Widzenie przyszłości we śnie - prośba o wskazówkę

Widzenie przyszłości we śnie - prośba o wskazówkę

Postautor: obcyniestad » 11 maja 2017, 13:51

Cześć. Chciałem zapytać o jasnowidzenie w trakcie snu. Kiedyś, już wiele lat temu, byłem na spotkaniu z wróżką. Pani powiedziała mi, że mam zdolność "sennego wróża", a przynajmniej tak ją wtedy określiła. Polega na przewidywaniu wydarzeń w przyszłości w trakcie snu. Wróżka powiedziała, że to się albo ma, albo nie. Przyznam, że te lata temu sprawę zbagatelizowałem, ale na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy zauważam mocne nasilenie tego zjawiska. Często zdarza się, że w trakcie snu śnię o osobie, której bardzo dawno nie widziałem. Następnego dnia ta osoba dzwoni, wysyła smsa, albo kontaktuje się ze mną w inny sposób. Śnię również o wydarzeniach. Sprawach, które dotyczą mnie, lub bliskich mi ludzi. Widzę rozwiązania we śnie, niekiedy metaforyczne i zawsze dzień po śnie (to jest reguła, wydarzenie w świecie codziennym pojawia się dokładnie w dzień po śnie) okazuje się, że sprawa rozwiązała się tak jak śniłem: dobrze, albo źle z mojej/naszej perspektywy.

Chciałem w związku z powyższym zapytać, czy istnieje możliwość wyszlifowania tej umiejętności? Nauczenia się sprowadzania odpowiedzi na konkretne pytania? Do tej pory funkcjonowało to tak, że te przychodziły spontanicznie i były wybierane za mnie. Czy ja mogę wybierać? Czy mogę w jakiś sposób wywołać pytanie, osobę, zjawisko, problem i poprzez siłę woli/prośbę tudzież inny sposób, wyśnić jej rozwiązanie?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi. Pozostaję również głęboko wdzięczny.
obcyniestad
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2017, 01:58
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Widzenie przyszłości we śnie - prośba o wskazówkę

Postautor: Elie » 11 maja 2017, 14:10

Dobrze wróżka powiedziała - taki dar się ma albo nie. Czasem pojawia się z wiekiem, kiedy jesteśmy już bardziej spokojni, refleksyjni...

Owszem, można ćwiczyć i zadawać pytania przed snem. Czy sen przyniesie odpowiedź ... nigdy nie wiadomo od kogo i czego to zależy.
Też tak mam, a odpowiedzi pojawiają się pod postacią symboli, moich sprawdzonych a nie tych książkowych.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31480
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2199 razy
Otrzymał podziękowań: 2156 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1


Wróć do Stany naszego umysłu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość