Wibracja mistrzowska 44

Re: Wibracja mistrzowska 44

Postautor: instalar » 11 lut 2011, 12:38

16 i 26 raczej nie są korzystne, są karmiczne, z tego co wiem to przy zmianie portretu numerologicznego poprzez pseudonimy oraz dodawanie imion robi sie takie kombinacje aby efekt był pozbawiony tych wibracji karmicznych ( napewno 16/7) a w celu polepszenia życia uczuciowego dodaje sie inne, które również wzmacnaiją sferę uczuciową, partnerstwa choć może niekoniecznie są związane bezpośrednio ze związkami i miłością ale niosa np. szczęście i stabilność. Stąd moje pytanie o 44 :)

Ja w portrecie numerologicznym z samej daty urodzenia 16/7 nie mam, a kłody pod nogi mialam stale, a to narkoman, a to wykorzystana a to zonacim albo same łzy po porzuceniach. Jak się okazało 16/7 wystepuje w moim portrecie imienia i nazwiska, i nie niesie to korzyści, zreszta ja chyba jestem jakaś bardzo czuła na te wszystkie wibracje :evil:
instalar
Pismak

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: instalar » 11 lut 2011, 12:51

Że zaborczy i żadni władzy to bym się zgodziła ale co do desperatów to może niezupełnie, chyba to też zalezy od podliczb...może np 26/8 w połączeniu z innymi podliczbami może dać fanatyka religijnego. Ale mi się wydaje, że samo 8 to zbyt mało by określić całość. Ja mam drogę zycia 5 a jak sie okazuje wpływają na mnie liczby karmiczne, które mam oraz wszystko co jest w piramidzie, nie tylko sama droga życia, także wibracja imienia i nazwiska.
instalar
Pismak

Postautor: Elie » 11 lut 2011, 12:59

Nie desperaci bo to raczej mowi o postepowaniu wbrew logice na oslep w ogien.. Ja napisalam -despoci, czyli ludzi nie liczacy sie ze zdaniem innych a w szczegolnosci z kims slabszym wedlug nich od siebie.
Despoci nakazuja swoja wole innym.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2147 razy
Otrzymał podziękowań: 2077 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: instalar » 11 lut 2011, 13:04

ah sorry, żle odczytałam, wlasnie bo mi 4 to kojarzy się raczej z logiką właśnie
despoci to tak, to o czym piszesz jest negatywem posiadania 44 i może prowadzić do zguby...
instalar
Pismak

Postautor: instalar » 14 kwie 2011, 23:29

Moja znajoma, co jak ja prowadzi małą dzialanosc gospodarcza ma numer mieszkania 44.....i się jej niesamowicie dobrze biznes kręci, stabilna pozycję ma, nie do ruszenia, ciagle nowe propozycje dostaje, nowe kontakty nawiązuje.
instalar
Pismak

Postautor: Lunadari » 13 maja 2011, 14:51

:arrow: a jak to jest gdy nazwisko zawiera wibrację 44? w którym PZ może najmocniej się zamanifestować? w dacie urodzenia nie ma żadnej 8.. :? w związku z tym czy sama wibracja nazwiska ma jakieś znaczenie? :|

PRAWDA ABSOLUTNA POLEGA NA TYM, ŻE NIE MA PRAWDY ABSOLUTNEJ. TO, W CO ZDECYDUJESZ SIĘ WIERZYĆ, BĘDZIE TWOJA PRAWDĄ ABSOLUTNĄ.
Lunadari

Postautor: Maryna_a » 14 maja 2011, 11:18

Ewunia, obawiam sie, ze to nie 4 daje talent do matmy. Gdyby tak bylo, to te Twoje dwie kolezanki glabami by nie byly. :D Bo przecie maja 4-ki! Ta pierwsza az trzy. Ja mam dwie 4-ki, a z matmy tez bylam slabiutka, jesli nie glab. :D Egzaminy zdawalam na tzw. chlopski rozum, albo sciagalam, niestety... ;)
Talent do matmy to chyba 8-ka daje, ale pewnosci nie mam.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2011, 11:20 przez Maryna_a, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Maryna_a
Gawędziarz

Postautor: Maryna_a » 14 maja 2011, 11:24

Nie wiem. :D
Jak wroce do domy to przejrze daty i pomysle. Chyba musi by jaka kombinacja cyfr. Sama 8-ka tez chyba nie wystarcza, bo przecie mam... jestem 1/19/28. :)
Awatar użytkownika
Maryna_a
Gawędziarz

Postautor: Małgośka » 14 maja 2011, 11:40

Maryna_a pisze:Talent do matmy to chyba 8-ka daje, ale pewnosci nie mam.

ja mam 8 (z dnia i z nazwiska) a talentu do matmy nie mam :?
Małgośka

Postautor: Lunadari » 14 maja 2011, 13:14

Lunadari pisze::arrow: a jak to jest gdy nazwisko zawiera wibrację 44? w którym PZ może najmocniej się zamanifestować? w dacie urodzenia nie ma żadnej 8.. :? w związku z tym czy sama wibracja nazwiska ma jakieś znaczenie? :|

- 8 nie ma ale 4 jest.
- z matmą nie było problemów ;)
- czyli 44 w samym nazwisku znaczy nic :mrgreen:

PRAWDA ABSOLUTNA POLEGA NA TYM, ŻE NIE MA PRAWDY ABSOLUTNEJ. TO, W CO ZDECYDUJESZ SIĘ WIERZYĆ, BĘDZIE TWOJA PRAWDĄ ABSOLUTNĄ.
Lunadari

PoprzedniaNastępna

Wróć do Liczby mistrzowskie