Włodzimierz Zylbertal

Włodzimierz Zylbertal

Postautor: Mentor » 06 sie 2014, 17:44

Czy ktoś w Was był na szkoleniach lub indywidualnej wizycie u Pana Włodzimierza Zylbertala ?
Jakie wrażenie odnieśliście, warto było?
Jestem również ciekawa co myślicie o książkach Tego Pana?
Mentor
Niewymowny

Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 11

Re: Włodzimierz Zylbertal

Postautor: Elie » 06 sie 2014, 20:20

Laboratorium Energii Subtelnych - http://www.labes.edu.pl/ - Założycielem i właścicielem Laboratrium jest Włodzimierz H. Zylbertal, astrolog i psychotronik z przeszło 25-letnim letnim stażem zawodowym, autor wielu ..

Włodzimierz Zylbertal - badacz, wynalazca, doradca, popularyzator, nauczyciel, publicysta

Jakoś nikt się nie zgłasza. Osobiście nie mam nawet książki Pana W. Zylbertala. Czytałam może jedno opracowanie i tyle.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2176 razy
Otrzymał podziękowań: 2113 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Mentor » 06 sie 2014, 20:43

Byłam na 1 wykładzie Pana W. ,, DYBUK, CZYLI DUCHY SĄ WŚRÓD NAS" . Bardzo owa lekcja mi się spodobała. Miałam w planach udać się na indywidualną wizytę, jednak po zagłębieniu się w opiniach (bardzo podzielonych) na temat Pana Włodzimierza naszły mnie wątpliwości....
Mentor
Niewymowny

Postautor: Elie » 07 sie 2014, 03:47

Czytałam trochę o XVI Festiwalu Kultury Żydowskiej SIMCHA.. duchy interesujący temat, przewija się na forum.Ciekawe co W. Zylbertal miał do powiedzenia w tym temacie.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2176 razy
Otrzymał podziękowań: 2113 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Mentor » 07 sie 2014, 05:19

Wykład Pana W. zawierał wiele informacji ogólnych, gdyż słuchały go osoby zupełnie niewtajemniczone. Sama prelekcje była niezmiernie merytoryczna i ciekawa. Informacjami które miałam okazję zdobyć postaram się podzielić w odpowiednim miejscu forum.
Co do festiwalu, to byłam na większości wykładów. Jednym z lepszych (poza Panem W.) był wykład Pani doktor Joanny Lisek na temat pierwszej żony Adama, Lilith. Ogrom informacji jaki przekazała Pani Lisek w ciągu godziny jest nieosiągalny dla większości jej kolegów i koleżanek po fachu.
Mentor
Niewymowny

Wróć do Ogólne informacje