Wrozba

Proszę o weryfikację wróżb
Daty urodzenia, imiona, bardzo proszę podawać w prywatnej wiadomości.

Re: Wrozba

Postautor: nn0305 » 06 lut 2018, 17:20

Prosze o wrozbe na Nowy Rok co mnie czeka oraz milosc i prace ;)
Jestem sama, spotykalam sie z jednym chlopakiem ale to tylko znajomy z reszta od tygodnia nie mamy kontaktu, jego zachowanie troche mnie irytowalo.
Narazie nie pracuje, szukam na miejscu pracy ale tez mam propozycje wyjazdu tylko musze uzbierac finanse itd. Czy wgl ten wyjazd wypali do mojej kolezanki?
No i mam tez propozycje wakacji od chlopaka z ktorym sie kiedys spotykalam na 10 dni w cieple kraje.. Jak widza to karty. On nadal jest zakochany we mnie ale wie ze nic z tego juz nie bedzie.
Czekam cierpliwie :)
nn0305
Niewymowny

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy
Znak zodiaku: Byk
Droga życia: 3

Postautor: Elie » 09 lut 2018, 08:23

nn0305 pisze:Prosze o wrozbe na Nowy Rok co mnie czeka oraz milosc i prace ;)

Zrobię rozkład na rok.

Jestem sama, spotykalam sie z jednym chlopakiem ale to tylko znajomy z reszta od tygodnia nie mamy kontaktu, jego zachowanie troche mnie irytowalo.
Narazie nie pracuje, szukam na miejscu pracy ale tez mam propozycje wyjazdu tylko musze uzbierac finanse itd. Czy wgl ten wyjazd wypali do mojej kolezanki?
No i mam tez propozycje wakacji od chlopaka z ktorym sie kiedys spotykalam na 10 dni w cieple kraje.. Jak widza to karty. On nadal jest zakochany we mnie ale wie ze nic z tego juz nie bedzie.
Czekam cierpliwie :)

A w tym przypadku bardzo proszę o skonkretyzowanie pytań oraz imiona i daty urodzenia.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2067 razy
Otrzymał podziękowań: 1827 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: nn0305 » 11 kwie 2018, 09:14

Witaj Elie ;) Serdecznie prosze o wrozbe. Poznalam pewnego Pana i od niedawna zaczelismy sie spotykac, chcialabym sie dowiedziec jak dalej bedzie wygladala nasza relacja i jak Pan jest do niej nastawiony. Czy mysli o mnie powaznie? Mimo, ze on ma prace gdzie wyjezdza i ja rowniez wyjezdzam za 2 tyg na kilka miesiecy jestem ciekawa czy moze nasza znajomosc przetrwac, czy jest mna na tyle zainteresowany, ze chce stworzyc zwiazek.
I drugie pytanie jak mi bedzie w tej nowej pracy w Anglii, czy wszystko sie ulozy w sprawach zawodowych i sercowych? Dane podam na pw.
Pozdrawiam serdecznie :)
nn0305
Niewymowny

Postautor: nn0305 » 16 kwie 2018, 13:33

nn0305 pisze:Witaj Elie ;) Serdecznie prosze o wrozbe. Poznalam pewnego Pana i od niedawna zaczelismy sie spotykac, chcialabym sie dowiedziec jak dalej bedzie wygladala nasza relacja i jak Pan jest do niej nastawiony. Czy mysli o mnie powaznie? Mimo, ze on ma prace gdzie wyjezdza i ja rowniez wyjezdzam za 2 tyg na kilka miesiecy jestem ciekawa czy moze nasza znajomosc przetrwac, czy jest mna na tyle zainteresowany, ze chce stworzyc zwiazek.
I drugie pytanie jak mi bedzie w tej nowej pracy w Anglii, czy wszystko sie ulozy w sprawach zawodowych i sercowych? Dane podam na pw.
Pozdrawiam serdecznie :)

Jednak z tym Panem juz sie wszystko wyjasnilo i nic z tego nie bedzie. Prosilabym zatem o wrozbe na uczucia, kiedy los sie do mnie usmiechnie. I czy w tym roku uda mi sie stworzyc zwiazek? I sprawy zawodowe wyjezdzam teraz w sobote do Anglii jak tam sie odnajde i czy bedzie ok? Pozdrawiam ;)
nn0305
Niewymowny

Poprzednia

Wróć do Kącik wróżb Elie - Karty Tarota