Witajcie

Witajcie

Postautor: Researcherka » 23 cze 2016, 23:05

Jestem Agata, magią interesuje się od wielu lat. I co tu się dziwić, w końcu jest to obszerny i ciekawy pod wieloma względami temat. Mimo to, pierwszy raz zetknęłam się z takim forum, jestem mile zaskoczona.
Nie wróżę z kart, moja wiedza o magii opiera się na wielu artykułach, książkach, poradach ludzi doświadczonych w tej dziedzinie. To niewiele, ale z każdym dniem mam zamiar się szkolić.
Dziedzina, która mnie aktualnie bardzo interesuje to karma i jej prawo. Wierzycie w to, czy może jesteście przeciwni? W każdym razie, mam w życiu pewien cel i chciałabym "użyć" karmy, żeby go osiągnąć. Nie jestem na sto procent pewna czy dobrze mówię, ale z moich informacji wiem, że karma opiera się na tym, że sami kreujemy własny los, jesteśmy odpowiedzialni za wszystko co nas spotyka i zawsze możemy to zmienić. Jeśli te informacje są poprawne, to chętnie usłyszę waszą opinię na ten temat oraz to jak skutecznie wziąć los w swoje ręce.
Jeszcze raz witam się z wami serdecznie, mam nadzieje, że dowiem się tu wielu ciekawych rzeczy.
Researcherka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Witajcie

Postautor: szamka » 24 cze 2016, 13:56

Wierzycie w to, czy może jesteście przeciwni? W każdym razie, mam w życiu pewien cel i chciałabym "użyć" karmy, żeby go osiągnąć

:zdziwko: Nie tędy droga.

Nie jestem na sto procent pewna czy dobrze mówię, ale z moich informacji wiem, że karma opiera się na tym, że sami kreujemy własny los, jesteśmy odpowiedzialni za wszystko co nas spotyka i zawsze możemy to zmienić. Jeśli te informacje są poprawne, to chętnie usłyszę waszą opinię na ten temat oraz to jak skutecznie wziąć los w swoje ręce.

:zalamany:

KARMAN - Prawo karmana, prawo przyczyny i skutków - http://www.himavanti.org/pl/c/himavanti ... -i-skutkow

https://pl.wikipedia.org/wiki/Karma
Awatar użytkownika
szamka
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 76 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 8

Wróć do REGULAMINY