wibracje mistrzowskie- ogólne informacje

wibracje mistrzowskie- ogólne informacje

Postautor: xLena » 05 gru 2013, 17:44

Najtrudniej jest ocenić szanse na udane partnerstwo w przypadku Liczb Mistrzowskich, zwanych Doskonałymi. Tu należy pamiętać, że wszystkie te liczby, a zatem 11, 22, 33, 44 symbolizują wewnętrzne światło i odpowiadają najwspanialszym cechom poszczególnych Liczb Podstawowych. Najwięcej zrozumienia znajdą jednak wśród samych siebie, ponieważ łączy je podobne przeznaczenie, a jest nim życie znacznie przekraczające poziom, uznawany za przeciętny. Urodzeni pod ich wpływem ludzie są obdarzeni naturalną mądrością i siłą. Osoby te na ogół żyją w dużym napięciu nerwowym, nieustannie tocząc walkę wewnętrzną, często nie są rozumiani przez otoczenie. Te trudne wibracje mają wszelkie dane ku temu, aby emanować nieprzeciętnością i swoim przykładem wskazywać drogę innym. Przydarzają im się rzeczy niezwykłe, wymykające się spod kontroli. Ceną za ciekawe i nietuzinkowe życie jest stały niedosyt emocjonalny w sprawach osobistych. Na ogół osoba urodzona pod wpływem takiej wibracji jest kimś "wyższym" duchowo. Przedstawiciele tych wibracji posiadają dar przewidywania i jasnowidzenia, dokładnie potrafią określić prawa i zasady rządzące otaczającą rzeczywistością. Swoim przykładem powinni zachęcać innych do pracy nad sobą, gdyż są obdarzeni naturalną mądrością i wewnętrzną siłą, która sprawia, że wysoko zachodzą w wielu dziedzinach. Oczywiście, może się zdarzyć, że do głosu dojdą kłopoty ze sobą i wtedy niewykluczona jest utrata równowagi psychicznej, która prowadzi do uzewnętrznienia negatywnych aspektów tych wibracji. Wtedy nasz "mistrz" staje się próżny, arogancki, zarozumiały, swoje działania nakierowuje na dobra materialne itp. Wibracje mistrzowskie prowadzą do uczestnictwa w trudnych życiowych próbach, natomiast jeśli ich przedstawiciele odwołają się do swojej intuicji, mają większą niż pozostali ludzie możliwość dokonania właściwych wyborów.

źródło: Joanna Stawińska " Twój magiczny niezbędnik"
xLena
 

Re: wibracje mistrzowskie- ogólne informacje

Postautor: Ankol18 » 26 lip 2015, 17:14

Jeśli w dodawaniu, w sumie końcowej uzyskamy liczby składające się tylko z takich samych cyfr, np. dwucyfrowe: (11), (22), (33) itd., lub trzycyfrowe: 111, 222, 333 itd., rozpatrujemy je bez dalszego skracania i traktujemy zwykle jako Liczby Mistrzowskie. Liczby te dzielą się na Mniejsze i Większe Liczby Wtajemniczeń. Mniejsze liczby wtajemniczeń to: (11), (22), (33), (44). Większe liczby Wtajemniczeń Planetarnych, czyli Pięć Wtajemniczeń Duchowych to liczby (55), (66), (77), (88), (99). Liczby Mistrzowskie o wibracji (33) oraz (66) nie zawsze są rozpatrywane jako pozytywne. Szczególnie w badaniu liczby (66) trzeba być uważnym, gdyż może ona mieć jakoś wibracji tożsamą z demonicznym wzorcem o jakości (660).

Cieniem liczby (33) jest ego, magiczne (6), przez które wielu upada, szczególnie w kraju o kiepskiej wibracji osobonazwy takiej jak POLSKA. Należy pamiętać, że każda z Liczb Mistrzowskich ma trzy aspekty interpretacyjne: dodatni (jakości pozytywne), środkowy (jakości neutralne) oraz ujemny (jakości negatywne). Wibracja (11) dla przykładu, jeśli cykl życiowy osobonazwy jest upadkowy przejawiać się może najczęściej w negatywnym aspekcie jako niski czy podły charakter, jako osoba oddająca się wszelkim niemoralnym występkom. Taki pseudo mistyk będzie i owszem, przejawiał czy propagował mnóstwo oryginalnych i niepotykanych idei, ale będą one nic nie warte, będą toksyczne, infantylne, będą prowadzić do zguby i zatraty duchowej. Wibracja (11) przy cyklu życiowym stagnacyjnym to zwykle brak wiary we własne siły i możliwości, bezwiara, ateizm, niechęć do wszelkich ziemskich spraw, zależność finansowa czyli ekonomiczne niewolnictwo. Tylko dodatni cykl życiowy i brak demonicznych cieni w portrecie gematrycznym (N-P-S) dają ten pozytywny obraz mistycznej osobonazwy jaki często jest uważany za przynależny osobie o wibracji (11) w portrecie (N-P-S). Podobnie jest z pozostałymi tak zwanymi Liczbami Mistrzowskimi, z których jak widać wcale nie zawsze należy się cieszyć, a tylko wtedy, gdy spełniają szereg szczególnych, istotnych warunków.

Należy także pamiętać o szczególnym badaniu Liczb Magicznych czy Doskonałych takich jak (6), (28) czy (496). Liczby te należą do liczb magicznych jak wibracja (6) bo jej dzielniki 1, 2, 3 dają w sumie (6), także liczba (28), bo suma jej dzielników, 1 + 2 + 4 + 7 + 14 daje (28). Liczby Magiczne (28) oraz (496) to liczby mistrzowskiej czy magicznej dziesiątki, gdyż w sumach dają (10), a także liczby Władzy Maga. Znane są fascynacje Pitagorasa i pitagorejczyków nad właściwościami Liczb Doskonałych w numerologii zwanych Liczbami Magicznymi. Czwartą Liczbą Magiczną, która może czasem się pojawiać przy badaniu wyjątkowo długich osobonazw jest (8128), co ciekawe także dająca wibrację liczby (10). Ludzie, którzy jako o magicznej liczbie myślą tylko o wibracji (6), niestety nie wiele wiedzą o Hierarchii Magów ani o gematrycznych właściwościach liczb. Magiczna Liczba (496) zdarza się jako jakość Ducha czyli Nous w niektórych imionach oraz nazwiskach osób będących magami z urodzenia. Najprostsze zabawy numerologiczne z liczbą (28) to dobieranie imion i nazwiska kandydatów na magów tak, aby razem było 28 liter. Liczba (28) jest w gematrii symbolem mądrości przejawianej w świecie dualizmów. Ludzka dłoń składa się z 14 paliczków, a dwie dłonie razem mają 28 paliczków. Dłońmi można zatem dokonywać mądrych czynów dających magiczne rezultaty.

Inną kategorią liczbą rozpatrywanych intensywnie w gematrii są tzw. Liczby Zaprzyjaźnione czy Liczby Przyjaźni. Są to takie liczby, z których każda jest sumą dzielników (mniejszych od niej samej) liczby drugiej. Pitagorejczycy analizowali parę liczb (220) oraz (284). Jeśli Nous imienia to (220), a Nous nazwiska (284), wtedy przyjmuje się to za doskonałą parę wibracyjną. Podobnie, jeśli imię żony ma jedną z tych liczb, a imię męża drugą, tak w Nous jak w Psyche czy Gematrikonie. Druga para Liczb Zaprzyjaźnionych jaka może łatwo zostać znaleziona w Nous lub Gematrikonie to (1184) oraz (1210). Co ciekawe, obie pary w po sumowaniu dają parę wibracyjną jako sumę prostą (4) oraz (5) z liczbą (14) jako tłem. Warto pamiętać o tych wibracjach, kiedy trafią się w portretach gematrycznych osobonazwy.


LICZBY DIABELSKIE

W ramach poszukiwania ukrytych wibracji numerologicznych, istotne jest wyłapanie wibracji demonicznych. Z liczb dwucyfrowych należą do nich kolejno (17), (15) i (23) poczynając od największego natężenia zła, które liczby ze sobą niosą. Z liczb trzycyfrowych, a więc w sferze Nous najbardziej demoniczne imiona to wibracje (666), później cała rodzina imion od (660)-(669) z dwiema szóstkami na początku. Potem te, które mają w ogóle dwie szóstki w składzie Nous (trzycyfrowej sumy), np. (566), (626), (606), jest to pewna satanistyczno-okultystyczna gradacja w hierarchii, a posiadanie demonicznej „ksywki” czy personaliów to i stopień zaawansowania w czarnej loży, nawet jak osoba jest nieświadomym narzędziem. Liczba (665) dająca w sumie (17) to matka/ojciec Szatana (liczba poprzednia do (666)), a liczba (667) to syn/córka Diabła (liczba następna po (666)).

Niestety, liczba (668) (Polska) to tzw. wnuczka Szatana Diabła. Polska jako wibracja (668) dająca w sumie (20) to zwykle opętany sługus obcej jaźni czyli państwo służalec obcego imperium, kraj sprzyjający opętaniu obcymi, toksycznymi ideologiami, łatwy do opętania i kierowania przez inne kraje.

Najmocniejsze wibracje z rodziny (66x) i ich permutacji, to te, które w sumie dają inną wibrację diabelską czyli (663), (636), (366), które daję Liczbę Mniejszej Czarnej Loży (Darkworkers) o wibracji (15). Dalej liczby (665), (656), (566) dające w sumie (17) czyli liczbę Wielkiej Czarnej Loży.

Generalnie przy imieniu lub nazwisku, sześcioliterowym, warto być czujnym. Niektórzy Nauczyciele duchowi dają imiona 5 lub 7-literowe, a sześcioliterowe w ogóle omijają. Z przesadną ostrożnością można też unikać dawania dzieciom imion sześcioliterowych, unikać nazwisk sześcioliterowych. Ale bez paniki, bo przykładowo (665) a (566) niewiele się różnią wibracyjną energią końcową, tym bardziej, że dają (17), najbardziej chyba diabelską liczbę dwucyfrową! Przykładowo (766), (686), (366), (466) to też czortowski syfek w Imieniu, Nazwisku czy nazwie miejscowości. Imiona Maryja i Piekło to (662), wibracje energetyczne tożsame, jedno wyraża drugie i do niego prowadzi, jakby się ktoś pytał. To jest wiedza duchowo-naukowa. Wiesia, Tadzio, Antoni, Ziemek, Czechu, Żaneta, Lesław, Iwonka, Aleksy, Julita – cóż trzeba uważać na osoby o takich zdrobnieniach czy imionach, szczególnie jak są do nich przywiązane. 660 dobre jest dla demonosamobójców, bo tym się kończy.


źródło: http://www.himavanti.org/pl/c/astrologia-i-gematria/gematria-numerologia-liczbowanie
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej
 
Posty: 3667
Rejestracja: 01 sie 2013, 16:41
Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9


Wróć do Liczby mistrzowskie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości