Wibracja karmiczna 16

Re: Wibracja karmiczna 16

Postautor: Sandra7 » 04 cze 2012, 15:59

Z jednej strony chcę się dowiedzieć, a z drugiej nie ... ;) A, czy istnieje możliwość tej interpretacji, ale nie tak publicznie, na forum, tylko priv ?
Sandra7
 
Posty: 9
Rejestracja: 03 cze 2012, 16:46
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja karmiczna 16

Postautor: aries » 04 cze 2012, 16:02

jesli sie boisz to mozesz zaznaczyc ze chcesz tylko pozytywne rzeczy wiedziec
Awatar użytkownika
aries
Pismak
 
Posty: 1776
Rejestracja: 16 lut 2010, 15:39
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 8

Re: Wibracja karmiczna 16

Postautor: Elie » 04 cze 2012, 16:12

Sandra7 pisze:Z jednej strony chcę się dowiedzieć, a z drugiej nie ... ;) A, czy istnieje możliwość tej interpretacji, ale nie tak publicznie, na forum, tylko priv ?

Na priv, to można u płatnych wróżek lub zadzownić do TV.
Możesz podać dane na priv np Amelce czy Esensji, jeżeli oczywiście się zgodzą poświecić swój czas i wysiłek włożony w pracę.
Jednak zasadą tego forum jest NAUKA, a wiec "rozszyfrowanie" może być jedynie publicznie na forum.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31411
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2132 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Wibracja karmiczna 16

Postautor: Sandra7 » 05 cze 2012, 14:36

Już troszkę z tej numerologii "łapię", wiedzę czerpię z kilku książek numerologicznych, ale czy mogłabym prosić o pomoc w rozszyfrowaniu narazie jednej piramidki...Mogę ją wkleić tutaj, czy przenieść, np. do tematu interpretacji ? Z góry dzięki.
Sandra7
 
Posty: 9
Rejestracja: 03 cze 2012, 16:46
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja karmiczna 16

Postautor: onaion » 05 cze 2012, 14:39

Sandra7 pisze:Już troszkę z tej numerologii "łapię", wiedzę czerpię z kilku książek numerologicznych, ale czy mogłabym prosić o pomoc w rozszyfrowaniu narazie jednej piramidki...Mogę ją wkleić tutaj, czy przenieść, np. do tematu interpretacji ? Z góry dzięki.

wklej ją w interpretacjach ...na pewno ktos na nią zerknie i pomoże rozszyfrować
"Chcesz być szczęśliwym-pozwól, by inni byli z tobą szczęśliwi"
Awatar użytkownika
onaion
Pismak
 
Posty: 1979
Rejestracja: 29 lut 2012, 16:52
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Re: Wibracja karmiczna 16

Postautor: Brigit » 09 kwie 2018, 12:39

Karmiczny dług 16
Karmiczna liczba 16


Jeżeli dług karmiczny numer 16 jest obecny na numerologicznej mapie danej osoby, oznacza on zniszczenie wszystkiego co przestarzałe i narodziny czegoś nowego. Destrukcję ludzkiego JA i wszystkiego tego złego, co się spiętrzyło w czasie wielu wcieleń w marny zlepek zbędnego dla naszej Wyższej Świadomości balastu. To oznacza mycie, czyszczenie naszej duszy. Rak naszej duszy, ewidentne jej spaczenie, czyli wszystko to, co oddziela człowieka od jego prawdziwej istoty będzie w tym wcieleniu poddawane procesowi uzdrawiania, przeobrażania, a nawet odcinania dzięki wibracji nr 16. Numer 16 jest tak jakby aktem prawnym będącym przepustką do najwyższej duchowości. Ten proces przemian może być bardzo bolesny, ponieważ towarzyszy mu deprecjacja wszystkiego, często upadek na kolana, a nawet na twarz. Klęska EGO, upadek człowieka zmusza go do zmiany samego siebie i do oczyszczenia. W rzeczywistości, to jest walka między naszym EGO, a wolą Bożą. Powinno się akceptować każdą zmianę swojego życia gdy ma się karmę 16, ponieważ proces oczyszczania siebie jest nieuchronny. Pokora jest kluczem do pozyskania nowego życia. Poprzez upadek niszczymy stare życie i witamy duchowe odrodzenie, nowe życie powstałe na bazie zaktualizowanej duchowej wiedzy. Degeneracja duszy, szczególnie systemu moralności, wpływa na wszystkie aspekty ludzkiego życia. Po usunięciu nieprawidłowości nasze nowe życie będzie o wiele czystsze niż to, które uległo zniszczeniu. Gdy numer 16 jest jednym z kluczowych liczb, proces umierania i narodzin zostaje przedłużony- wprowadza się go się stopniowo i trwa on latami; gdy człowiek się buntuje temu, to może on trwać nawet całe życie. I w następnym wcieleniu znów będziemy próbować przez to przejść. Ważne, by unikać postawy cierpiętniczej i nie zasklepiać się w sobie. Dług karmiczny 16 może być kluczem do rozwoju i wzrostu duchowego, jeśli potraktujemy go prawidłowo. Musisz zawierzyć Bogu swój los. Dzięki tej wierze i uległości dobro zwycięży na stałe.
Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie, prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.
Anthony Peake
Awatar użytkownika
Brigit
Niewymowny
 
Posty: 166
Rejestracja: 09 paź 2017, 09:43
Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Wibracja karmiczna 16

Postautor: VesperLynd » 27 paź 2018, 18:44

A co z 16 pojawiającą się w wyzwaniach? Jak byście to interpretowali? w II WW mam 2|7 - 11|16. Czy to wskazuje na to, że w drugiej połowie życia specjalną uwagę należy zwracać na ewentualne problemy i wyzwania które niosą ze sobą te liczby?
have courage & be kind
Awatar użytkownika
VesperLynd
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 121
Rejestracja: 28 maja 2018, 13:53
Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 6

Re: Wibracja karmiczna 16

Postautor: Elie » 27 paź 2018, 19:05

VesperLynd pisze:A co z 16 pojawiającą się w wyzwaniach? Jak byście to interpretowali? w II WW mam 2|7 - 11|16. Czy to wskazuje na to, że w drugiej połowie życia specjalną uwagę należy zwracać na ewentualne problemy i wyzwania które niosą ze sobą te liczby?

Przy liczbie 11 może dodatkkowo wiązać się z rozwodem, z "dwoma domami", na zasadzie np. partner na wyjeździe. Ogólnie dwie trudne liczby.I dlaczego uważasz, że w drugiej połowie życia. Wyzwania dotyczą całego życia.

Małgośka » 03 mar 2009 14:09

16 KARMA ZWIĄZKÓW

Jest to lekcja, zobowiązanie karmiczne, które podjęliśmy na siebie przychodząc tu na ziemię, pt.: Ja wobec miłości, ja wobec związku. To człowiek, który musi zrozumieć, że podjął się zrozumieć istotę rzeczy związku, istotę rzeczy uczuć, istotę miłości. To człowiek, który zdecydował się przychodząc na ziemię, że wyraża zgodę na to, aby jego relacje, jego związki były związkami na tyle skomplikowanymi, na tyle trudnymi, aby partnerzy, których napotyka na swojej drodze dostarczali mu możliwości rozwijania czegoś, co można nazwać delikatną, subtelną więzią, jaka tylko i wyłącznie potrafi zagłuszyć glos wszechogarniającego ego. Jako ludzie przede wszystkim ulegamy podpowiedziom ego, ulegamy pewnego rodzaju ścieżkom i pewnego rodzaju schematom, które wyznacza nam nasze ego czyniąc nas najważniejszymi, czyniąc z nas czasem bezwzględnych egoistów robiących największą szkodę samemu sobie, bo my zawsze musimy odróżnić zdrowy egoizm, zdrowe uwypuklenie siebie na planie fizycznym, na planie konstrukcji rodzinnej lub jakiejś sytuacji, w jakiej się znajdujemy od chorego egoizmu.
Są to sytuacje w naszym życiu, są to związki, w których my dojrzewamy. Są to związki trudne, karmiczne. I żeby związek mógł nosić miano związku karmicznego to jeszcze inne aspekty muszą być spełnione przez taki związek.
Natomiast związki, którym patronuje karma związku „16” są to trudne związki. Są to związki, które przede wszystkim uczestników narażają na ogromne dylematy.
Bardzo często fizycznie są to związki, w których następuje pewnego rodzaju kolizja pomiędzy rodziną a karierą. Bardzo często są to związki, w których partnerzy są rozdzieleni odległością i wtedy właśnie zaczyna się ten plan do przepracowania: ja wobec odpowiedzialności za miłość, ja wobec miłości, czy miłość jest na tyle silna w nas, czy my potrafimy na tyle intensywnie nad nią pracować, żeby odległość

(w tej chwili wiele związków jest rozdzielonych odległością, gdzie jedno z partnerów przebywa za granicą, gdzie sytuacje ekonomiczne zmuszają do tego, żeby 3 dni przebywać poza domem, 2 dni w domu, a 1 dzień w podróży)

to bardzo często dotyka ludzi, którzy mają w swoim portrecie wibrację 16 i może to dotykać tego, który jest zobligowany, ale równie dobrze możemy doświadczać takiej lekcji pozostając w tym miejscu, czyli będąc narażonym na nieobecność partnera, bo jego kariera jest najistotniejsza, bo jego szef zlecił mu takie a nie inne wyjazdy. Dlatego zdecydowanie należy pamiętać, że nosząc w swoim portrecie tą wibrację już jest to informacja o tym, aby zwrócić szczególną uwagę na związki i aby związki tworzyć w oparciu o głębię miłości i nadanie szczególnych praw miłości w naszym życiu.
Mając tę wibrację w swoim portrecie numerologicznym tak naprawdę człowiek musi się nauczyć, bo takie podjął na siebie zobowiązanie, tworzenie harmonii wewnętrznej i więzi z drugim człowiekiem pomimo dysharmonii świata zewnętrznego otaczającego partnerów, a czasem pomimo dysharmonijnego partnera, który jest obiektem naszego uczucia.
Ta karma zamknie się, zrealizuje się dopiero wtedy, kiedy będziemy umieli ustalić priorytety, ale priorytety nie wyznaczone naszym ego, a priorytety wyznaczone naszym sercem, czyli jest to na zasadzie patrzenia sercem i jeśli ta wibracja pojawia się, w ogóle wibracja 7, a szczególnie z 16 pojawia się w punktach zwrotnych, to ona zawsze niesie ze sobą informacje, że związek będzie narażony na zakręty, związek będzie narażony na sytuacje, które mogą doprowadzić do jego rozpadu – jest jakby radą dla posiadacza tej wibracji: nie podejmuj decyzji o rozpadzie związku zbyt pochopnie, zatrzymaj się przed nerwowymi reakcjami. Jeśli chcesz ratować związek, a np. twoja firma wysłała cię na np. drugi koniec Polski, to pamiętaj: nie możesz wymagać od swojego partnera, żeby zrozumiał, że ciebie nie ma tu być. To ty musisz zrozumieć, że coś można tylko i wyłącznie uratować lub czemuś można oddać hołd i należną cześć poprzez rezygnację z pewnych aspektów naszego życia.
Ta wibracja uczy nas pokory. Właściwie każda lekcja uczy nas pokory, uczy nas panowania nad rozbuchanym ego, tylko aspekt życia, którego dotyka może się różnić.

Program Tarocistki Danuty 01.08.2008
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31411
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2132 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Wibracja karmiczna 16

Postautor: VesperLynd » 27 paź 2018, 19:38

Gdzieś spotkałam się z opisem, że pierwsze wyzwanie szczególnie obejmuje pierwszą połowę życia a drugie - drugą połowę. Dzięki Elie za wyjaśnienie i wyprowadzenie z błędu ;)
have courage & be kind
Awatar użytkownika
VesperLynd
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 121
Rejestracja: 28 maja 2018, 13:53
Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 6

Re: Wibracja karmiczna 16

Postautor: Elie » 27 paź 2018, 19:40

Mogę się mylić ... z tego powodu pytam. :)
Odnośnie 11 może również dotyczyć osób z tzw rozbitych rodzin.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31411
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2132 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

PoprzedniaNastępna

Wróć do Liczby karmiczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości