Wibracja dnia urodzenia 23

Wibracja dnia urodzenia 23

Postautor: Rea » 17 cze 2015, 17:53

23 to połączenie wrażliwości i zdolności działania. Gdy spojrzymy na 23 zobaczymy: potrzebę pracy w grupie i dążenie do wspólnego celu (2) z dążeniem do sukcesu, wyjątkowości i ekspresji (3), które prowadzą do niezależności i wolności.
23 obdarza talentem twórczym, tolerancją, zrównoważeniem, dynamicznością. Urodzeni 23 dnia miesiąca są wszechstronnie uzdolnieni, bardzo inteligentni i uczuciowi. Są bystrzy, pewni siebie, maja analityczny umysł. Są także sympatyczni i pełni uroku
Trafnie oceniają ludzi z którymi się spotykają, jak i sytuacje w których się znajdują. Doskonale wyrażają siebie. Ponieważ nie maja problemów z komunikacją słowną, zawody w których znakomicie się odnajdują to: mówca, pisarz, śpiewak, wykładowca, nauczyciel.

Mają wszelkie predyspozycje, by odnieść sukces w każdej dziedzinie życia. Są osobami wyróżniającymi się na tle zawodowym, intelektualnym i artystycznym.

Uczą się odpowiedzialności i wartości pracy. Brakuje im cierpliwości, mogą być skłonni do egocentryzmu i przesadnej surowości.

Liczba dnia urodzenia określa także tło cyklu produktywnego.


Jeśli przypada na 5 to jest to:
- okres podróży, poznawania nowych ludzi i miejsc
- czas zmian
- stajemy się gościem w swoim domu
- pcha nas do działania, czasem ryzykownego.


Cykl uczy inicjowania i akceptowania zmian. To także czas, gdy w na równi powinniśmy korzystać z intuicji, duchowości i ciała. Trzeba uważać na przerost ambicji i naruszanie intymniej przestrzeni innych osób, ponieważ taka postawa będzie prowadzić do osamotnienia, ucieczki w seks i używki, jedzenie.


Zadanie:
praca nad emocjami, zrównoważenie 5 żywiołów i określenie oraz realizacja zamierzeń.

Opublikowano 23rd April 2012, autor: Agnieszka Tarocistka
'' Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa… '' David Gregory Roberts -
Cień góry


Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields
Awatar użytkownika
Rea
czarownica
 
Posty: 439
Rejestracja: 03 mar 2009, 14:24
Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Wróć do Wibracja dnia i miesiąca

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość