Wibracja zero ( 0 )

Wyzwanie - 0 ( zero )

Postautor: Elie » 16 lis 2013, 09:10

Wyzwanie, trudności w wibracji liczby 0

Zero często nasila właściwości liczby, obok której się pojawia, jego oddziaływanie jest bliżej nieokreślone.
Można mu przypisywać właściwości liczby dziewięć, która jako wyzwanie nie pojawia się. Wyzwanie to wskazuje na starą duszę, która staje przed wieloma wyzwaniami albo też nie napotyka żadnego, może przejść lekko przez życie albo zostać poddana ciężkiej próbie.
Osoby posiadające w swojej drodze wyzwanie w wibracji liczby zero mogą mieć zakopany głęboko w nieświadomości ogromny potencjał; duchowy, intelektualny, artystyczny, nosić w sobie wór darów w postaci różnorodnych talentów.
Zazwyczaj osoby te przeżywają całe spektrum najróżniejszych emocji, ich układ nerwowy jest wrażliwy na najmniejszy bodziec.
Wszystko bardzo silnie odczuwają i są nadwrażliwe na opinię otoczenia, rozważają, co ludzie o nich pomyślą.
Bardzo zważają na to, kto w jaki sposób się do nich odnosi.
Nie czują własnych emocji, za to cieleśnie reagują na nastroje innych.
Lubią chadzać własnymi drogami i nie znoszą rzeczy nieprzewidywalnych i ograniczeń, jakie się na nie nakłada.
Z racji tego, że mają dostęp do wibracji wszystkich liczb, mogą mieć problemy z indywidualnością i bez świadomego wyboru zajmować się wieloma rzeczami, bowiem wszystko jest dla nich ważne, zaangażować się w różnego typu działania, nie zawsze zgodne z ich naturą.
Są też świetnymi aktorami, dobrze maskującymi się przed innymi. Są skryte albo nieustannie mówią o swoich problemach, uległe bądź agresywne.
Z powodu nieprzystępności, blokowania uczuć, trudno im jest wytworzyć głębokie związki emocjonalne, toteż mogą zmieniać przyjaciół jak rękawiczki lub wybrać życie w samotności, z dala od innych.
Trudno jest im jako pierwszym wyciągnąć rękę do innych, zwykle czekają na gest drugiej osoby. Mogą być rozdarte między swoimi pragnieniami a oczekiwaniami innych.
Rzadko kiedy mówią to, co myślą. Wywierają pozytywny albo destrukcyjny wpływ na innych ludzi.
Zachęcają swoimi postawami do rozwoju albo nieświadomie prowokują do gniewu.
Mogą być słabo zainteresowane pracą nad swoim charakterem.
Uważają, że nic nie muszą robić, ponieważ są w porządku i nie mają żadnego uszczerbku na charakterze, są wzorem samych pozytywnych, rzadko występujących cech, a te unikalne własności czynią je lepszymi ludżmi od innych, nieomylnymi w każdej kwestii.
W szczytach białych odpowiadających temu wyzwaniu mogą doświadczać problemów; w małżeństwie, rodzinie, miejscu pracy, uwikłać siebie i innych ludzi w niekorzystne układy prawne, społeczne, zostać postawione w obliczu nawarstwionych problemów, niezałatwionych, niewyjaśnionych do końca spraw.

Żródło - Wioletta Kuklińska - Wożny
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Wyzwanie Zero

Postautor: Izis_01 » 05 sty 2014, 00:53

O rany! przeczytałam, że wyzwanie 0 wróży nietrwały związek i rozstania,mało tego - rozwód... Sorry ;) ja mam 34 lata, 0 będę mieć do 40-stego ( któregos tam ;) ) roku. życia Nie zamierzam sie tym przejmować.. Nadciągające widmo menopauzy przeraza mnie dużo bardziej. Poza tym wydaje mi się, że pozanałam właściwego faceta, chociaż numerologicznie nie pasujemy do siebie zupełnie. Numerologia to jednak nie wszytsko- tak uwazam :)
Izis_01

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Elie » 05 sty 2014, 13:57

Dawniej też nie wierzyłam w numerologię. Był czas na forum, kiedy były tu ciekawe dyskusje ( których nawiasem ogromnie brakuje ) jednak wtedy nie interesowały mnie. Po latach i po bliższej analizie mojej piramidki, mogę stwierdzić, że jednak jest w niej dużo prawdy. Jakim cudem, nie mam pojęcia, ale faktycznie jest.
Gdybym wcześniej uwierzyła, być może inaczej potoczyło by się moje życie.
Warto przeanalizować swoją piramidkę.Liczby wskazują np. skłonności do pewnych chorób np 4 do zmian guzowatych, problemy z krwią itp.

Odnośnie zera (0 ) które i ja mam w DŻ ( moja wynika z liczb 10 ). Czym jest 0 ( zero) w portrecie jest mnóstwo teorii.
oto jedna z nich;
wyzwanie-0-zero-t39369.html#p971065

Ze swojej strony dodam to, co w moim przypadku potwierdza się - generalnie świadczy o braku zakotwiczenia się, niezbyt dobra cecha charakteru - rozpoczynanie spraw i nie kończenie ich. Długo tak miałam.Np. nowe pomysły, które z powodu braku samozaparcia i wytrwałości kończą się fiaskiem.
O rozwodach podobno świadczą 11( jedenastki ) w naszym portrecie.W tym wypadku jeszcze wszystko przede mną.

I na koniec - wszystko jest uzależnione od pozycji występowania liczb.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: xLena » 05 sty 2014, 15:55

Ellie pisze:O rozwodach podobno świadczą 11( jedenastki ) w naszym portrecie.

nie strasz :th_holeinwall:
xLena

Postautor: Elie » 05 sty 2014, 16:52

Nie tylko naszych rozwodach ale np informuje o tym, że pochodzimy z rozbitej rodziny, że mamy dwa domy, że jako małżeństwo nie żyjemy pod wspólnym dachem z partnerem itp.

Zapewne jest to wpływ innych cyfr w piramidce. Hipochondria to domena 11.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Poprzednia

Wróć do Wyzwania i cykle