Wróżenie substytutem rozmowy?

Wróżenie substytutem rozmowy?

Postautor: Avalo » 12 cze 2013, 21:09

Drogie Panie!
Czytam sobie odkąd tu jestem różne sprawy, z jakimi się wiele z Was zgłasza, prosząc o wróżbę. Może uznacie mnie za przewrotnego, ale jednak mam wrażenie, że czasami nadużywamy ezoteryki. Zamiast siąść i szczerze pogadać ze swoim facetem o naszych problemach - wolimy spytać kart. Zamiast odyskutować z bliskimi wszystkie 'za i przeciw' w trudnej sytuacji - wolimy spytać kart.

Jak to jest z tym wróżeniem - nie jest to aby takie nasze panaceum na wszystko?
ཨོཾ་མ་ཎི་པ་དྨེ་ཧཱུྃ་

Awatar użytkownika
Avalo
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 15 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 6

Re: Wróżenie substytutem rozmowy?

Postautor: xLena » 12 cze 2013, 21:21

Pewnie niektórzy tak do tego mogą podchodzić...ale jak to jest z tym wróżeniem? ja sobie myślę,że pytamy o związki żeby mieć spojrzenie na problem tak trochę z boku, ocenić sytuację dowiedzieć się tego co jest nam nie uświadomione, znaleźć wyjście z sytuacji uzyskać radę; nie zawsze można od partnera np dowiedzieć się wszystkiego i pogadać szczerze, nie zawsze wiemy co mamy robić- jesteśmy na zakręcie
A to,że czasem rzeczywiście zdarza się nadużywanie wróżb- pytanie o wszystko- to jasne,że tak też jest
xLena

Postautor: Elie » 12 cze 2013, 21:35

Wróżby były są i będą. Od wieków miały się dobrze i nic na to nie wskazuje, żeby im cokolwiek zagrażało.
Z prostego powodu- ludzie nie potrafią ze sobą rozmawiać, nie potrafią dotrzymać wierności. Chcemy wiedzieć np. o czym myśli nasz partner, przyklejony do pilotu, z jakiego powodu spóżnił się 2 godz.czy koleżanka z pracy bardziej go pociąga niż my itd itp.
Owszem pytamy go wprost, z tym,że panowie mają w zwyczaju mało mówić, w przeciwieństwie do nas. A my JESZCZE nie jesteśmy wszystkie jasnowidzkami ;P
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Avalo » 12 cze 2013, 21:41

Hmmm, tak - tu chyba wychodzą różnice między sposobem rozumowania kobiet i mężczyzn ;)
Bo dla mnie sprawa jest prosta: albo pytam swojego faceta czemu się spóźnił 2h i mu wierzę, albo coś jest nie halo. Bo skoro go pytam, a potem i tak weryfikuje to wróżbą, to znaczy, że mu nie ufam. A skoro nie ufam najbliższej mi osobie, to na czym opiera się ten związek?
ཨོཾ་མ་ཎི་པ་དྨེ་ཧཱུྃ་

Awatar użytkownika
Avalo
Wpadłem na chwilę

Postautor: Elie » 12 cze 2013, 21:44

Póki co, pewnie na seksie :tomato: :hihi:

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Avalo » 12 cze 2013, 21:49

Żarty żartami, ale czasem tak to działa.
Przyzwyczajenie + w miarę udane życie seksualne = związek bez przyszłości, który jednak trwa, póki co...
ཨོཾ་མ་ཎི་པ་དྨེ་ཧཱུྃ་

Awatar użytkownika
Avalo
Wpadłem na chwilę

Postautor: xLena » 12 cze 2013, 21:54

oj tam, czasem się też przechodzi kryzysy w związku i ciężko o rozmowę przez jakiś czas, później się normuje a my pytamy wtedy co się dzieje, jak pomóc; tak też bywa, nie tylko jest różowo w życiu są gorsze i lepsze momenty także w relacjach i czasem są nerwy i nie można pogadać- nie można zaraz sprowadzać wszystkiego do jednego, każdy "przypadek" jest inny

sory, za słowo "przypadek"
xLena

Postautor: Evell » 13 cze 2013, 08:20

Odnośnie zdrady pytamy, bo np. koleżanka coś gdzieś nagadała. I mamy w głowie jakieś urojenia lub jest to prawda. Jeśli zapytamy wprost, dowiemy się, że zdradził, albo też obrazi się, że mu nie ufamy i będą problemy (jego duma zostanie urażona). Podstawą związku jest zaufanie, którego tutaj nie było. To chyba w tym wypadku lepiej upewnić się poprzez wróżbę, nie zaburzając "spokoju partnera", nie urażając jego dumy.
Wśród wielkości rzeczy, które są wokoło nas, istnienie Nicości dzierży pierwsze miejsce, a władza jej obejmuje rzeczy, które nie mają bytu, a jej istota tkwi w czasie, między przeszłością i przyszłością, i nie posiada zgoła teraźniejszości.
Leonardo da Vinci
Awatar użytkownika
Evell
Grafoman

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 5

Postautor: Avalo » 13 cze 2013, 19:21

Jeśli osoba godna zaufania powiedziała o zdradzie, to sprawa jest jasna. A jeśli nie jest to osoba godna zaufania, to po co z taką się zadawać?
Ja tam zawsze będę orędownikiem szczerych rozmów. Wiadomo, nie zawsze jest łatwo i przyjemnie. Ale wszystko się da.
ཨོཾ་མ་ཎི་པ་དྨེ་ཧཱུྃ་

Awatar użytkownika
Avalo
Wpadłem na chwilę

Postautor: Elie » 13 cze 2013, 19:28

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Następna

Wróć do Ogólne informacje