Wszędzie powtarzające się liczby :)

Re: Wszędzie powtarzające się liczby :)

Postautor: Elie » 01 sty 2019, 22:53

Mózg widzi to, co chce widzieć..

:0vishenka:

Synchroniczność - https://pl.wikipedia.org/wiki/Synchroniczno%C5%9B%C4%87, względnie psychoza maniakalna. Ja jednak stawiam na uporczywe spamowanie.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2100 razy
Otrzymał podziękowań: 1914 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Kasjanaa » 05 sty 2019, 21:43

Kochani, rozumiem, że mój temat został potraktowany jako spam, ale to nie tak. Ja naprawdę szukam odpowiedzi na to, co mi się przytrafia w dużym natężeniu ( przynajmniej tak mi się wydaje, że w dużym ;)) Może macie rację, że mózg się na coś zaprogramował i sam to wyszukuje. Może faktycznie na siłę szukam w swoim życiu dziwnych zbiegów okoliczności... Nie wiem. Te liczby zaczęły mnie "prześladować" parę miesięcy temu, jak zaczęłam interesować się tarotem. Niedawno pojawiły się dziwne sny ( opisałam dwa w dziale interpretacji snów). "Prorocze" sny miewa też mój tata. I pewnie może być tak, że zafascynowana ezoteryką nadaje jakieś dziwne znaczenia temu co się dzieje. Ale dopuszczam też możliwość, że moje zainteresowania przyciągnęły do mnie jakieś energię, których nie rozumiem. I dzięki waszemu doświadczeniu ( bo zakładam, że przynajmniej część użytkowników tego forum ma o niebo większe doświadczenia ezoteryczne niż ja), chciałabym się czegoś o tym dowiedzieć. Rozumiem, że temat jest dla niektórych irytujący i przepraszam :) Jeśli możecie, po prostu podrzucie mi jakieś strony, albo publikacje, które warto poczytać ( internet jest pełen badziewia, na które po prostu szkoda czasu), a jeśli nie, to trudno :) Na własną rękę ciągle czegoś szukam, ale powiem wam szczerze, że nie znalazłam niczego wartego uwagi....

Przepraszam oburzonych :)
Gutta lapidem cavat non vi sed saepe cadendo.
Kasjanaa

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 7

Postautor: VesperLynd » 05 sty 2019, 22:48

Jeśli chodzi o powtarzanie się liczb, obstawiam raczej typowe zafiksowanie się i przez to mózg ciągle to widzi.
Bardziej interesujące mogą być sny - obserwuj i zapisuj a potem weryfikuj. Ale też na spokojnie i "na zimno", bo jak się bardzo chce coś znaleźć, to się to znajdzie ;)
have courage & be kind
Awatar użytkownika
VesperLynd
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 56 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 6

Postautor: Kasjanaa » 06 sty 2019, 08:31

VesperLynd, właśnie dlatego piszę tu ;) Bo odpowiednio zmotywowana mogę znaleźć tyyyyyyyyyle magii w swoim życiu ;) A wasze " chłodne" spojrzenie weryfikuje ilość tej magii ;)
Sny zapisuję. Chociaż moje, jeśli się sprawdzają, to raczej po dłuższym czasie.
Pozdrawiam :)
Gutta lapidem cavat non vi sed saepe cadendo.
Kasjanaa

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 7

Poprzednia

Wróć do Ogólne informacje