Wibracje mistrzowskie 55, 66

Re: Wibracje mistrzowskie 55, 66

Postautor: Fire-in-the-sky » 03 sty 2010, 16:28

Moje dwucyfrowe wibracje urodzeniowe stanęły na 66 bo to rok mojego urodzenia a wypadkowa zatrzymała się na 33. Wibracje typu 55 i 77 pojawiły się w moim życiu całkiem niedawno więc trudno powiedzieć, żebym miał z nimi głębokie doświadczenie. Owe 55 i 77 pojawiły się między innymi w nazwie produktu i strony która ma ten produkt promować. No i jest tu pewna prawidłowość, bo produkt i strona są zdecydowanie nietypowe a ich komercyjność jest bardziej artystyczna niż typowo komercyjna. Produkuję Aktywatory Energetyczne, zwane również Aktywatorami Merkaba. Swoją drogą jest to niezwykłe urządzenie, jak strona ruszy to Was zaproszę.

Tak jak Lukka kroczę drogą samodzielną, od mistrzów i kursów (szczególnie tych komercyjnych) trzymam się z daleka.

Obecnie jeszcze jedna rzecz mnie frapuje. Niedawno dostałem przekaz od jednego z pozaziemskich przyjaciół i przewodników. Mam się gdzieś w bliskiej przyszłości spotakać z wibracją 99. I spotkanie to z tego co mi pokazano ma być czymś jak wybuch supernowej lub przekroczenie masy krytycznej. Owej masy krytycznej szukam już od lat. Dawno temu zorientowałem się, że zdeterminowana świadomość jednostki, również takiej jednostki jak ja, może mieć katlityczny wpływ na ciąg wydarzeń na naszej planecie. Tyle, że aby wpływ ten był wystarczająco stabilny potrzebna jest właśnie owa “masa krytyczna”. No tak, ale to dłuższa bajka, będę o tym pisał wkrótce na stronie.

Tymczasem jeśli ktoś z Was może podrzucić jakąś wiedzę lub doświadczenie na temat 99 to pilnie nadstawiam ucho.
Ogień z Nieba
Awatar użytkownika
Fire-in-the-sky

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Lukka » 03 sty 2010, 17:58

99 to zakończenie pewnego etapu na poziomie zarówno jednostki jak i ludzkości. To wielka, transformacja zarówno duchowa jak i fizyczna, która nas wprowadzi w rzeczywistość o wyższej wibracji - czwartą gęstość (obecnie jesteśmy w trzeciej). Pewnie to o czym szeroko się mówi we współczesnej ezoteryce - zmianach DNA, ma z tym związek. Ponieważ 9 to służba innym, 99 zmieni ludzkość kierunkując ją na wibrację miłości i służbie innym. Od zarania dziejów ludzkość była ukierunkowana na egoistyczną służbę sobie. Teraz to się zmieni. Dlatego coraz więcej osób się budzi, zmienia radykalnie swoje życie, wyzbywa egoizmu, zaczyna medytować, rodzą się "cudowne dzieci", które w przyszłości będa uczyć nas życia w nowej rzeczywistości. Coraz więcej osób uwrażliwia się na tyle, że odbiera również przekazy od naszych wyżej rozwinietych przyjaciół... i wrogów również - przykładem są różne apokaliptyczne przekazy channelingowe, które maja w nas wzbudzić strach zamiast siłę do przemian.

Ta masa krytyczna o której mówisz to potężna, transformująca fala elektromagnetyczna, której źródłem są cykliczne zjawiska w kosmosie, obecnie zbliża się do naszego systemu planetarnego i w ciągu najbliższych dzięsięcioleci zmieni całkowicie wibracje ( w tym magnetyczne) Ziemi i jej mieszkańców. Jej wpływ już widzimy w zmianach, o których pisze powyżej. Na planie duchowym ta fala budzi nas, im więcej osób się obudzi, tym na zasadzie katalizotora wzmocnimy tą energię mając wpływ na osoby mniej wrażliwe. Łatwiej będzie również dzięki Wiedzy, która napływa z wyżej rozwiniętych istot , oprzeć się manipulacjom negatywnych cywilizacji, które są zorientowane na służbę sobie, i mają interes w tym, żeby transformacja się nie udała, i żebyśmy dalej byli dla nich bateryjkami energetycznymi (od wielu tysięcy lat niestety jesteśmy - co widac w naszej historii - nieustanne wojny, przemoc, brak szacunku do życia, niewolnictwo, tyrania, to wszystko wyzwala negatywne energie, którymi te istosty się żywią). Ale wkrótce to się zmieni i większość z nas poczuje na własnej skórze właściwości tranformacyjne fali, która ukierunkuje nas na rozwój duchowy i miłość.

pozdrawiam serdecznie.
Lukka

Postautor: Fire-in-the-sky » 03 sty 2010, 21:48

Aż mi się oczy ze zdumienia szerzej otworzyły.
Po pierwsze – zatem sędziwy mistrz wyjawił prawdę.
Po drugie – ROZUMIESZ!!!
To tak jakby w rozległej puszczy spotkać brata – partyzanta.
Siostrę znaczy chciałem powiedzieć ;)
Ogień z Nieba
Awatar użytkownika
Fire-in-the-sky

Postautor: Lukka » 04 sty 2010, 13:31

A widzisz, świat jest mały :))

żeby już tu nie robić offtopu, odpiszę Ci na Pw

pozdrawiam,
Lukka

Postautor: hedonism79 » 15 lut 2011, 22:08

Kapłańskie i ta podwojona mistrzowska 55 to zdolności do uzdrawiania. Także rozwijajcie dziewczyny swój naturalny dar :)
Prawdą najgłębszą jest ogarniająca człowieka i wszechświat Miłość, od której wszystko co istnieje pochodzi i do której wszystko wraca.

http://www.youtube.com/watch?v=xfJyegHljRI
Awatar użytkownika
hedonism79
Grafoman

Postautor: suri » 15 lut 2011, 22:40

ooo Ja tez 55 w 3PZ :shock:
Ja mam 33,11,55,7 i sporo karmicznych...czy to znaczy ze sie jest na jakims etapie rozwoju duchowego?

mialam na mysli czy mozliwe zem juz troche starsza dusza:)bo w sumie na etapie rozwoju duchowego jest kazdy...
Każdy dzień zbliża mnie do prawdy..
Awatar użytkownika
suri
Wpadłem na chwilę

Postautor: hedonism79 » 16 lut 2011, 00:50

Suri, kiedyś tutaj Adam wahadełkiem robił pomiary i ludzie twierdzili, ze odczyt trafny. On już sie nie udziela, czasem wróżki to sprawdzają też wahadełkiem i potem można poczytać opisy wieku duszy, etap i rolę, o ile ktoś wierzy w reinkarnację. A nawet jeśli nie, to ten pomiar mówi o osobowości i okolicznościach jakie sie w życiu napotyka.

viewtopic.php?f=25&t=87&start=0
Prawdą najgłębszą jest ogarniająca człowieka i wszechświat Miłość, od której wszystko co istnieje pochodzi i do której wszystko wraca.

http://www.youtube.com/watch?v=xfJyegHljRI
Awatar użytkownika
hedonism79
Grafoman

Re: na sepika :)

Postautor: Maryna_a » 16 lut 2011, 19:20

kornelka pisze:No to skad ze kaplanskie, czy to sie nie gryzie? :lol: no bo taki kaplan z powolania to raczej popedliwosc w ryzach :lol:

Miałam kiedyś taką bardzo religijną koleżankę, która codziennie skoro świt na Mszę biegała, i ona święcie była przekonana, że mężczyzna dostaje powołanie kapłańskie, a dostając je traci swoją seksualność. Ale Ty... Kornelko? :shock: Też w coś takiego wierzysz? :D
Awatar użytkownika
Maryna_a
Gawędziarz

Postautor: rademenes » 21 paź 2011, 09:31

"mistrzostwo 55 - pionierska pasja odkrywcy, która wnosi zdolność do nowatorskich rozwiązań
mistrzostwo 66 - artystyczna wrażliwość i tolerancja"
z artykułu "Karmiczne wibracje w numerologii"- Małgorzata Brzoza
rademenes

Postautor: odoen » 03 lis 2015, 18:29

Sory że odkopuje temat po takim czasie, ale dopiero teraz znalazłem tę stronę.
Orientuje się ktoś bliżej na temat misji czy powołania wibracji mistrzowskich ? Moja 66.
odoen

Droga życia: 0

Poprzednia

Wróć do Liczby mistrzowskie