Wibracja dnia urodzenia 5

Wibracja dnia urodzenia 5

Postautor: Rea » 17 cze 2015, 17:49

Liczba dnia urodzenia to inaczej liczba duchowa/ podświadomości. Łączy się z podświadomością i przeszłością. To ona pokazuje bogactwo duszy, świat emocjonalny. Jest to liczba dominująca w naszej osobowości. Ona określa nasze instynkty, spontaniczne reakcje, te zachowania, których nie kontrolujemy.


5 to liczba zmysłów, żywiołów, człowieczeństwa. Symbolizuje przestrzeń, wiedzę, rozprzestrzenianie się. Osoby urodzone 5 dnia miesiąca są bardzo aktywne, pełne entuzjazmu, niespokojne i nerwowe. Są bardzo inteligentne i mają niesamowitą wyobraźnię. To ludzie kochający wolność, nie znoszą ograniczeń, niezbyt dobrze radzący sobie z pokonywaniem przeszkód. Ich życie to ciągłe transformacje, uwielbiają wyzwania, ruch, podróże, zmiany miejsca zamieszkania. Mają wiele zdolności, mogą rozwijać się w kilku dziedzinach jednocześnie i robić wiele rzeczy na raz. Niezwykle komunikatywne, obdarzone ciętym językiem, błyskotliwe, wrażliwe na wszystko co ludzkie, niezwykle magnetyczne. Posiadają zdolności uzdrawiające, zmysł handlowy, są ciekawi i ludzi i miejsc.


Mogą być zbyt tolerancyjne, brawurowe, zbyt zmysłowe, zmienne, zarozumiałe, impulsywne, leniwe, niecierpliwe. Może im także brakować wyrozumiałości.


Uczą się korzystania z własnej wolności tak, aby nie ranić innych.


Liczba dnia urodzenia określa także tło cyklu produktywnego.


Jeśli przypada na 5 to jest to:
- okres podróży, poznawania nowych ludzi i miejsc
- czas zmian
- stajemy się gościem w swoim domu
- pcha nas do działania, czasem ryzykownego.


Cykl uczy inicjowania i akceptowania zmian. To także czas, gdy w na równi powinniśmy korzystać z intuicji, duchowości i ciała. Trzeba uważać na przerost ambicji i naruszanie intymniej przestrzeni innych osób, ponieważ taka postawa będzie prowadzić do osamotnienia, ucieczki w seks i używki, jedzenie.


Zadanie:
praca nad emocjami, zrównoważenie 5 żywiołów i określenie oraz realizacja zamierzeń.


Opublikowano 5th March 2012, autor: Agnieszka Tarocistka
'' Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa… '' David Gregory Roberts -
Cień góry


Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields
Awatar użytkownika
Rea
czarownica
 
Posty: 439
Rejestracja: 03 mar 2009, 14:24
Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Wróć do Wibracja dnia i miesiąca

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości