Wibracja mistrzowska 11

Re: Wibracja mistrzowska 11

Postautor: mulipis » 04 sie 2011, 06:20

zauwazylam, ze moja piramida (bez jednej cyfry), to jak odbicie lustrzane. to co na gorze, to i na dole. jeden wielki "negatyw"
Awatar użytkownika
mulipis
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: gosia266226 » 07 wrz 2011, 21:39

Witam w Klubie! Jestem również numerologiczną 11 (ur.26.03.1962 czyli 29/11 i jak wyczytałam jest to wibracja Hiobowa). Czytałam posty dotyczące 11 i doszłam do wniosku, że ze mnie to taki "cudak". Nie bardzo pochlebnie piszecie o 11, że to trudne osoby we współżyciu, a ja się zastanawiam, dlaczego mój były wytrzymał ze mną 24 lata ( to chyba zołzą nie byłam, a rozwiedliśmy się z jego winy) i kto wie jakby było dalej gdyby nie to moje 26 z dnia urodzenia (on 19.06.1962 czyli 34/7) a jego 7 z DŻ! Ale mnie los obdarzył wibracjami i jak mi to ciąży, bo mogę powiedzieć, że wszystko co przypisane jest obu tym wibracjom u mnie się sprawdza! Ciągle mi pod górkę, niekiedy mnie to przerasta! Ale pcham się do przodu dalej z głową podniesioną do góry z nadzieją na lepsze... Pozdrawiam!
gosia266226

Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 11

Postautor: gosia266226 » 08 wrz 2011, 21:43

Witaj Suri! Tak, zostawił mnie dla innej, dwa lata temu się ożenił. Wibracją ich związku jest 11!(on 7, ona 4 bo rozumiem ,że dodaje się ich drogi życia). Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej poczytaj wibrację 26 i post bodajże ze str.26 w każdym razie z dn.19.08.2011 z gosia266226. Porąbane to wszystko jest u mnie...horror... mnie się nie mieści w mojej głowie ani wyobraźni... . Jeśli przeczytasz, to napisz co na ten temat myślisz, jak to widzisz.... Bo ja już nie wiem, co mam teraz ze swym życiem zrobić... jak to sobie wszystko poukładać... jak się od tej przeszłości uwolnić, by spokojnie żyć na starość! Pozdrawiam! Ps. Jeśli możesz wytłumacz mi tę jego wibrację 16 w naszym związku (on przecież 7), a moją 11. Tzn, że niby żyliśmy razem, a jednak obok siebie? Czy chodzi o nie załatwione sprawy z poprzedniego wcielenia .... im bardziej się w to zagłębiam ty bardziej zaczynam się w tym gubić...
gosia266226

Postautor: Mella » 08 wrz 2011, 21:47

Gosiu!
początki są trudne, ale czas leczy rany...
zresztą ,żeby zacząć od początku to trzeba zapomnieć , o tym co było złe...
może rytuał odcięcia Ci pomoże, jest prosty i nie wymaga większych umiejętności..a działa.. ;)
Ten blask,który w sobie mamy,ten świat,to my go wymyślamy i czas,co płynie z nami jest nasz, uwierz w to chociaż raz...
Mella
Pismak

Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 3

Postautor: gosia266226 » 08 wrz 2011, 22:05

Mela! Wiem, że trzeba tak zrobić, czytałam taką modlitwę, ale u mnie jest to skomplikowane bo mieszkamy teraz bardzo blisko siebie, na sąsiednich osiedlach. Wchodzimy na siebie chociażby w sklepie.... Przeprowadzka moja narazie jest niemożliwa... I wszystko wraca! Jak bumerang! Nie wiem... może o to w naszej karmie chodzi? O te emocje... bo ja wiem, jak się z tym czuję.... Ciekawe jak on to przechodzi... Mam niekiedy wrażenie, że te spotkania nasze niekiedy nie są przypadkowe (z jego strony), bo ja staram się go omijać szerokim łukiem jak tylko mogę...
gosia266226

Postautor: Tola » 22 wrz 2011, 07:08

LICZBA 11

Osoby urodzone pod wpływem tej wibracji stoją wobec ogromnego wyzwania, jakim jest postępowanie zgodne z najbardziej wzniosłymi i surowymi zasadami etyczno-moralnymi. Zawsze powinny pamiętać, że ich życie jest służbą wobec ludzkości.
Jednostki posiadające tę wibrację są idealistami i marzycielami gotowymi do największych poświęceń w obronie swych ideałów. Nierzadko osoby te stają się prekursorami nowych kierunków społecznych i ideologii. Mimo że same nie chcą się do tego przyznać, obdarzone są wielką charyzmą, a swymi płomiennymi mowami oraz własnym przykładem potrafią przewodzić całym rzeszom ludzi. Toteż nierzadko stoją na czele masowych ruchów społecznych.
Prawdziwa 11 nigdy nie pozostaje niezauważona, posiada bowiem nie tylko liczne zdolności, ale również przenikliwy, głęboki umysł oraz dar przewidywania przyszłości, który pomaga jej w podejmowaniu właściwych i szybkich decyzji, co z kolei prowadzi do zwycięstw i sukcesów w każdej niemal dziedzinie.
Wielkość Jedenastek przejawia się zwłaszcza w momentach ich największych życiowych triumfów, kiedy to zachowują skromność i umiarkowanie. Nigdy nie chełpią się swym bogactwem czy zaszczytami i zawsze pozostają wierne swym ideałom, czyli dążeniu do doskonałości duchowej i pragnieniu służenia innym.
Wibracja ta oznacza również twórczą wyobraźnię, oryginalność, wielkoduszność, bezstronność i wewnętrzną równowagę. Osoby o tej wibracji to najczęściej poeci, wizjonerzy, humaniści i mistycy. Przez całe życie zgłębiają wszelką wiedzę, a zwłaszcza te dziedziny nauki, które pozwalają na odkrywanie sekretów ludzkiej egzystencji. Reprezentanci tej wibracji mogą być zatem świetnymi naukowcami i filozofami, a także, biorąc pod uwagę ich fascynację sztuką, utalentowanymi i natchnionymi pisarzami, malarzami czy aktorami. Jedenastki są również doskonałymi mówcami, kaznodziejami i misjonarzami. Natomiast dzięki nadzwyczajnej intuicji oraz zdolnościom parapsychologicznym mają szansę zostać wybitnymi astrologami, numerologami, a także profesjonalistami w każdej innej dziedzinie wiedzy tajemnej.
Posiadając tak liczne i różnorodne zalety, bez trudu osiągają cele, które sobie wyznaczą, zarówno w sprawach materialnych, jak i duchowych i społecznych. Czekają je zaszczyty, sława i bogactwa. Wszystko to jednak ma dla nich znaczenie jedynie ze względu na dobro, jakie dzięki nim mogą świadczyć ludzkości.
Z drugiej jednak strony, zważywszy, że jednostki te są przecież tylko ludźmi, istnieje niebezpieczeństwo, iż popadną w skrajność i, utraciwszy wszelkie poczucie rzeczywistości, staną się nieszkodliwymi dziwakami, wiecznymi marzycielami, goniącymi za chimerami i utopiami, niemożliwymi do zrealizowania.
Pozytywne, autentyczne Jedenastki nie dopuszczają do głosu ciemnej, negatywnej strony tej wibracji. Ze spokojem, pełne wewnętrznej harmonii, tak dla nich typowej, pokonują wszelkie przeszkody, jakie stawia na ich drodze życie, stanowiąc tym samym wzór i natchnienie dla otoczenia. To właśnie do nich najlepiej pasuje powiedzenie: "Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem", potrafią przy tym zachować doskonałą równowagę między rzeczywistością, a podświadomością. Ich główną zaletą jest jednak odwaga i wytrwałość w obronie, własnych przekonań.
Należy w tym miejscu dodać, że wszystkie Wibracje Mistrzowskie łączą w sobie cechy charakterystyczne dla każdej z osobna. Ich moralność, duchowość, mentalność i intuicyjność, jak również wewnętrzne motywacje są podobne. Osoby o tych wibracjach łączy podobne przeznaczenie, a jest nim życie wyrastające ponad przeciętność, życie aktywne, interesujące i niezwykłe. Często odnoszą wrażenie, jakby były prowadzone i chronione przez jakąś "wyższą siłę", przytrafiają im się rzeczy niespodziewane, wymykające się spod ich kontroli. Nierzadko właśnie te niezwykłe wydarzenia odgrywają decydującą rolę w życiu osób o Wibracjach Doskonałych.

źródło: Gladys Lobos "Magia Numerologii".
Uwaga: Na PW, nie udzielam odpowiedzi, na temat Tarota i Numerologii.
Awatar użytkownika
Tola
Dopiero się rozkręcam

Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: Elie » 23 wrz 2011, 10:21

11 wibracja Mistrza Nauczyciela - Kapłana z Ludu.
11 wibracja Mistrza Nauczyciela - Kapłana z Ludu. Wszystkie osoby urodzone w listopadzie, 11, 29 dnia miesiąca, te których numerologiczna droga życia (suma cyfr w dacie urodzenia) jest jedenastką i tam gdzie suma dnia i miesiąca urodzenia jest 11 (tak zwany pierwszy warunek wcielenia), posiadają na początku swoich programów informację o szczególnej wrażliwości i wyjątkowej intuicji. Także imiona i nazwiska mogą zawierać w sobie wibrację mistrzowską 11. Na przykład suma wibracji samogłosek w imieniu Maria daje jedenastkę, suma wibracji wszystkich liter w imieniu Ewa daje 11. Zaś suma wibracji liter w imieniu Norbert daje, 38 co zsumowane: 3+8 daje 11. Wszystkie te miejsca mówią o tym, że osoba, która posiada tę wibracje zaplanowała sobie w tym wcieleniu pracę nie tylko nad własnym doskonaleniem i uwagą tu i teraz, ale podjęła się także wykonać pracę na rzecz większej społeczności, ku dobru ludzkości. Wibracja mistrzowska nie jest nagrodą ani oceną za dobre sprawowanie, nie jest dyspensa jak wielu ludzi myśli. Mistrzostwo jest powołaniem do służby dla ludzkości. Aby dzielić się z innymi własnym doświadczeniem i wiedzą, swoim wewnętrznym poziomem światła inicjować i rozświetlenia u innych ludzi ich własne wewnętrzne oświecenie. Mistrz Nauczyciel - Kapłan z Ludu, ma za sobą takie inkarnacje, w których pracował w świątyniach na ich zewnętrznych dziedzińcach. Był Kapłanem pierwszego kontaktu z pielgrzymami. Do jego obowiązków należało powitanie pielgrzymów, opatrzenie ich ran, pierwsza wstępną psychoterapia, wysłuchanie i skierowanie ku praktykom religijnym. W hierarchii kapłańskiej posiadał najniższy status, dlatego pracował na obrzeżach świątyni a więc miał najwięcej pracy. Właśnie to specyficzne wykonywanie swej posługi dało możliwość bezpośredniego kontaktu z ludem, obcowania z wieloma ludźmi. Taka forma pracy dawała doświadczenie wysłuchania i kontaktu z tysiącami wiernych, co wykształcało uważność, wrażliwość, współczucie, otwierało tolerancję, gościnność, otwartość na inność, skromność i wewnętrzna potrzebę niesienia pomocy. W tych okolicznościach wykształciła się empatia, prostota w sposobach pracy, spokój i opanowanie, delikatność, co czyniło Kapłana z Ludu doskonałym doradcą, który emanując harmonią własnego ciała i wnętrza, tworzył spokój i harmonię w sercach i umysłach pielgrzymów. Takie też jest powołanie Mistrza Nauczyciela w wibracji 11=2, ma on poprzez własny przykład swego życia tworzyć postawę godną szacunku, aby ludzie widzieli w nim cząstka Boga (który wszak jeden jest bez względu na imię - jest wszechobecnym duchem) i z szacunku do postawy życiowej chcieli naśladować Kapłana z Ludu. Poprzez doświadczenia służby innym ludziom, skupienie i harmonię otwierały się także szeroko wrota intuicji, przeczucia, jasnowidzenia i jasnosłyszenia, kontaktu z Wyższymi Nauczycielami i mądrością wszechmogącego Jam Jest. Systematyczność, koncentracja i kontemplacja są atrybutami, które praktykowane i w tym życiu pomagają rozwinąć wewnętrzną potrzebę wspierania innych ludzi na ich własnej drodze rozkwitania. Każdy, kto posiada tę wibrację w swoim portrecie numerologicznym, może pozostać w obecnym życiu na poziomie podstawowej pracy w zakresie fali światła o wibracji 2. Wtedy uczy się podstawowych umiejętności:
współpracy w grupie ku wspólnemu celowi z zachowaniem własnej indywidualności i niezależności (bez podporządkowania się i poddaństwa), życia w społeczeństwie różnorodnym (różnych narodów, przekonań i potrzeb), słuchania i okazywania uczuć (rozpoznawania, nazywania i wyrażania uczuć i emocji), uczy rozumienia własnych emocji a także osłabiania ich wpływu a więc świadomego spokoju i samokontroli. Dzięki nauczeniu się tych podstawowych umiejętności wibracji 2, rozwijamy zdolności do kosmicznego postrzegania życia, jako cyklu kosmicznej ery życia, fascynującej podróży. Abyśmy mogli odjąć pracę na wibracji Mistrza Nauczyciela powinniśmy pamiętać, że aby uczyć trzeba mieć w sobie przynajmniej wiedzę, acz bez mądrości i ona na długo nie starczy. Z pustego i Salomon nie naleje. Aby coś dać trzeba to mieć, nie ma możliwości abyśmy mogli dzielić się czymś, czego nie mamy. Do rozwinięcia Świetlanej misji Mistrza Nauczyciela niezbędna jest świadoma samokontrola. Etyka wewnętrzna, która opiera się na podstawowych czterech filarach: Po pierwsze: zachowania moje powinny być zgodnego z posiadanym systemem wartości (czyń drugiemu jak chcesz, aby i tobie czyniono). Po drugie: twoja komunikacja powinna być jasna i stanowcza (słuchaj uważnie, mów treściwie; szanuj słowa i ich moc; nazywaj własne uczucia i emocje, i puszczaj je wolne niczym ptaki, daj im odlecieć). Po trzecie: szanuj wolną wolę innych ludzi, ich prawo wybory i intymne terytorium (szacunek, jest pierwszym atrybutem Miłości). Po czwarte: świadomości wiecznego ucznia, czyli tego, że z każdym oddechem, wciąż nieustannie uczę się własnej doskonałości i jedności z Bogiem. Podejmując pracę nad wewnętrzną uwagą, skupieniem i miłością, wkraczamy na drogę realizacji Mistrzowskiego powołania. Pomimo kosmicznych korzeni i świadomości kosmicznej, jedenastki powinny świadomie pracować w wymiarach materii zagęszczonej, aby rozświetlać struktury materialne a nie uciekać swoja uwagą od nich pozostawiając je obok. Pamiętajmy, że wybraliśmy sobie te rzeczywistość na życie faktyczne, tu i teraz, i jest ono dla nas bardzo ważne. Doświadczajmy go bez ignorancji z pokojem w sercu. Droga mistrza nauczyciela przynosi: sukces, uznanie miłość, władzę i oryginalność. Negatywne doświadczanie poprzez postawę egoizmu i postrzegania zmian jako zagrożeń, a nie jako okazji którymi są, prowadzi do klęski, napić nerwowych, rozpaczy, wahań, trudnych stanów emocjonalnych i melancholii. Mistrz Nauczyciel - Kapłan z Ludu przychodzi na Ziemię, aby inicjować świadomość zmian, dzielić wiedzą, inspiracją i oświeceniem. Jest Posłańcem Światła i burzycielem systemów władzy. Przynosi wolność wewnętrzną.
Źródło: numerolog.net
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2193 razy
Otrzymał podziękowań: 2147 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Tola » 25 wrz 2011, 10:22

Numery mistrzowskie mówią nam jak często doświadczaliśmy już życia na Ziemi. Mówią, że inkarnująca się dusza osiągnęła już wyższą dojrzałość, jest bardziej odpowiedzialna i wraca na Ziemię pracować jako woluntariusz w służbie dla ludzkości.

11-nastki - ich wibracje są pozytywne i negatywne. Wracają na Ziemię by wypełnić swoją misję:
Na fizycznym planie manifestują różne wartości, szybko się adoptują, pozytywne są pełne miłości, kochają być z ludźmi.
Emocjonalnie: bardzo wrażliwe, potrzebują dużo miłości i zrozumienia. Cierpliwe, są dobrymi dyplomatami.
Mentalnie: bardzo dociekliwe w poszukiwaniu wiedzy i prawdy.
Spirytualnie: bardzo wrażliwe na duchowe rzeczywistości. Najwięcej 11-nastek posiada wysoko rozwinięte wyższe zmysły.
Jedne posiadają wielka charyzmę i mistyczny promień. Pracują jako Wysłannicy Boga niosąc z sobą najwyższe świetliste wibracje. Drugie będą dążyły do rozwijania materialnych aspektów życia. Obie grupy łatwo pociągają za sobą największe tłumy.

Spirytualny Wysłannik Światła
"... Ja jestem światłością świata, kto idzie za mną nie będzie chodził w ciemności
ale będzie miał światłość żywota ..." (Jan 8:12)

Jest duża różnica między numerem 2 i 11 i nie należy tej liczy upraszczać. Składa się z dwóch bardzo silnych promieni <1>. Pozytywne 11-nastki dążą do doskonałości i w drodze nauki ją osiągają. Nie czują się usatysfakcjonowane jeśli nie zrobią coś pożytecznego dla świata. Wiele z nich osiąga sławę. Również bywają bardzo rozczarowane kiedy widzą, że inni ludzie nie wykorzystują własnych możliwości i trwonią na darmo własne energie.

11-nastki z przeciwnego bieguna - negatywnego, potrafią być destruktywne, próbują narzucać własną władzę, są despotyczne, przekrętne, wykorzystują własne moce. Za wszelką cenę dążą do materializmu, urządzają sobie brylantowe życie, próbują iluminować w swoim środowisku,

Należy dobrze rozróżniać z jakiego bieguna płyną wibracje; czy z negatywnego; pełne chaosu i ciemności czy są to osoby, które niosą światło i kosmiczne zrozumienie.

"...Ten przyszedł na świadectwo, aby zaświadczyć o światłości, by wszyscy przezeń wierzyli..." (Jan 1;7)

W nadchodzącej Złotej Erze Dzieci Świateł przybyły na potężnej fali światła poprzez kosmiczne furtki: 29/11, 38/11. 47/11 56/11, 65/11, 74/11, 83/11, 92/11.

29/11 niosą za sobą spirytualną moc. Prowadzone przez 2 promienie 2 i 9. 2 - pokój, współpraca, miłość, charyzma, doskonali mówcy. 9 - doskonali humanitarianie, pracują dla całej ludzkości, obdarzają swoich bliskich braterską miłością.
29/11 posiadają w sobie olbrzymie talenty, mogą ich użyć dla własnych sukcesów i wzbogacenia się, ale wybierają zwyczajne życie w służbie dla ludzkości.
29/11 jest też numerem cierpienia i wielkiego testu, numer zwany "karmą Hioba", ich ciężki życiowy test wynosi ich bardzo wysoko spirytualnie.
Negatywne wartości: są pełne dumy, egoizmu, szukają sukcesów, bogactwa, samolubne, ciężko z nimi współpracować, bardzo nerwowa energia.

38/11 najbardziej potężna ze wszystkich 11-nastek, obdarzona "darem wizjonerstwa".
3 - twórcza, towarzyska, atrakcyjna, umie wyjść naprzód, doskonały mówca.
8 - organizacja, przywódca, dobry sędzia, praktyczna.
Zawsze kiedy jest pozytywna wnosi wiele światła: ambitni, wspaniali, twórcy, towarzyscy, wspaniali przyjaciele, odnoszą sukcesy na wszystkich polach: materialnym i spirytualnym, Umieją żyć w harmonii z podświadomością i nadświadomością, są poetami i pisarzami, posiadają wiele spirytualnych talentów, w tym zdolności healingu (uzdrawiania). W ich życie łatwo wchodzą sukcesy.
38/11 zarządzana przez Jupiter i Saturn jest silną kombinacją kosmiczną, posiada wartości awatarskie, połączona z Najwyższym Źródłem, nosi w sobie Świadomość Chrystusową. Słynna 38/11 - stygmatyczka Teresa Neumann.
Negatywne wartości: dążą do sławy, bogactwa, pieniędzy, zbyt dumne, lubią wtrącać się w życie innych, lubią przyjemności takie wartości spychają ich ducha na dalszy plan, ale 38/11 szybko zauważają i poprawiają swoje pomyłki.

47/11 "wewnętrzna mądrość osiągnięta przez samodyscyplinę"
4 - uczciwa, odpowiedzialna, dobry organizator, trzyma stare tradycje.
7 - wewnętrzna mądrość, mistyczna, analityczna.
O wartościach pozytywnych są autorytetem dla innych, posiadają charyzmę, są dobrym mediatorami, bardzo mistyczne, posiadają silne zapotrzebowanie okultystycznej wiedzy.
Negatywne wartości: łatwo wciągają się w "czarną magią", popadają szybko w nałogi, są pełne obaw, budują iluzje, gonią za bogactwami, swoją magnetyczną energią uwodzą inne osoby dla własnej przyjemności.

56/11 Bardzo nerwowa wibracja, potrzebuje dużo samokontroli
5- wiedza, zdobywana w drodze doświadczeń, reprezentuje zmiany, towarzystwo, podróże, szuka jak najwięcej szczęśliwych wydarzeń.
6 - wspaniała, kochająca, posiada zdolności artystyczne.
Są naturalnymi pokojowymi mediatorami, tworzą wokół siebie doskonałą harmonię, zdobywają serca przez własny osobisty urok, pełni sukcesu w pracy z wszystkimi grupami ludzi, często służą w armii i zajmują w niej odpowiedzialne stanowiska.
Wartości negatywne: potrafią stworzyć rodzinie i w swoim środowisku wielkie problemy, nie liczą się z niczyją opinią, nie są zdolni utrzymać swoje emocje, wchodzą głęboko w podświadomość szukając materialnych wartości, mocno oddalają się od ducha.

65/11 w tym przypadku 6-stka zarządza 5-tką. 'Wielki talent silnego przywódcy". Manifestują się w różnych dziedzinach: jako spirytualni i militarni liderzy, pracują dla rządu, pełni miłości, wspaniali humanitarjanie, za którymi podążają tłumy.
Negatywne wartości: Nie zdolni do większych działań, lubią przyjemności, frywolni, spekulują , uprawiają hazard, zdobywają nieuczciwie pieniądze i dobra materialne. Mają dusze "demonów" i lubią manifestować się w tej roli.

74/11 7-ka zarządza 4-ką. Dla tej grupy ważne jest życie spirytualne, poświecą świat materii dla świata niewidzialnego ale lubią też pracować dla świata fizycznego i czują się odpowiedzialni za ludzkość. Najczęściej bywają filozofami i lekarzami.
Negatywne wibracje: Za wszelką cenę chcą posiąść materialne wartości, bywają filantropami, liczy się dla nich wszystko co posiada jakieś ziemskie wartości, w ich życiu jest za dużo fantazji, przeceniają własne możliwości, są zbyt dumni. Nie wystarcza im dom, chcą zamieszkać w pałacu, mieć potrójne dobra i koronę na głowie.

83/11 8-ka zarządza 3-ką. Spirytualni nauczyciele noszący w sobie wielką wiedzę, wspaniali mediatorzy, przyszli na świat aby pomóc Ziemi w procesie wniebowstąpienia i oświecenia, aby wynieść ludzkość w wyższy poziom ewolucji. Bardzo ważni w Złotej Erze, ukrywają w sobie wielkie kosmiczne skarby, są wizjonerami. Potrafią pracować w grupach i indywidualnie. 83/11 jest powiązana z silną 38/11, razem wnoszą Świadomość Chrystusa, nadają moc najsilniejszym kosmicznym wibracjom.
Negatywne wartości: Dążą za wszelką cenę do zdobycia wielkiej wiedzy, dóbr materialnych, pieniędzy, egoiści, wnoszą w życie innych cierpienia, swoją mistyczną wiedzę wystawiają na sprzedaż.

92/11 9-ka zarządza 2-ką. Wielcy humanitarjanie i mediatorzy pokoju, spirytualni nauczyciele, przecierają drogi do prawdy, niosą braterską uniwersalną miłość, tworzą doskonałą harmonię i wynoszą ludzkość w wyższe pola świadomości. Prowadzą do oświecenia.
Negatywne wartości: Są pełni nienawiści, szukają konfliktów, sieją wokół problemy, tyrani, egoiści, zwani "prawdziwymi demonami", są pełni strachu i obaw.

źródło: Internet
Uwaga: Na PW, nie udzielam odpowiedzi, na temat Tarota i Numerologii.
Awatar użytkownika
Tola
Dopiero się rozkręcam

Otrzymał podziękowań: 4 razy

Poprzednia

Wróć do Liczby mistrzowskie