Wibracja karmiczna 16

Re: Wibracja karmiczna 16

Postautor: VesperLynd » 27 paź 2018, 20:46

Hm czy jeśli mam 16 w wyzwaniu, to czy szczególną możliwością spełnienia i przepracowania tej karmy byłby związek z osobą z którą stworzyłabym związek o wibracji 7/16?
have courage & be kind
Awatar użytkownika
VesperLynd
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 105 razy
Otrzymał podziękowań: 54 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 6

Postautor: Nut » 29 paź 2018, 19:54

Związek wibracji 7 – para dusz

Gdy się spotkają, on i ona, a liczba ich związku wynosi 7, może im się wydawać, że są bratnimi duszami. Relacja ta bowiem nacechowana jest bowiem atmosferą niezwykłości, ale zwykle niesie ze sobą poważną życiową lekcję do przeżycia.

Z siódemką kojarzony jest Neptun, najbardziej tajemnicza i mistyczna z planet. Jej przekaz jest romantyczny, osnuty mgłą, duchowy. Ale może także być oszukańczy, zwodniczy, oparty na iluzjach. Para, której związkiem rządzi wibracja numer 7, ma przed sobą wyzwanie.

Ta liczba nie sprzyja związkom, bo jest raczej samotnicza i izolująca się. Siódemki są wrażliwe, ale skryte i nieśmiałe, lękają się wyrażania uczuć. Dlatego siódemkowa relacja niesie ze sobą doświadczenie pewnego oddalenia. Czy to dosłownego, fizycznego, kiedy ludzie mieszkają osobno, czy też braku bliskości emocjonalnej. Partnerzy mogą mieć przed sobą tajemnice lub być na siebie zamknięci w sferze uczuć. Jednak ze sobą są. Przyciągają ich do siebie siły nieświadomości po to, by głębokie rany zostały uzdrowione.

Na początku znajomości ludziom wydaje się, że są sobie przeznaczeni, że są bratnimi duszami, które wreszcie się odnalazły. Mają ze sobą duchowe porozumienie, łączy ich jakby niewidzialna nić. Sprawy ducha prawie zawsze objawią się między ludźmi, których połączyła ta mistyczna wibracja. Mogą ich łączyć takie właśnie zainteresowania, wspólna pasja, praca dla ważnej idei. Znaczących korzyści materialnych nie można się jednak po tym spodziewać, bo siódemka niewiele z materią ma wspólnego. Problemy finansowe są często źródłem ich nieporozumień. To, co ludzie mogą wnieść z lekcji związku 7, to głęboki wgląd w psychikę, do którego uzyskują dostęp w relacji z drugą osobą. Jeśli potraktują ją jak lustro, ich świadomość się poszerzy. Wibracja 7 obdarza również nauką niezależności podczas życia razem, naukę tego, że każdy potrzebuje własnej przestrzeni. Niebezpieczeństwem jest emocjonalne uzależnienie bez autentycznej bliskości, kiedy najważniejsze są uczucia, które odważnie wyrażamy.

źródło: zwierciadlo.pl/2012
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 505 razy
Otrzymał podziękowań: 403 razy
Droga życia: 0

Postautor: Elie » 30 paź 2018, 13:27

VesperLynd pisze:Hm czy jeśli mam 16 w wyzwaniu, to czy szczególną możliwością spełnienia i przepracowania tej karmy byłby związek z osobą z którą stworzyłabym związek o wibracji 7/16?

Wyzwanie 7 to nauka dyscypliny wewnetrznej. Nie mozna polegac tylko na intelekcie i poznaniu empirycznym, nalezy odkryc i rozwijac sfere duchowa. Moim skromnym zdaniem związek z osobą 7/16 byłby zbyt monotematyczny. Problemy z dyscypliną naurzuconą z racji związku byłyby problemem dla obu.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2134 razy
Otrzymał podziękowań: 2051 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: VesperLynd » 30 paź 2018, 16:26

Elie pisze:
VesperLynd pisze:Hm czy jeśli mam 16 w wyzwaniu, to czy szczególną możliwością spełnienia i przepracowania tej karmy byłby związek z osobą z którą stworzyłabym związek o wibracji 7/16?

Wyzwanie 7 to nauka dyscypliny wewnetrznej. Nie mozna polegac tylko na intelekcie i poznaniu empirycznym, nalezy odkryc i rozwijac sfere duchowa. Moim skromnym zdaniem związek z osobą 7/16 byłby zbyt monotematyczny. Problemy z dyscypliną naurzuconą z racji związku byłyby problemem dla obu.

Przez dyscyplinę rozumiesz po prostu związek jako taki? Dopytuję bo jestem ciekawa jak to jest z tym przepracowaniem karmy. Kiedy i czy w ogóle wiadomo, czy dana karma została przepracowana?
have courage & be kind
Awatar użytkownika
VesperLynd
Dobry Duszek Forumezo

Postautor: Elie » 30 paź 2018, 16:40

Wyzwanie 7 to nauka dyscypliny wewnetrznej

Tzn, że oboje ten problem będzie dotyczył. Jeżeli każde z was będzie mało problemy z dyscypliną wewnętrzną, to tym bardziej z dyscypliną jaka obowiązuje każdy związek - dyscyplina w stosunku do partnera.

Kiedy karmę się "przerobi" Nie wiem, nie zawsze jest to moźliwe. Z tego powodu związki tzw karmiczne bardzo często kończą się ponieważ;
1 - nie potrafią się dogadać.
2 - nawet po tzw "przepracowaniu" karmy, w związku zaczyna wiać nudą, tracą motywację do bycia razem.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 30 paź 2018, 17:00

jasmin pisze:Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego):

* nieudane, nieszczęśliwe związki
* izolacja i samotność
* fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.
http://prosperita.terramail.pl/numer5.html

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 30 paź 2018, 17:01

Małgośka pisze:16 KARMA ZWIĄZKÓW

Jest to lekcja, zobowiązanie karmiczne, które podjęliśmy na siebie przychodząc tu na ziemię, pt.: Ja wobec miłości, ja wobec związku. To człowiek, który musi zrozumieć, że podjął się zrozumieć istotę rzeczy związku, istotę rzeczy uczuć, istotę miłości. To człowiek, który zdecydował się przychodząc na ziemię, że wyraża zgodę na to, aby jego relacje, jego związki były związkami na tyle skomplikowanymi, na tyle trudnymi, aby partnerzy, których napotyka na swojej drodze dostarczali mu możliwości rozwijania czegoś, co można nazwać delikatną, subtelną więzią, jaka tylko i wyłącznie potrafi zagłuszyć glos wszechogarniającego ego. Jako ludzie przede wszystkim ulegamy podpowiedziom ego, ulegamy pewnego rodzaju ścieżkom i pewnego rodzaju schematom, które wyznacza nam nasze ego czyniąc nas najważniejszymi, czyniąc z nas czasem bezwzględnych egoistów robiących największą szkodę samemu sobie, bo my zawsze musimy odróżnić zdrowy egoizm, zdrowe uwypuklenie siebie na planie fizycznym, na planie konstrukcji rodzinnej lub jakiejś sytuacji, w jakiej się znajdujemy od chorego egoizmu.
Są to sytuacje w naszym życiu, są to związki, w których my dojrzewamy. Są to związki trudne, karmiczne. I żeby związek mógł nosić miano związku karmicznego to jeszcze inne aspekty muszą być spełnione przez taki związek.
Natomiast związki, którym patronuje karma związku „16” są to trudne związki. Są to związki, które przede wszystkim uczestników narażają na ogromne dylematy.

Bardzo często fizycznie są to związki, w których następuje pewnego rodzaju kolizja pomiędzy rodziną a karierą. Bardzo często są to związki, w których partnerzy są rozdzieleni odległością i wtedy właśnie zaczyna się ten plan do przepracowania: ja wobec odpowiedzialności za miłość, ja wobec miłości, czy miłość jest na tyle silna w nas, czy my potrafimy na tyle intensywnie nad nią pracować, żeby odległość

(w tej chwili wiele związków jest rozdzielonych odległością, gdzie jedno z partnerów przebywa za granicą, gdzie sytuacje ekonomiczne zmuszają do tego, żeby 3 dni przebywać poza domem, 2 dni w domu, a 1 dzień w podróży)

to bardzo często dotyka ludzi, którzy mają w swoim portrecie wibrację 16 i może to dotykać tego, który jest zobligowany, ale równie dobrze możemy doświadczać takiej lekcji pozostając w tym miejscu, czyli będąc narażonym na nieobecność partnera, bo jego kariera jest najistotniejsza, bo jego szef zlecił mu takie a nie inne wyjazdy. Dlatego zdecydowanie należy pamiętać, że nosząc w swoim portrecie tą wibrację już jest to informacja o tym, aby zwrócić szczególną uwagę na związki i aby związki tworzyć w oparciu o głębię miłości i nadanie szczególnych praw miłości w naszym życiu.
Mając tę wibrację w swoim portrecie numerologicznym tak naprawdę człowiek musi się nauczyć, bo takie podjął na siebie zobowiązanie, tworzenie harmonii wewnętrznej i więzi z drugim człowiekiem pomimo dysharmonii świata zewnętrznego otaczającego partnerów, a czasem pomimo dysharmonijnego partnera, który jest obiektem naszego uczucia.
Ta karma zamknie się, zrealizuje się dopiero wtedy, kiedy będziemy umieli ustalić priorytety, ale priorytety nie wyznaczone naszym ego, a priorytety wyznaczone naszym sercem, czyli jest to na zasadzie patrzenia sercem i jeśli ta wibracja pojawia się, w ogóle wibracja 7, a szczególnie z 16 pojawia się w punktach zwrotnych, to ona zawsze niesie ze sobą informacje, że związek będzie narażony na zakręty, związek będzie narażony na sytuacje, które mogą doprowadzić do jego rozpadu – jest jakby radą dla posiadacza tej wibracji: nie podejmuj decyzji o rozpadzie związku zbyt pochopnie, zatrzymaj się przed nerwowymi reakcjami. Jeśli chcesz ratować związek, a np. twoja firma wysłała cię na np. drugi koniec Polski, to pamiętaj: nie możesz wymagać od swojego partnera, żeby zrozumiał, że ciebie nie ma tu być. To ty musisz zrozumieć, że coś można tylko i wyłącznie uratować lub czemuś można oddać hołd i należną cześć poprzez rezygnację z pewnych aspektów naszego życia.
Ta wibracja uczy nas pokory. Właściwie każda lekcja uczy nas pokory, uczy nas panowania nad rozbuchanym ego, tylko aspekt życia, którego dotyka może się różnić.

Program Tarocistki Danuty 01.08.2008

Czytasz i czytasz tę numerologię, a odpowiedzi masz w temacie w którym zadałeś pytanie. :)

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: VesperLynd » 30 paź 2018, 19:39

Czytam i czytam i miałam nadzieję, że ktoś ma już jakieś własne doświadczenia z tym związane, np. ma taką 16 (lub inną karmiczną liczbę) w portrecie i uważa, że ją przepracował :D wiem, że nie wszystko się da przepracować i pozamykać, ale ta beznadziejna romantyczka we mnie chciałaby znaleźć jakiś happy end. U mnie ta 16 pojawia się w wyzwaniu wtórnym i ponoć w tym miejscu jest szansa na jej przerobienie. Wiem, że numerologia to nie tylko pojedyncze liczby, ale ich cały układ, podliczby itp. ale jakoś tej 16 się szczególnie obawiam ;)
W sumie jak tak sobie myślę i analizuję, to ciągle wchodzę w związki z facetami z rozbitych lub problematycznych rodzin. To pewnie ta 11 i nieprzepracowana karma ;)
have courage & be kind
Awatar użytkownika
VesperLynd
Dobry Duszek Forumezo

Postautor: Nut » 30 paź 2018, 19:53

Ja nie mam, Elie pewnie też nie. Z tego powodu posługujemy się gotowymi opisami. Pozwolę sobie zwrócić Ci uwagę. Ta 16 powiązana jest z ego, na to zwróć uwagę. Z kolei 11 wiąże się często z nieumiejętnością podejmowania decyzji.
Połącz ego z tym i tu szukaj przyczyn. Z pewnością masz jakieś inne liczby karmiczne wpływające na Twoje decyzje. Przeanalizuj je, ale w wyborach partnerów radzę brać na logikę, a mniej na liczby w portrecie. Radzę również kierować się zdrowym egoizmem, a nie liczbami. Może egoizm będzie lepszym doradcą :cool: :wink:
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 505 razy
Otrzymał podziękowań: 403 razy
Droga życia: 0

Poprzednia

Wróć do Liczby karmiczne