Wielka prośba o wróżbę

Losuję karty, pierwsza interpretacja należy do Ciebie.
Bardzo proszę o weryfikację.
Daty urodzenia, imiona, bardzo proszę podawać w prywatnej wiadomości.

Re: Wielka prośba o wróżbę

Postautor: Elie » 04 lip 2019, 19:30

5)Ego. Kim jestem. EGO
Pustelnik, Królowa Mieczy, Mag.
Jestem osoba izolującą się od ludzi, co faktycznie sprawia mi przyjemność . Bywam ostrożna, mam swoje zasady, którymi się kieruje w życiu, jestem zdecydowana w swoich działaniach, inteligentna, bardzo niezależna,spostrzegawcza, współczująca, uprzejma, dokładna.
Jako Mag bardzo lubię czytać i zdobywać nową wiedzę, faktycznie jest prawdą.
Jako Pustelnik ( a nie Mag) lubisz czytać. Izolujesz się bo masz cechy Królowej Mieczy, czyli jesteś niesłychanie krytyczna w stosunku do ludzi i nie kryjesz się z tą krytyką, a kiedy ktoś zwróci Tobie uwagę, wtedy chowasz się w swoją dziurę, izolujesz. Przy czym w Magu jesteś zdolna, ale jednocześnie możesz być niezłą kombinatorką i manipulatorką. Także charakteru to nie masz łatwego. Przy czym cechy Królowej Mieczy oraz Maga stanowią dla Ciebie obronę przed ludźmi, których de facto się boisz i niezbyt cenisz.

6)ID Czym jestID . Jakie jest nieokreślone źródło moich zachcianek. (z tym też niestety mam problem).
6 Buław...3 Miecze...Śmierć
Masz problem z ludźmi, z komunikowaniem się z nimi, współpracowaniem i akceptacją. Szczególnie z tymi, którzy mają inne zdanie niż Ty, którzy mają rację. Nie lubisz kiedy ktoś jest lepszy od Ciebie. Obrażasz się o byle co i zrywasz z nimi znajomość natychmiast. Po czym Ty sama najwięcej cierpisz. Postępujesz w ten sposób odruchowo, bezrefleksyjnie - z tego powodu potem cierpisz. Tu pozwolę sobie dać Tobie radę - zanim kogoś ocenisz, powiesz złe słowo, etc, POMYŚL 10 RAZY, POLICZ DO 10.

7 ) SUBLIMACJA.Jak mogę zamienić niespełnione pragnienia w coś pożytecznego
Głupiec...Rycerz Kielichów...As Mieczy
Powinnam spojrzeć na sprawy świeżym spojrzeniem, mieć bardziej otwarty umysł i być gotowa na nowe doświadczenia. Jako rycerz kielichów powinnam mniej emocjonalnie podchodzić do pewnych spraw. Z tym się zgadzam. Czasami gdy jestem zdenerwowana nie potrafię nad sobą panować.
Tak, tu masz rację. Otwieraj się na ludzi, na nowe sytuacje nawet wtedy, kiedy wydają Ci się bez sensu, bez przyszłości. I zanim cokolwiek powiesz czy zrobisz POMYŚL> wyżej o tym pisałam :)

8).Co mi sprawia przyjemność.
5 Mieczy...10 Denarów...2 Miecze../..Sąd
5 mieczy. Moim zdaniem jest to spędzanie czasu w gronie ludzi. Np jakieś gry zespołowe np siatkówka, koszykówka.10 denarów spędzanie czasu w domu z rodziną, dwa miecze: spacery, wycieczki rowerowe np po lesie na łownie natury.
Wsadzanie kija w mrowisko, ocenianie, a potem żal, że to czy tamto nie poszło po Twojej myśli. 5 Mieczy mówi o pyrrusowym zwycięstwie.

9)Zasada rzeczywistości; Co trzeba zrobić
Moc...Król Denarów...6 Mieczy../..8 Kielichów
6 mieczy mówi, że najlepsze dla mnie będzie powolne, ostrożne i dyskretne działanie. Abym nie ulegała nagłym gwałtownym emocjom.
8 kielichów mówi, że znalazłam się sytuacji, która nie zaspakaja moich potrzeb i powinnam zostawić przeszłość i ruszyć dalej. Muszę przestać myśleć o przeszłości i myśleć o przyszłości.
Karta Mocy mówi o sile umysłu, psychiki. Naucz się wykorzystywać swój umysł mądrze. Zejdź na ziemię i naucz się przebaczać ludziom. Nigdy nie zatrzaskuj drzwi przed nikim. Ludzie się zmieniają, a Ty nie zawsze masz rację. Czyli w skrócie - masz ogromne kłopoty z samą sobą, ze swoimi celami w życiu. Mąż sam w sobie nie może być Twoim jedynym celem w życiu. Jeśli nawet uda Ci się go zdobyć, to pewne, że nie na długo, albowiem nie potrafisz współżyć z ludźmi. Nie ma ideałów i Ty nim nie jesteś. Zrozum, że każdy ma prawo żyć, oceniać, postępować, patrzeć na życie inaczej. Nie zawsze masz rację.
To taka moja interpretacja.[/quote]
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2147 razy
Otrzymał podziękowań: 2088 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Elie » 06 lip 2019, 18:11

katarzynka86 pisze:Witam serdecznie. Mam wielką prośbę o wróżbę o miłość. Jestem osobą bardzo samotną. Nigdy nie byłam zakochaną ani nie byłam w żadnym związku. Pragnę się zakochać i założyć swoją rodzinę. Chciałabym wiedzieć Kiedy spotkam odpowiedniego mężczyznę, w którym się zakocham ze wzajemnością i z którym założę rodzinę? Katarzyna 02 08 1986
PS MOŻLIWE, ŻE KIEDYŚ MIAŁAM TUTAJ KONTO ALE NIE PAMIĘTAM NAZWY ANI HASŁA.

Twoja obecna sytuacja;
Królowa Mieczy...10 Buław...8 Denarów
ObrazekObrazekObrazek

katarzynka86 » 25 cze 2019 16:26

Królowa Mieczy odnosi się do osoby, do której należy podchodzić z pewną dozą ostrożności. Potrafi ona być bezwzględna i gardzi tymi, którzy nie kierują się zasadami, które sama uznaje i których przestrzega. Potrafi izolować się od otoczenia i trzymać swoje sprawy żelazną ręką. Jest osobą szczerą wobec siebie, zdecydowaną w swych działaniach. Ze względu na swój perfekcjonizm postrzegana jest jako osoba surowa, potrafiąca realizować każdy plan. Doskonale rozumie, czego chce i osiąga to w sposób subtelny. Jest spostrzegawcza i z łatwością potrafi przejrzeć intencje innych ludzi. Nie do końca się zgadzam ale zgadza się
10 Buław wskazuje, że przedsięwzięcie, na którym skupia się człowieka, zaczyna mu ciążyć, a on sam czuje się wycieńczony i ma poczucie zatrzymania się postępów w działaniach, które podjął. Nie czuje już inspiracji, która motywowała go. Czuje się zrozpaczony, ponieważ jego starania są już bezużyteczne i przynoszą mu więcej problemów niż korzyści. Jest to sygnał, że teraz musi ocenić swoją pozycję, polegając wyłącznie na samym sobie, zakończyć projekt i rozpocząć poszukiwania nowego natchnienia.
Karta ta może mówić również o tym, że człowiek wziął na siebie zbyt wiele i zamiast skupić się na tym, co istotne, niewłaściwie ocenił swoją sytuację i możliwości.
8 monet Karta wskazuje na osobę uczciwą, wiedzącą co robi, pracowitą, patrzącą realistycznie na otaczający świat, słowną, dotrzymującą obietnic, mówiącą to co myśli. Osoba ta może być pracoholikiem, pedantem, skupioną na zadaniach, jakie ma wykonać, może być przedstawicielem takich zawodów jak: rzeźbiarz, rzemieślnik, twórca ludowy, kowal. wskazuje na człowieka, który ma już określony cel i stoi przed wyzwaniem, które będzie wymagało od niego wytrwałości, zaangażowania, uczenia się i praktyki, dzięki czemu osiągnie perfekcję w tym, czym się zajmuje. Wydaje się być ekspertem w swojej pracy, lecz w rzeczywistości nadal uczy się i zdobywa nową wiedzę.
Ósemka Monet może również wskazywać na pracochłonny projekt, którym zajmuje się człowiek i który będzie wymagał wiele czasu oraz wysiłku.

Elie » 26 cze 2019 07:45
Opisałaś wręcz książkowo i w sumie w samych pozytywach.
Karty są odpowiedzią na Twoją obecną sytuację życiową. Według mnie jesteś między młotem a kowadłem. Prawdopodobnie bardzo często słyszysz różne i raczej negatywne opinie na swój temat.Prawdopodobnie często słyszysz pytanie o partnera, męża, kiedy jakiś ślub, etc. Możliwe, że odpłacasz się tym samym - masz cięty język, możesz być surowa w ocenie innych ludzi. Takie sytuacje, opinie na Twój temat + Twoja zdecydowanie krytyczna postawa w stosunku do otaczających Cię ludzi sprawia, że jest Ci ciężko.To wszystko przytłacza Cię i sprawia, że skupiasz się na pracy rezygnując z innych sfer życia - rozrywki, jakieś wyjścia ze znajomymi, wyjazdów, co z kolei nie sprzyja poznaniu kogoś nowego, interesującego - partnera.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 06 lip 2019, 20:04

1 - Jaka jest Twoja gotowość na partnera - 8 Buław...Królowa Buław...Gwiazda
ObrazekObrazekObrazek

2 - Co może pomóc Twoim zdaniem w znalezieniu partnera (jesteś tego świadoma) - 9 Buław...Cesarzowa...5 Kielichów
ObrazekObrazekObrazek

3 - Co przeszkadza w znalezieniu partnera ( jesteś tego świadoma ) - Kapłanka...Wieża...7 Denarów
ObrazekObrazekObrazek

4 - Co pomoże w znalezieniu partnera ( nie jesteś tego świadoma) - Paź Denarów...Księżyc...10 Mieczy
ObrazekObrazekObrazek

5 - Co przeszkadza w znalezieniu partnera ( nie jesteś tego świadoma ) - 5 Mieczy...6 Mieczy...Paź Buław
ObrazekObrazekObrazek

6 - Możliwy rezultat - Słońce...Wisielec...Cesarz.....Kiedy ...7 Kielichów
ObrazekObrazekObrazek../..Obrazek

Proszę, rozkład i karty są. Zanim ja opiszę, proszę wcześniej spróbuj Ty sama :03777:

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Poprzednia

Wróć do Kącik wróżb Elie - Karty Tarota