Wibracja dnia urodzenia 6 24

Wibracja dnia urodzenia 6 24

Postautor: Rea » 17 cze 2015, 17:55

czywiście wibrują tak samo jak Ci, którzy przyszli na świat w 6:
są bardzo oddani rodzinie i bliskim, zdolni do ogromnych poświęceń, co czasami może prowadzić do nadopiekuńczości i zapominaniu o sobie, swoich ambicjach i aspiracjach.
Wrażliwi, empatyczni, szczerzy i bezinteresowni. Pragną być użyteczni i odpowiedzialni, dlatego też to znakomici nauczyciele i pracownicy służby zdrowia.


24 jest wibracją, która łączy wrażliwość emocjonalną i dyplomację (2) z metodyczną, mrówczą pracą (4), które prowadzą ku harmonii wewnętrznej i równowadze w związku.

Są to osoby niezwykle pracowite i uparcie dążą do wyznaczonych celów, odpowiedzialne i energiczne. Chętnie się uczą. Doskonale realizują się we współpracy z innymi. Domatorzy, uzdolnienie artystycznie.
Za zadanie przyjęli naukę równowagi między dawaniem i przyjmowaniem. W życiu uciekać od uczucia zazdrości i uporu, nauczyć się zdrowego egoizmu, mimo, że sytuacje życiowe mogą prowadzić do wycofania i skłonności do poświęceń. Należy także uważać na ciągłe powracanie do przeszłości i rozpamiętywanie jej. Wada: pesymizm.

Opublikowano 25th April 2012, autor: Agnieszka Tarocistka
'' Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa… '' David Gregory Roberts -
Cień góry


Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields
Awatar użytkownika
Rea
czarownica
 
Posty: 439
Rejestracja: 03 mar 2009, 14:24
Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Wróć do Wibracja dnia i miesiąca

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości