! Marzy jej się oczywiście wielka miłość ale....z arabskim szejkiem, który obsypie ją brylantami. Gdy żadnego bogacza nie widać, opycha się słodyczami i wabi panów ciężko strawną kuchnią. Najpierw jednak bez oporów pyta " ile zarabiasz, misiu?". Jeżeli za mało, znajduje innego, oczywiście w drogim garniturze. Dobrze gdy na jego ręce pobłyskuje złoty zegarek ( na podróbkę nie da się nabrać!).
Miłość w ciasnej kawalerce z udającym szafę pudłem po telewizorze i stosem niezapłaconych rachunków szybko jej minie. Pani Byk jest bowiem stworzona do innego życia. Jak powietrza pragnie męskich hołdów. Uważa , że należą jej się specjalne względy, bo jest tego warta. Ciepło myśli tylko o sobie, dlatego ma niewielu przyjaciół.

On

Kolekcjonuje z zapałem wszystko, co wpadnie mu w ręce. Z równą pasją opowiada o swoich miłosnych podbojach. Dokładnie opisuje kolejne narzeczone podając nawet wzrost, wagę i kolor oczu. Dyskrecja to pojęcie zupełnie mu obce. Nie jest zbyt namiętnym i pomysłowym kochankiem ale ma za to....dużo energii. Jego partnerka musi być nie tylko piękna lecz i zaspakajać jego żądze ( również kulinarne bo jest potwornym łakomczuchem). Gdy się na coś uprze, trudno się go pozbyć. On chce, więc ona ma go pokochać i już !
W stałym związku staje się leniwy, ciągle siedzi na kanapie i obżera się bez opamiętania. Potem choruje, jęczy i każe się pielęgnować. Jeśli partnerka na moment opuści jego " łoże boleści" krzyczy, że w tym domu można umrzeć i nikt tego nie zauważy.

BLIŻNIĘTA

Ona

Jest próżna i egoistyczna. Uwielbia błyszczeć i żyć na wysokich obrotach. Jeśli nic się nie dzieje, natychmiast coś sobie wymyśli.To histeryczka. Gdy inna kobieta odrobinę by się zdenerwowała, pani Bliżniak zaczyna straszyć, że skoczy z mostu. Rozbiegana i nieprzytomna, robi pięć rzeczy naraz; przemeblowuje mieszkanie, zmienia dietę i ...mężczyzn. Szybko zmęczy kogoś, kto ceni harmonię i spokój. Sama nie wie czego chce. Potrafi omotać kogoś dla sportu, ale czasem też dla konkretnych korzyści. Jeśli miałaby dostać lepszą pracę, dlaczego by nie pokokietować szefa? Choć wydaje się że emocje w niej kipią, rzadko się zakochuje. Raczej woli opowiadać o miłości. A jest chyba największą gadułą w zodiaku, usta się jej nie zamykają. Najczęściej mówi zaś o......swoich chorobach.

On

To typowy Piotruś Pan, który uciekł od mamy w poszukiwaniu przygód. Dziś wyznaje miłość i obiecuje ślub, jutro nie poznaje na ulicy albo pyta " czy my się znamy?". Miłość to dla niego przerywnik między meczem piłki nożnej z kolegami a wyjazdem w Himalaje. W wyprawie na koniec świata zawiadomi z lotniska lub w ogóle zapomni o tym powiedzieć. Mówi że kocha do szaleństwa, na kolanach błaga op randkę, a za moment otrzepie spodnie i pobiegnie do kina lub co gorsza, wskoczy do łóżka sąsiadki. Znika na parę lat a potem pojawia się w drzwiach z niewinną miną, jakby wyszedł tylko po papierosy.
Dziwi się że kobieta, której tak pięknie opowiadał i miłości, wyszła już za mąż. Lekko wydaje pieniądze, których tak naprawdę nie potrafi zarobić. Nie znosi krytyki i nie słucha żadnych rad.

RAK

Ona

Zrobi wszystko by założyć idealną ( w jej mniemaniu) i...liczną rodzinę. Gdy tylko pozna interesującego mężczyznę, jej wyobrażnia zaczyna pracować. Oczami duszy widzi siebie i jego, otoczonych gromadką dzieci. Po trzech minutach rozmowy jest gotowa zapytać, czy w dorosłym życiu nie chorował na świnkę, bo to u panów kończy się bezpłodnością. Dziwi się że nowy znajomy ucieka, a potem jest nieszczęśliwa i wmawia sobie , że nikt jej nie chce. Gdy znajdzie już wymarzonego partnera, przywiązuje się do niego jak pies i wierzy, że będą żyli długo i szczęśliwie. Równocześnie zadręcza go swoimi zmiennymi humorami. To się śmieje, to płacze. Jest potwornie drażliwa i obrażalska. Mało tego, nikt nigdy nie wie czym właściwie zdołał ją urazić. Niełatwo sprostać jej wymaganiom.

On

Zdobyć go może tylko kobieta podobna do jego mamusi, która piecze pyszne ciasteczka i pyta czy założył szalik. To właśnie jej przedstawia swoją wybrankę, a jeśli mama jej nie zaakceptuje, pan Rak znika jak kamfora. Potem cierpi w milczeniu bo.....lubi cierpieć. Teoretycznie opiekuńczy, w rzeczywistości sam szuka pani, u której schroni się przed prawdziwymi lub wymyślonymi kłopotami. Gdy już znajdzie przystań, nie chce jej opuszczać, bo po co, skoro mu wygodnie? Na imprezę wołami się go nie zaciągnie- woli poleżeć na kanapie pod kocykiem, z czymś kalorycznym do jedzenia i drinkiem na smuteczki. Bardzo lubi się martwić, jeśli nie czymś konkretnym, to tak na wszelki wypadek. Kto wie, może jutro wybuchnie wojna albo zwolnią go z pracy ? Lubi gotować, ale to co upichci, smakuje tylko jemu.

LEW

Ona

Kto chce zostać jej mężem lub kochankiem, najpierw musi być paziem i niewolnikiem. Uwielbiać ją to za mało, trzeba ją po prostu ubóstwiać. To dama nie dla każdego, bo bardzo drogo kosztuje. Nie da się skusić na banalną randkę w pizzerii lub kinie. Trzeba ją zabrać na raut, gdzie większość zaproszonych to osobistości związane z filmem, telewizją lub polityką. Z braku takich znajomości adorator Lwicy może zaprosić ją do najelegantszego lokalu w mieście gdzie ceny przyprawiają o zawrót głowy. Marzy się jej życie w krainie bogactwa, miłość na łożu z baldachimem, kawior na śniadanie, potem wycieczka prywatnym helikopterem, a w porze obiadowej spotkanie z prezydentem.
W związku musi dominować, zadręcza partnera niecierpliwością i swą gwałtowną naturą.

On

Uważa się za pępek świata. Kobieta powinna być mu wdzięczna, że raczył na nią spojrzeć. Wszak miał przynajmniej tysiąc kochane i zna się na rzeczy. Ona jest przede wszystkim dekoracją na jego scenie, więc wciąż ją poprawia. I zna się na wszystkim, również na modzie, kosmetykach, fryzurach. No i naturalnie na jej fachu. Ona jest księgową, on kierowcą, ale i tak lepiej od niej poznał tajniki podatków. Nieustająco zwraca ukochanej uwagę, ale udaje, że to dla jej dobra. Przecież on by jej nieba przychylił ! Oczekuje oklasków za każdy gest, dowcip, komplement, nawet za to że po prostu jest. Gdy Lew zabiera swoją panią do restauracji, ta wybór sukni musi przemyśleć sto razy. Jeśli będzie za skromna on wścieknie się że do niego nie pasuje. A gdy zbyt wytworna, nie daj boże, przyćmi jego blask!

PANNA

Ona

Pod maską czaru i delikatności kryje się bezwzględny kapral. Gotowa wsadzić do więzienia za plamę na dywanie. Gdy jest w lepszym nastroju, za spóżnienie odmówi dostępu do łoża i stołu. Jeśli dostanie kwiaty, zaraz je policzy i oszacuje, ile kosztowały. Zaproszona do knajpki, natychmiast to oceni. Jeśli to miłe, lecz skromne bistro za rogiem, wytknie skąpstwo, a gdy wytworny lokal - rozrzutność. O czym on by nie opowiadał, ona na wszystkim się zna i ma dla niego dobre rady. Wie, jak powinien rozmawiać z szefem i gdzie naprawiać samochód. Wymyśli też dla niego super dietę i skrzywi się, jeśli nie umył rąk przed i po jedzeniu. Jest zgorzkniała i drobiazgowa. Rodzinę rozstawia po kątach, co do minuty planując jej czas. I przyjaciół również, niestety, lubi powychowywać...

On

Czyścioszek i pedant. Jego lodówka wygląda jak wzorowy magazyn ( słoiczki są opisane i ponumerowane), a szafa jak u żołnierza. Wszystko leży równiutko, krawaty i skarpetki ułożone są według koloru. Muszą przecież pasować do koszuli, garnituru i ....dnia tygodnia. W środę nie można założyć niebieskiej koszuli, to nie do pomyślenia!
Każda część garderoby powinna być uprana i uprasowana. Zanim pan Panna położy się spać, znika na trzy godziny w łazience. Szoruje się i szoruje, bo wszędzie czyhają bakterie. Przed położeniem się zrobi jeszcze porządek w sypialni i poukłada rzeczy.
Szał namiętności, zrywanie ubrań z kobiety? To nie jego specjalność. Nim będzie gotów wkroczyć do sypialni, jego partnerka uśnie z nudów. Urazy trzyma na dnie duszy i pamięta o nich całymi latami.

WAGA

Ona

To mistrzyni manipulacji. Postępuje z ludżmi tak, by zawsze wyjść na swoje. Wygląda jak uosobienie elegancji bo każde wyjście poprzedza godzinnymi przygotowaniami. Żakiet dobiera do barwy oczu, pończochy do bielizny, a lakier do paznokci do koloru samochodu. Mężczyżni aż boją się jej dotknąć, by nie zburzyć fryzury czy nie pognieść sukni. Fizycznie aniołek, psychicznie diablica. Pozornie nieobecna duchem, dobrze zna stan konta interesującego ją mężczyżni i kieruje nim jak marionetką. Szanse u Wagi mają panowie bardzo przystojni i bardzo bogaci. Ideałem jest taki, który stworzy jej wymarzone warunki, ale nie będzie miał siły ani ochoty wtrącać się w jej sprawy prywatne i zrobi wszystko co ona chce.
Leniwa z natury, uwielbia przerzucać na kogoś swe obowiązki.

On

W młodości jest typowym Don Juanem., który uwielbia uwodzić kobiety......wszystkie bez wyjątku. Im więcej, tym lepiej. Zupełnie nie potrafi odmawiać - w końcu nie może zrobić przykrości pani, której wpadł w oko. Długo więc pozostaje kawalerem. A gdy wreszcie którejś uda się zaciągnąć go do ołtarza, zmienia się nie do poznania. Stabilizacja powoduje że staje się leniwy ( aż za bardzo) i myśli przede wszystkim o własnej wygodzie. Szczerość nie jest jego mocną stroną. Potrafi wspaniale wymigać się od wszelkich domowych obowiązków, np. żle zrobi zakupy tylko po to , by go więcej nigdzie nigdy nie posyłać. Nie skacze już na boki, ale nadal lubi adorować płeć piękną. Teraz już tylko rozmowa, chociaż wychodzi mu to coraz gorzej, bo z wiekiem jego opowieści stają się bardziej rozwlekłe i.....nudne.

SKORPION

Ona

Dzika tygrysica to przy niej pluszowa zabawka. Mściwość, złośliwość i inteligencja tworzą mieszankę wybuchową. A przy tym pani Skorpion jest taka zaborcza! Gdy ktoś wpadnie jej w oko, nic jej nie powstrzyma. Początkowo zachowuje się bardzo grzecznie i trzyma mężczyznę na dystans, odgrywając rolę damy. A potem.....wręcz przeciwnie. W sypialni przypuszcza frontalny atak. Oczekuje wtedy od kochanka wiedzy praktycznej na temat wszystkich pozycji Kamasutry. Kiedy już trafi na swój typ, nie wypuści go z rąk. Jest partnerką trudną, bo nie przepuści żadnej okazji do walki, w której wykorzystuje przebiegłość i doskonałą pamięć. Bo ona nigdy niczego nie zapomina. Nawet po paru latach weżmie odwet za doznane krzywdy. Stanowczo lepiej być jej przyjacielem niż wrogiem !

On

Seksowny, ale niebezpieczny. Każdą kobietę rozbiera wzrokiem i koniecznie chce zaciągnąć do łóżka. Nie uwierzy, gdy nowa zdobycz spłoniona wyszepcze " to mój pierwszy raz". Będzie sądził, że to babska sztuczka. Z wiernością różnie u niego bywa, a wrodzona błyskotliwość ułatwia uwodzenie naiwnych kobiet. Odmowy nie przyjmuje do wiadomości, a gdy zmysły w nim szaleją bywa brutalny. Zakochany zamienia się w zazdrośnika i.....detektywa. Jest gotów śledzić wybrankę, przeszukiwać jej torebkę i notes ( " co to za Adaś? Spałaś z nim?").
Najbardziej zaborczy typ z całego zodiaku. Najchętniej zamówiłby dla damy swojego serca dużą klatkę zamykaną na kłódkę, a na wszelki wypadek jeszcze pas cnoty. Jeśli ktoś go zawiedzie czy oszuka, odda z nawiązką, a zemsta będzie wyrafinowana.

STRZELEC

Ona

Trudno ją zaliczyć do kobiet stałych w uczuciach. Jest bardzo kochliwa, a przy tym...naiwna. Da się łatwo poderwać, gdyż wierzy w każde słowo mężczyzny. Gdy on jej opowiada " żona mnie nie rozumie i wcale ze sobą nie śpimy", łyka takie kłamstwo jak cukierek. I wpada w kolejne tarapaty. Czasem też zapomina o dyskrecji. Wydaje się, że można z nią konie kraść, ale tak naprawdę trudno z nią wytrzymać. Jest nieprzewidywalna i szybciej powie niż pomyśli, czym zraża do siebie partnera. Oj, nie ma on z panią Strzelec łatwego życia. Wszystko inne jest ważniejsze od niego: imprezy, znajomi i .....kolejne romansiki. Na głupstwa typu mycie okien czy gotowanie po prostu szkoda czasu. Pieniądze jej się nie trzymają, bo oszczędność nie jest jej najmocniejszą stroną.

On

Szczery aż do bólu, natychmiast poinformuje partnerkę że przespał się z jej koleżanką lub że przepuścił w brydża oszczędności na samochód. Zawsze też wytknie że właśnie zrobił jej się pryszcz na nosie albo że utyła parę kilo. Takie uwagi rzuca też w towarzystwie bo takt jest ostatnią cechą, jaką można mu przypisać. Do głowy mu nie przyjdzie, że może komuś zrobić przykrość: obrazi, zawstydzi, ośmieszy. Ta bezceremonialność bywa męcząca.
Na Strzelca nie można liczyć, pojawia się i znika w najmniej odpowiednim momencie. Plany partnerki ma za nic. Ona szykuje się do pracy, a on przynosi jej walizkę mówiąc 'pakuj się, jedziemy nad morze, jest piękna pogoda". Gdy ukochana wybierze pracę, pojedzie sam, do tego ciężko obrażony. Nie potrafi też dochować żadnej tajemnicy.

KOZIOROŻEC

Ona

Chorobliwie ambitna i uparta. Obmyśla sobie plan na życie i nie może przeboleć, gdy któregoś punktu nie uda się zrealizować. Każdy mężczyzna jest kandydatem na męża. Skoro tylko któryś napomknie, że ma wobec niej poważne zamiary, natychmiast sprawdzi, jakie on ma szanse na awans i podwyżkę, zaciągnie do rodziców i wyznaczy datę ślubu. Wesele ? Niekoniecznie, bo po co wydawać pieniądze. Pani Koziorożec policzy każdą złotówkę. Na sylwestra uszyje kreację ze starych zasłon, a na codzień ubiera się tylko w ciucholandach. Trudno z nią wytrzymać, bo jest nieufną pesymistką. Gdy się obrazi, nie odezwie się przez kilka dni. W związku to ona musi być ważniejsza, ma skłonność do podporządkowania sobie innych i dyktowania im, co mają robić.

On

Jest tak ponury, że już będąc przedszkolakiem, robi wrażenie staruszka. Gdy ktoś mu radzi " baw się dobrze" patrzy na niego jak na kosmitę. Życie to dla niego bardzo poważna sprawa, a miłość jest szczególnie niebezpiecznym zajęciem. Swoją wybrankę najpierw wypyta o stan konta w banku, ewentualny debet na rachunku i ogólny stosunek do pieniędzy. Do kina czy knajpki raczej nie zaprosi, bo szkoda tyle wydawać na głupstwa, przecież równie dobrze można wybrać się do parku albo w domu wypić herbatę. Zgasi wtedy większość świateł, ale nie dla nastroju, tylko z oszczędności i będzie długo opowiadał o swojej pracy. To właśnie jego kochanka numer jeden, której, czego możesz być pewna, nigdy nie zdradzi!
Jest milczący, do tego często popada w apatię, zniechęcenie i czarnowidztwo.

WODNIK

Ona

Trudno z nią dojść do ładu. Na zewnątrz wyzwolona i bez zahamowań , w środku - skomplikowana. Na randce bez skrępowania rozprawia o seksie i opowiada świńskie kawały, ale gdy adorator spróbuje pójść krok dalej, prawdopodobnie trzaśnie go w twarz. Jak on śmiał !. Starannie się o panią Wodnik przypomina wspinaczkę na szklaną górę. Zazwyczaj bardzo wychodzi za mąż, słabo znając swojego wybranka. Chce zaimponować koleżankom, że takie ma powodzenie. Przekonana o swych talentach, opowiada, jak to w podstawówce deklamowała wiersze i wszyscy piali z zachwytu, a w liceum miała najwyższą średnią w szkole. Postanawia że napisze scenariusz filmowy albo namaluje obraz i czeka na pochwały, nim zabierze się do roboty. A to prawdopodobnie nigdy nie nastąpi.

On

Niebezpieczny uwodziciel, pełen fantazji i bardzo nowoczesny. Dla niego związek to partnerstwo, gdzie oboje mają równe prawa i równe obowiązki. Wcale nie musi być głową domu. A do tego wierzy w wierność; zbyt się szanuje by sypiać z byle kim. Kobieta już snuje plany na przyszłość, mebluje w wyobrażni ich gniazdo, aż tu bum! Wodnik z nie winną miną oznajmia że małżeństwo to przeżytek. Być z kimś tylko dlatego, że podpisało się papier? Zdecydowanie woli mieszkać osobno i spotykać się z nią wtedy, gdy oboje ( czyli on) mają na to czas i ochotę. Potykanie się o siebie rano, wyścig do łazienki, oglądanie się z podpuchniętymi oczami to takie mało romantyczne....Wolność i niezależność to jego obsesja, której nie pokona nawet wielka miłość. On zresztą nie potrafi prawdziwie pokochać.

RYBY

Ona

Wydaje się bezradna i zagubiona i tym właśnie zwraca uwagę mężczyzn. Gdy zepsuje się jej samochód, natychmiast utworzy się korek, bo tłum kierowców rzuci się na pomoc. Ale ta zwiewna istotka dokładnie kalkuluje, co jej się opłaca. Gdy mężczyzna patrzy w jej sarnie oczy, ani się spostrzeże, gdy zaczyna mówić o swoim stanie posiadania.A właśnie to Rybkę interesuje najbardziej. Lubi bujać w obłokach, ale dużo wygodniej fantazjuje się w wilii z basenem i na skórzanej kanapie. Bo przecież w kawalerce to nawet marzenia są jakieś szarawe i nijakie. Jest bardzo sprytna i umie ustawić się w życiu. Codzienne domowe zajęcia nudzą ją śmiertelnie, więc udaje że nie umie gotować i sprzątać. Jest przecież tyle ciekawszych rzeczy do zrobienia. Na przykład zajmowanie się sobą.

On

Wydaje się że ma wielkie serce. Nie skrzywdzi nawet muchy i nie potrafi przejść obojętnie wobec cudzego nieszczęścia. Bardzo współczuje ale.....nie robi kompletnie nic. Gdy jego kobieta ma kłopoty, przeżywa wszystko z nią.I na tym koniec. Uważa że kilka jego westchnień każdego podniesie na duchu. Nie pomoże w domowych porządkach, nie wyniesie śmieci, bo właśnie ogarnęła go np. poetycka wena i musi przelać na papier swoje myśli. Jego wybranka czyta te miłosne produkcje i jest przekonana że pan Rybka pójdzie za nią na koniec świata. A to wcale nie jest takie pewne, równie dobrze może nagle zniknąć z jej życia tak niespodziewanie, jak się pojawił. Nigdy nie wiadomo, jak się zachowa, bo jest zmienny niczym pogoda na wiosnę.
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam
 
Posty: 401
Rejestracja: 17 mar 2013, 07:26
Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 3

Wróć do Horoskopy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości