Wibracja dnia urodzenia 12

Wibracja dnia urodzenia 12

Postautor: Rea » 17 cze 2015, 17:52

Liczba dnia urodzenia to inaczej liczba duchowa/ podświadomości. Łączy się z podświadomością i przeszłością. To ona pokazuje bogactwo duszy, świat emocjonalny. Jest to liczba dominująca w naszej osobowości. Ona określa nasze instynkty, spontaniczne reakcje, te zachowania, których nie kontrolujemy.


Urodzenia 12 dnia miesiąca są uzdolnieni artystycznie, mogą mieć talent pisarski lub oratorski, dzięki czemu łatwo wyrażają swoje emocje. Są aktywni i ekstrawertyczni, sympatyczni, przyjaźni i pełni entuzjazmu. Radośni i tę radość wprowadzają w życie innych, to ozdoby towarzystwa, potrafiące każdemu dać wolną przestrzeń. Potrzebują docenienia w oczach bliskich i przyjaciół. Świetnie adaptują się do każdych warunków.


12 to połączenie silnego autorytetu (1) ze współdziałaniem w grupie (2), prowadzące do wyrażania siebie w radosnym życiu (3). To także połączenie męskiej (1) i żeńskiej (2) natury. Osoby urodzone tego dnia miesiąca mogą natrafiać na sytuacje, w których będą miały trudność w artystycznym wyrażaniu siebie i będą zderzać się z silnymi autorytetami. Mogą zostać zepchnięte na margines grupy, a ich rozwój zahamowany, co uczy ich akceptacji ograniczeń i wyciszenia, daje także czas na skonkretyzowanie celów. Uczą się koncentracji i opanowania.


Jeżeli będą rozproszone emocjonalnie, ich rozwój zostanie zatrzymany. Realna ocena sytuacji pomoże uniknąć smutku i rozczarowania, bowiem ta wibracja uczy odróżniania fikcji od faktów.


Wady: mitomania, kapryśność, zazdrość, które prowadzą do izolacji.


Cykl produktywny w 3:
- opiera się na komunikowaniu przez słowo
- poprzez komunikację emocji pozwala cieszyć się codziennością i nieść radość w życie innych
- predestynuje do pracy artystycznej, medialnej, menadżerskiej, do pisania i handlu
- dodaje uroku osobistego
- ułatwia kontakty w grupie
- sukces finansowy i lekka ręka do wydawania pieniędzy
- uczy zasady: jak na gorze tak na dole; to myśli kreują nasza rzeczywistość.

Opublikowano 12th March 2012, autor: Agnieszka Tarocistka
'' Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa… '' David Gregory Roberts -
Cień góry


Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields
Awatar użytkownika
Rea
czarownica
 
Posty: 443
Rejestracja: 03 mar 2009, 14:24
Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Wróć do Wibracja dnia i miesiąca

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość