Wahadła- jak zacząć, pytania i odpowiedzi

Re: Wahadła- jak zacząć, pytania i odpowiedzi

Postautor: Travers » 14 kwie 2011, 13:57

Ok, zrobiłem jak napisałaś, oczyściłem pod bieżącą wodą, potem stuknąłem w drewienko jeszcze i zmierzyłem na wewnętrznej i zewnętrznej stronie dłoni bez odstawiania wahadła przy zmianie wewn. na zewn. i wyszło tak:
- wewnętrzna: zgodnie z ruchem wskazówek zegara, po 1000 obrocie przestałem liczyć
- zewnętrzna: przeciwnie do wskazówek zegara, po 400 przestałem liczyć.

Przestawałem liczyć bo robiło się zbyt monotonnie ;) Ale coś mi tu nie pasuje, gdzieś znalazłem przed chwilą info że mając powyzej 100 obrotów ma się bardzo dobre zdolności, no ale moje 1000 to mocne przegięcie chyba, coś musi być nie tak...

e: zrobiłem jeszcze raz, tym razem ustawiłem długość łańcuszka odpowiednio (własnie znalazłem info że trzeba tak znaleźć długość swojej fali), zaznaczyłem sobie te miejsce supłem z nitki, zadałem pytanie i takie wyniki:
- wewnętrzna zgodnie ze wskazówkami ponad 150
- zewnętrzna przeciwnie do wskazówek też ponad 150.
Też przestawałem liczyć bo sie nudno robi a skoro skala jest do 100 to styknie...
Travers

Postautor: Travers » 14 kwie 2011, 19:37

Ok, to sie pobawie teraz, zobaczymy :D Ale dzisiaj sprawdzałem sobie w domu czy mam gdzieś chore rośliny, wahadełko od razu pokierowało mnie na regał na którym od kilku lat mam w doniczce zasuszony wrzos (uschnął ale i tak ciekawie wygląda więc go tam zostawiłem ;) ) A potem do szafki gdzie mam suszone zioła :mrgreen: domyślam się że dla wahadełka zasuszone zioła nie są zdrowe bo nie żyją :lol:
Travers

Postautor: Travers » 14 kwie 2011, 20:48

No czułem że te moje wyniki to jakieś trefne są. Mam 5 kopert w jednej jest zielona karteczka w 4 pomarańczowe. Na 10 prób 0 trafień.
Travers

Postautor: Travers » 14 kwie 2011, 21:02

Tak, zrobiłem pytania kontrolne, na tak powinno kręcić się w prawo, na nie w lewo, czyli niezdecydowanie to linie...
Travers

Postautor: Travers » 15 kwie 2011, 14:14

Już całkiem zgłupiałem, chyba nie mam żadnych zdolności w tym kierunku, za każdym razem wahadło odpowiada inaczej, nic się kupy nie trzyma. Wciąż zero odgadniętych, tym razem kamień pod jednym z trzech kubków był.

Wczoraj na pytania kontrolne: tak - kółka w prawo, nie - kółka w lewo.
Dzisiaj: tak - linie, nie - kółka w prawo.
Travers

Postautor: Travers » 15 kwie 2011, 22:22

Tak, ale po tych niepowodzeniach chciałem się upewnić i jeszcze raz zadałem jakieś oczywiste pytania i machało inaczej niż wczoraj... Muszę poczytać jakąś książkę na temat i zacząć od początku, bo pewne jest że coś schrzaniłem :lol:
Travers

Postautor: Travers » 15 kwie 2011, 22:37

Dzięki :D
Travers

Postautor: algiz » 03 maja 2011, 10:49

Mam pytanie. Co myślicie o wahadle Karnak? Czy na prawdę jest takie niebezpieczne? na czym polega BHP z nim?
algiz

Postautor: algiz » 03 maja 2011, 11:04

A którą stronę masz na myśli? na tej: http://www.ciszak.pl nic o tym nie ma..

Agat a Ty jakie wahadło masz?
algiz

Postautor: algiz » 03 maja 2011, 11:41

Z tego co się doczytałem to wystarczy je rozkręcić po skończonym korzystaniu z "jego mocy". A zawsze trzeba się ustawiać przodem do północy? Wątpię, bo w telewizji wróżki normalnie z nich korzystają.
algiz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum