Wibracja mistrzowska 11

Re: Wibracja mistrzowska 11

Postautor: schermo » 07 maja 2010, 11:41

Eliotta pisze:11-stki podobnie jak i 7-ki potrzebują kawałka własnej przestrzeni...i lepiej w ten świat nie ingerować ;)


Dokładnie tak :)
schermo
 

Re: Wibracja mistrzowska 11

Postautor: Alicja82 » 05 cze 2010, 09:39

Eliotta pisze:pokochałam faceta 11 i byk na dodatek :lol: :lol: ...no i dzwigam krzyż pański na plecach ;)


ja też mam meża byka i 11-fakt może nie jest lekko,ale jest dobrym ludziem dla rodziny poszedłby w ogień,czasami podejmuje niezbyt dobre decyzjie-ale człowiek uczy się na błędach.Czasami trzeba ich naprowadzić na właściwą drogę. :roll: :roll: :)
Człowiek,który nie robi błedów,zwykle nie robi niczego
Awatar użytkownika
Alicja82
 
Posty: 50
Rejestracja: 21 sty 2010, 13:13
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 11

Re: Wibracja mistrzowska 11

Postautor: dagmara » 18 cze 2010, 16:08

witam wszystkich ,mających 11 w różnych miejscach w portrecie numerologicznym,mój mąż ma 11 w I PZ a ja w IIPZ,mąż jest ode mnie młodszy o 9 lat i razem mamy te nieszczęśliwe 11,gdy wchodziłam w IIpz zmarł mi pierwszy partner,spotkałam obecnego męża,i ...straciliśmy dwoje dzieci.11 wiele nam dały i wiele zabrały i modlę się abyśmy jak najszybciej z nich wyszli razem a nie w pojedynkę.
Awatar użytkownika
dagmara
 
Posty: 32
Rejestracja: 15 cze 2010, 14:09
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja mistrzowska 11

Postautor: Vittoria » 18 cze 2010, 16:10

:(
Awatar użytkownika
Vittoria
Ściszcie to radio
 
Posty: 9079
Rejestracja: 31 sie 2009, 17:26
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 5

Re: Wibracja mistrzowska 11

Postautor: dagmara » 19 cze 2010, 19:59

nie poroniłam,z winy lekarza prowadzącego zrobiono mi w piątym miesiącu cesarkę i obie bliźniaczki zmarły,pierwsza w dwa dni po urodzeniu ,a druga po 21 dniach.
Awatar użytkownika
dagmara
 
Posty: 32
Rejestracja: 15 cze 2010, 14:09
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja mistrzowska 11

Postautor: dagmara » 19 cze 2010, 20:19

a teraz jak sobie datę urodzenia moich maleństw policzyłam to były 11 z drogi życia, :( 19.01.2007 już mi sie ta 11 przestaje zupełnie podobać,co z tego że mi czasem materia i intuicją sypnie ale łez tyle i bólu przynosi,że nawet taką rasowa trójeczkę jak ja do rozpaczy potrafi doprowadzić
Awatar użytkownika
dagmara
 
Posty: 32
Rejestracja: 15 cze 2010, 14:09
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja mistrzowska 11

Postautor: Anninka » 19 cze 2010, 21:12

:cry:
Awatar użytkownika
Anninka
Gawędziarz
 
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:03
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja mistrzowska 11

Postautor: nadzieja_aa » 22 cze 2010, 11:39

Mając wibracje mistrzowskie tzn. że w życiu nic nie ma odbyć się miło i przyjemnie. Jest od osoby wymagane inne spojrzenie , maja obowiązek do prawidłowej realizacji sięgać trochę głębiej , mieć bardziej rozbudowana tę sferę empatii czyli takiego integrowania się z sytuacją choćby miało boleć.

Jedenastka
11 – taka troszkę numerologiczna bestia, żądająca jakiegoś daru, samo poświęcenia, altruizmu, pracy dla ludzkości.
- w niej boli. 11 są nowatorskie , błyskotliwe, są geniuszami pomysłu i w tym momencie jeśli pomysł nadejdzie nie wprowadzenie tego pomysłu w życie boli jak wyemanowanie energią która poszła w kosz.
- powoduje tzw. Ukryte rozwijanie się chorób. Przy drodze z 11 bardzo często dolegliwości wysypują się przypadkiem.
- nie lubią kiedy sprawy wymykają się z pod kontroli . lepiej nawet się odnajdują w sytuacjach które są rozciągnięte w czasie. Może nawet nie komfortowe sytuacje ale nie dziejący się w sposób gwałtowny bo wtedy zaczyna się rozdarcie i 11 traci zdolność usłyszenia tej podpowiedzi intuicji. Wtedy gdzie to ego jedynkowe zaczyna je popychać do działań które są tak naprawdę „strzelaniem sobie w kolano;’’.
- bardzo dziwne osoby , bo są to osoby o dwóch obliczach. Świat zewnętrzny postrzega je jako altruistyczne a oni dla swych najbliższych potrafią być dziwni , potrzebują ciągle podkreślania ich roli , ich ważności, ich rangi, ich poświęcenia.
- nie wszystko udaje się za pierwszym razem , rozczarowanie, konieczność pozbierania się.
- wibracja w której ponosimy ogromne koszty emocjonalne spełnienia czegoś we własnym życiu.
- wymiar 2. Wymiar Księżyca , droga w której my czasami musimy sami udawać to światło , które de facto jest światłem odbitym.
- cos kosztem czegoś, układ niepełnego szczęścia . czasami dążenie jest zrealizowane, zmaterializowane i my do końca nie wiemy czy dobrze żeśmy dążyli.
-to rozdarcie , dylematy , niestabilność
11 u mężczyzny wprowadza pewien rodzaj konfliktu dążenia i unikania. I taki mężczyzna jest dość trudny do jasnego określenia bo np. 41 z drogi życia wskazuje, że jest to człowiek konkretny , jest to człowiek od do . można na nim polegać, tworzy prawidłowe i trwałe relacje międzyludzkie ale z drugiej strony jest w nim cos niepokojącego , cos niepewnego i często ludzie mający zderzenie wibracji dnia z droga życia są jakby sprzeczne w stosunku do siebie , powodują, że jest nam dość trudno przy nich osiągnąć spokój.
- rozdarcie jak najbardziej , do tego 11 dla mężczyzny jest osłabiająca , w tym czasie pilnować zdrowie , szczególnie jeśli ma Pan 33 t układu krążenia , Ja powiem tak ... 11 boli ..ot i wsio , oczywiście że później może wyniknąć z tego co mądrego , ale w momencie kiedy działa to boli i tyle ...a do tego w 11 można oblecieć i ślub i rozwód na raz:). – Nie łatwa dla mężczyzny bo to jest tak jakby osłabiona była ta energia męska.
- mało kto może tę 11 w pełni przerobić ..to służba ludziom , to nie dbanie o zaszczyty , ale ona małpa z 1-nek złożona , więc wewnętrznie występuje parcie na zaszczyt , bo tego potrzebują 1-ki ...ale jeśli się np. zajmuje kartami , czy czymś takim , to ta jedenastka daje łatwiejsze przejście ..bo i tak w 2 światach sie jedzie i tak..o 11 mówi się że jedna noga na ziemi , druga w niebie ... i nigdzie tak w całości , ale to geniusz pomysłu , nowatorskich wizji ..to właśnie takie wizjonerstwo , ale w życiu codziennym nie ułatwia ,
11 – powodują pewien rodzaj płynności jeśli chodzi o deklaracje i ich realizowanie.
- może skłaniać do umiejętności życia w ekstremalnych warunkach, gdzieś na pograniczu szczęścia i nieszczęścia.
11/29 – wibracja mistyczna.
Nadmiar 11(dzień, miesiąc , droga życia ) – osoba nie ma łatwo, trzeba z nią dość ostrożnie postępować, by jej nie zdołować bo 11 maja to do siebie, że to nie SA tytany emocjonalne. To SA ludzie którzy potrafią przywdziać maskę, bo 11 daje dualizm ( co innego na zewnątrz , co innego wewnątrz). Maja ogromny polot intelektualny, może być geniuszem pomysłu.
------------------------------------------------------

Jedenastka z drogi życia
- 11 – z drogi życia, z I punktu zwrotnego, z II punktu zwrotnego – czyli ta część życia niekoniecznie upływa w pogodnym , przyjaznym nastroju . Tu jest sporo cierpienia, sporo problemów i sporo sytuacji w których stajemy na rozdrożu emocjonalnym gdzie trzeba cos poświecić by cos zyskać.
- ma pewien rodzaj struktury ofiary w wewnętrznej potrzebie, w życiu nie wszystko się dzieje tak spontanicznie, tak lekko, radośnie – „kiedy cos przychodzi zbyt łatwo , to źle się z tym czuje”, nie do końca potrafi to przyjąć
- lubią poświęcenie a osadzone zbyt wysoko – zaangażowanie we wszelkiego rodzaju prace charytatywne.-
- trochę ryzykanctwem jest oczekiwać, że zostaniemy docenieni.
- „11” – silnie aspektowana – nic bez bólu, nic bez problemu , nic bez zamieszania i ciągle jest jakiś problem wymagający złamania swojego wewnętrznego kręgosłupa. To wibracja mistrzowska ale jest to mistrzostwo przypięte do gołej piersi – taka porządna szpila wbite.
- swojemu właścicielowi dają coś ale kosztem łez, kosztem straty, kosztem wyrzeczenia.
- wibracja strat, troski o rodzinę
- praca na rzecz ludzkości , droga niełatwa i nie biorąca pod uwagę osoby interesów emocjonalnych.
11 – z drogi życia – powoduje dylematy wewnętrzne , które jeśli ta wibracja nie jest podbita silnymi wibracjami, które nas dobrze kotwiczą w rzeczywistości, które nas ukierunkowują, to obraca się nie tyle przeciwko drodze życia swojego właściciela ale przeciwko psychice swojego właściciela.
- wewnętrzne rozdarcie . jest to wibracja , która musi zebrać żniwo. Ona nie może w naszym życiu pozostać obojętnie.
- nie może mieć wszystkiego tego co by chciała mieć w danym momencie.
- pomagać innym, jest to ogromny rozmach jeśli chodzi o wizjonerstwo życiowe ale przy całym tym rozmachu i geniuszu intelektualnym to gdzieś to życie znaczone jest trudnościami i tzw. drugim miejscem. Droga dojścia do jakiegoś prestiżowego stanowiska będzie droga taka trochę dookoła., będzie droga poświęceń, wyrzeczeń, droga gdzie niejednokrotnie w imię wyższych racji trzeba będzie odstąpić od swojego pomysłu, zostać w danym miejscu, zostać na danym stanowisku.
- 11 często wnosi w nasza osobowość , w nasz charakter pewien rodzaj dualizmu. I osoby które ja posiadają odczuwają siebie czasem jakby były dwie zupełnie odrębne istoty zamknięte w jednym ciele.
- osoba jedna noga będzie cały czas w strumyku ezoteryki brodziła.
- nie do końca potrafi się upominać o swoje lecz ma silna potrzebę zaistnieć . 11 nie do końca potrafi wyważyć zachowania . Najpierw bardzo długo cos znosi a później wyskakuje tak trochę jak zając z kapelusza z ogromna pretensją i zaczyna na sobie drzeć szaty.
- powoduje, że nigdy nie możemy robić tego na co mielibyśmy ochotę tylko podlegamy pewnego rodzaju naciskom wewnętrznym, naciskom sytuacji, naciskom chwili, naciskom potrzeb innych ludzi.
- droga mistrzowskiej realizacji relacji ze światem . jest to droga życia w której osoba niesie odmienność, nowatorskie spojrzenie na codzienność. Jest to tez droga altruizmu, skupiania się na drugim człowieku.
***********
11 z drogi życia dla mężczyzny – mężczyzna który nie do końca jest jasno określony. I czasami może dawać taki obraz człowieka, który co innego robi. Co innego mówi, myśli , taki nieprzenikniony. Są bardzo specyficzni. To są ludzie o dużym potencjale ale zależy czy ten potencjał wykorzystują.
- powoduje wewnętrzną słabość energetyczną która niejednokrotnie przekłada się na próbę dominowania sytuacji.
*************
- należało by się koncentrować na drugim człowieku, droga służby ludzkości.
-
- ciągle nas zmusza do bycia w drugim planie a jeśli jeszcze 1 w minusie –nie mam prawa do własnych żądań, do własnych pragnień, do własnych marzeń.
- często wskazuje na problemy skórne a przy :
2, 3, 6 w cyklach - gospodarka hormonalna organizmu , historie mówiące o układzie hormonalnym , o układzie wydzielania dokrewnego
A 6 w cyklu przy 11 z drogi życia – daje historie łuszczycowe.
11 – ki są wibracjami które obdarowują swego właściciela dylematami, rozterkami, poczuciem zubożenia emocjonalnego w danych sytuacjach. I ta 5 która jest taka niespokojna tak naprawdę wprowadza takie dygotanie wewnątrz a więc dla 11- tek 5 rok osobisty jest najgorszym czasem do podejmowania gwałtownych decyzji życiowych.
11 z drogi życia z 1 z dnia urodzenia – bardzo mocno wchodzi w konflikt który jest konfliktem osobowości.
11 drogi życia , 5 I punkt zwrotny i 2 z dnia urodzenia - ludzie i osoby obecność w życiu ludzi jest czymś co jest dla osoby najważniejsze. Nie słucha swojej intuicji , bo 5 w i punkcie zwrotnym powoduje , że dusza osoby potrzebuje doświadczeń. 11 powoduje, że musi doświadczać i to w sposób wcale niekoniecznie chwalebny ale wyciągając ogromnie dużo wniosków na przyszłość.
11 z drogi życia i 8 I punkt zwrotny – człowiek który chce jednak podejmować swoje decyzje ale nie przychodzi mu łatwo wdrażanie tych swoich decyzji.
dla 11z drogi życia i 5 w minusie , nie pozwól się zdominować , nie przybieraj postawy ofiary , nie bój się zmian ,
11 z drogi życia , 9 w cyklu przez który się idzie, 6 , 5 i mając tych 11 dużo – osoba nie korzysta z intuicji. Ma takie zatrzymanie9np. stary człowiek stoi na krawężniku chcąc przejść przez ulicę, buja się na tym krawężniku, buja, buja, nie wie czy ma ruszyć czy nie ruszyć i na koniec robi krok wprost pod samochód) . ten próg niezdecydowania , tendencja do darcia szat na sobie , do nadmiernego rozpatrywania zamiast kierowania się tym pierwszym instynktownym impulsem.
- 11 zbyt silnie osadzone w naszym portrecie dają tzw. trudną rozpoznawalność, dają zaciemniony obraz diagnostyczny, rozwijanie się jakiegoś problemu zdrowotnego albo z fałszywymi objawami albo bezobjawowo a potem przypadkiem okazuje się ,że poziom choroby jest tak daleko posunięty i nie zawsze dlatego, ze to taka zjadliwa choroba, tylko dlatego, że jest to zaciemnienie obrazu. Bardzo często dają tzw. wielopłaszczyznowość interpretacyjną objawów. Osoby te powinny brać pod uwagę takie nieustawanie …w …. Czyli jeżeli jeden lekarz mówi, że jest wszystko ok. , drugi mówi , że jest wszystko ok. a my się dobrze nie czujemy to trzeba udać się do następnych , bo jeśli w organizmie się cos dzieje nietajnie to bez przyczyny nic się nie dzieje. . Nie powinny ustawać w diagnostyce swojego stanu zdrowia nawet przy minimalnych objawach.
- wskazuje na problemy zdrowotne nie dające jasnych objawów a zmiany w organizmie są wykrywane tzw. przypadkiem.
- trudna, pełna uciążliwości i doświadczeń.
-----------------------------------------------------------------
Jedenastka – z dnia urodzenia
11 dzień urodzenia – umiejętność bujania w obłokach, tworzenia iluzji, tworzenia marzeń, tworzenia z rozmachem , czasami wirtualizm myślowy ma znaleźć odzwierciedlenie w zrealizowaniu własnego wyobrażenia.
- alergia, słabość ciała fizycznego a dość duża siła ducha . Zaciemnione obrazy, trudność diagnozy.
- szczególnie mężczyzna przy 7 to człowiek który ma dwie przestrzenie życiowe. Czasami jest to życie wewnętrzne które jest silniej rozwinięte a czasami jest to poprostu skłonność taka wewnętrzna do tego , żeby w dwóch światach naraz żyć.
-------------------------------------------------------------

Jedenastka w cyklach
Cykl 11 – może powodować, że nie można załatwić sprawy bez straty czegoś. 11 przynosi taki rodzaj niedosytu.
11 – w cyklu dojrzałym – tworzy pewien rodzaj układu dwóch domów-dom za granicą, dom w kraju.
------------------------------------------------------------
Jedenastka w punktach zwrotnych
11 w punkcie zwrotnym – trudne doświadczenia medyczne
11 I punkt zwrotny – może powodować, że w wewnętrznej potrzebie występuje cos na kształt połowicznej prawdy (nie wszystko chce powiedzieć)
Sporo „11’ w punktach zwrotnych swojemu właścicielowi dostarcza cechy charakteru, które możemy nazwać „jedna noga stoi na ziemi , druga noga stoi w niebie i tak naprawdę nie jest ani całkiem na ziemi ani całkiem w niebie. To powoduje, że takie osoby z drogą życia ‘11’, z punktami zwrotnymi „11’ rzeczywiście mogą się jawić jak „takie troszkę odleciałe.”, jak takie troszkę nie z tej bajki , nie z tej ziemi. Wcale to nie znaczy, że w Realu są to osoby niesprawcze w swoim działaniu natomiast ewidentnie ta wibracja powoduje, że odbiór otoczenia jest taki a nie inny. , że jest to ktoś , kto tak naprawdę nie do końca wie czego chce, ktoś kto chciałby „zjeść ciastko i mieć ciastko”. Ma tendencje do rozszerzania horyzontu takiego myślowego i życiowego.
- to świat próbuje na osobie wymusić pewien rodzaj uniżoności w stosunku do drugiego człowieka
(18.10.2009 Danuta)
11 – I pzwr. – w dzieciństwie, w młodości (Skorpion) – jest przy nich wibracja strat , bólu, wibracja nieprzyjemnych doświadczeń. Nic nie przychodzi nadmiernie łatwo , wszystko trzeba okupić łzami , stresem , nerwami. A 8 z drogi życia –chroni w tym wszystkim.
- zaciemnione obrazy chorobowe czyli rzeczy rozwijają się albo dając brak objawów lub mylne objawy
- jest to doświadczanie ciągłych upokorzeń poza absolutnie genialna abstrakcyjną myślą, którą obdarza właściciela. A na planie realizacji materii to jak nie dokopie to na pewno niczego nie da.
- wskazuje na taka łatwość utraty bezpieczeństwa i pewien rodzaj wewnętrznego rozdarcia.
- ma lotność umysłu, ma bystrość, może tylko nie mieć pomysłu na siebie. 11 powoduje z jednej strony – ktoś kto niekoniecznie w danej chwili chce obciążać się regularną nauką ale z drugiej strony ktoś kto ma wszystkie predyspozycje do tego by stać się autorytetem i żeby zabezpieczyć sobie w przyszłości możliwości pracy intelektualnej.
- jest szalenie istotna wibracja , powoduje rozdarcie, osoba nie potrafi podjąć decyzji ostatecznie i wypowiedzieć swoja opinię, swoje zdanie.
- osoba sama może być osoba która wprowadza chaos w swych marzeniach. . takie na zasadzie „pójść i zostać jednocześnie , kochać i być kochaną Alle problem polega na tym , że zawsze jest jakaś cena a osoba może to przejaskrawiać.
- dość specyficzna wibracja ( w I punkcie zwrotnym) , może wskazywać na to, że osoba została wychowana w domu o spartańskich naleciałościach czyli w takiej troszkę musztrze( taka musztra, przydeptanie dziecka może powodować, że występuje dylemat bo z jednej strony osoba nie chce już nigdy przyjąć żadnych warunków do jakich ma się dostosować a z drugiej strony przyjmuje postawę „swojego oprawcy”. ) i stąd nie akceptuje w ogóle nadrzędnej roli drugiej osoby.
11 – I punkt zwrotny – ma dostarczyć drogi do sukcesu poprzez kolce róż. A przy 3 z drogi życia – która jest radosna , spontaniczna - takie doświadczenia są doświadczeniami wywołującymi wewnętrzny ból, wewnętrzne cierpienie, takie zaciskanie w sobie.
11/29 I punkt zwrotny i 1 z drogi życia – 11 – to informacja, że jest potrzeba bycia szara eminencja, bycia kimś kto stoi w drugim rzędzie , bycie kimś kto jest niewidoczny , bycie kimś kto niesie pomoc innym. … natomiast 1 z drogi życia powoduje, że to nasze „ego” nie bardzo chce przyjąć do wiadomości nadrzędność celu duszy. Może dochodzić do takiego rzucania się pomiędzy „chce nieść” a pomiędzy „chce brać”.
11 – w piramidzie w wysokich punktach . 11 nie jest obojętna w portrecie , jest to wibracja która kaleczy nasze ciało fizyczne. Kaleczy nasza emocjonalność. Ona nas uwrażliwia – to prawda ale uwrażliwia nas poprzez doświadczanie wewnętrznego cierpienia.
- w szczycie - cos kosztem czegoś , daje spełnienie. Uwrażliwia człowieka poprzez doświadczenie rzucające na kolana. Sukces okupiony prawidłowo postawionym życiem emocjonalnym.
-czujemy pewien rodzaj niedosytu, gdzie trudno jest nam być ludźmi spełnionymi , gdzie trudno jest nam cieszyć się tym co mamy , bo to wszystko jest okupione ceną, która jest niejednokrotnie w naszym odbiorze zbyt wysoka jeśli chodzi o cenę danego zysku.
- w szczycie działa inaczej .. ..ale może niestety wskazywać że ..to ty będzie prowadzała swoje męża .. wtedy boli ..może nie całe życie ...ale ...zresztą obejrzyj sobie czas do dziś bo 11 w szczycie daje zabarwienie , wewnętrzny ból , rozdarcia , rozpady i rozdźwięki nosisz w sobie ..a na dokładkę do kart Cię ciągnie , i nie można powiedzieć że całe życie boli , ale 11 nie pozwala się poczuć nieskazitelnie szczęśliwym , jak coś dobrego sie dzieje , to zaraz coś ukłuje żeby nie było za różowo
- doświadczyła sporo bólu i nic w życiu nie jest dane awansem , nic nie odbyło się bez głębokich kosztów emocjonalnych , sprawy rodzinne, rodzina, bliscy są dużo ważniejsze niż sama osoba w tym wszystkim.
11 w punktach zwrotnych – niekomfortowe sytuacje emocjonalne, rozpady, związki się rozpadają lub osoba decyduje się na rozpad związku gdyż nie może dłużej układać się, aby związek się realizował.
Natomiast nadmiar 11 – nie możemy mieć do końca tego co chcemy, w takim czasie jak chcemy, w takiej formie jak chcemy. Że cały czas jakieś wyższe racje staja nam na przeszkodzie i jakby troszkę wymagając od nas żebyśmy takimi „światłowodem się stali” pt. koncentruję się tylko i wyłącznie na aspekcie transynentalnym a gdzieś ten aspekt realizacji fizycznej w takim szczęściu , spełnieniu jest wątkiem który bokiem płynie i niekoniecznie jest on najszczęśliwszy przy czym nie znaczy to, że 11 nie dopuszcza do tego aby jej właściciel dotknął szczęścia. Tylko to jest wszystko okupione na zasadzie ofiarowania nam przedśpiewu szczęścia i rozdarcia pomiędzy dwoma sytuacjami gdzie my musimy niestety ze swoim „ja” , ze swoim „ego” , ze swoim pragnieniem stanąć tak jak gdyby trochę w kolejce do realizacji.
- schizofrenik emocjonalny – sam chwilami może odczuwać ciężar swojej osoby w swoim życiu….
--------------------------------------

11- z 15 z roku urodzenia – sporo niestabilności w życiu
--------------------------------------
Jedenastka – wspólna wibracja związku
11 – będzie to życie obok siebie . Związek udaje się w pełni tylko i wyłącznie wtedy kiedy dwie indywidualności szanują swoja ale i też i ta integralność po drugiej stronie. A jeśli ktokolwiek chce cos zawłaszczyć wtedy zaczyna się ścieranie.
Związek niełatwy – 11- wibracja mistrzowska . jest to wibracja utraty. Przede wszystkim to wibracja ma taki wpływ na związek przy której trzeba się układać, trzeba odłożyć te układy ambicjonalne czyli np. wiem, że jestem osoba o skomplikowanym charakterze ale swojemu partnerowi też pozostawiam szansę , żeby jego skomplikowany charakter nie musiał być całkowicie zniwelowany.
- wibracja mistrzowska, niełatwa. Relacja tez niełatwa, która albo doprowadza do sytuacji gdzie ludzie żyją obok siebie, bo realizują się każdy w swoim wymiarze albo relacja w której ktoś musi „być na kolanach’ , wyrzec się własnych potrzeb albo relacji która się rozpada. „11” wymaga absolutnej akceptacji drugiej osoby z całym dobrodziejstwem inwentarza,
- 11 – wspólna droga związku – wskazuje zawsze na to, że nie jest to małżeństwo łatwe.
- związki sygnowane niskimi wibracjami mistrzowskimi (11) są to związki które- ludzie żyją obok siebie albo nie mogą się połączyć i będąc jakby razem żyją ta dwutorowością.
- związek , który albo się rozpada albo trwa i ludzie jak te tory kolejowe . jedno żyje obok drugiego , idą w tym samym kierunku ale generalnie nie bardzo się krzyżują ze sobą.
- związek karmiczny – partnerzy schodzą się na chwile. – lub o bardzo silnym przyciąganiu energetycznym
- cięższy układ karmiczny

==================================================
Awatar użytkownika
nadzieja_aa
Niewymowny
 
Posty: 115
Rejestracja: 06 mar 2009, 10:27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Wibracja mistrzowska 11

Postautor: PMV89 » 24 lip 2011, 23:52

Jestem nowa, nie moge w sumie nic powiedzieć o znaczeniu, ale sama jestem 11 i ta zmiennośc jest zauważalna. Gdy byłam na życiowym "zakręcie" potrafiłam na zmiane śmiać się i płakać a po chwili otrzasnąć się i pomyśleć "ależ ty niepoważna, zbieraj się".. Wolałabym nie pomyślec o sobie jako o kims zaburzonym, ale zmienność u siebie widzę i to wyraźnie. Tylko czy to jest uwarunkowane sytuacyjnie czy może taka moja charakterystyka i będe taka przez całe życie..
PMV89
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2011, 22:48
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja mistrzowska 11

Postautor: mulipis » 03 sie 2011, 06:27

a o czym moze mowic 11stka w plusie i w minusie ?
Awatar użytkownika
mulipis
Wpadłem na chwilę
 
Posty: 322
Rejestracja: 21 lis 2010, 08:48
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Liczby mistrzowskie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości