wybór nieruchomości

Masz problem - napisz w tym temacie.Będzie to nasz forumowy mini coaching. Postaramy się wspólnymi siłami doradzić, znaleźć Twoje atuty i słabe punkty nad którymi trzeba popracować. Udzielimy porad z zakresu numerologii, wróżb, psychologii, prawa etc.Podzielimy się naszymi doświadczeniami.
Wszystko w jednym miejscu
Twoją rolą będzie szczera rozmowa i chęć współpracy.
Do udziału, pomocy, zapraszam wszystkich Użytkowników forumezo.

wybór nieruchomości

Postautor: szakal165 » 09 cze 2018, 06:48

mam do wyboru dwie nieruchomości i po ostatnich rozczarowaniach z obecnym lokum, chciałabym wybrać dobrze.

opcja A- dom starszy, odnowiony, mniejszy, ciche osiedle ale blisko mieszka wkurzający mnie kolega Piotra. Dodatkowo droższa opcja.
opcja B- dom betonowy, duży, nowszy, większa działka, możliwość zejścia z ceny, zastanawia mnie czy lokalizacja byłaby spokojna (bo tu gdzie teraz jesteśmy niestety ciągle wkurzają mnie nocne balangi i hałasy, ci ludzie)

gdzie finalnie byłoby korzystniej? Nie ukrywam, że to poważna decyzja ale waham się.
szakal165
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: wybór nieruchomości

Postautor: Nut » 09 cze 2018, 09:32

Miło nam, że masz do nas zaufanie, prosisz kolejny raz o karty.Wypadałoby jednak dać coś od siebie, wnieść coś na forum, jakąś swoją cegiełkę - tematów o różnej tematyce nie brakuje. Nie można tylko brać i brać, korzystać z czyjeś grzeczności, umiejętności. Każdy z nas ma swoje, prywatne życie.W imię czego ma poświęcać swój czas i energię.
Kiedyś się to na Tobie odbije i nie jest to czcze straszenie.Przemyśl to sobie.

Wróżby, karty stawiamy tylko aktywnym użytkownikom w pozostałych tematach.

Nie podałaś swoich danych ( wybranej osobie na priv) :kawa:
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 464 razy
Otrzymał podziękowań: 368 razy
Droga życia: 0

Postautor: szakal165 » 09 cze 2018, 11:58

przepraszam, istotnie mało udzielam się na forum. Postanowiłam co nieco napisać i w miarę czasu jeszcze udzielę się bardziej.
Moje dane:xxxxxxxxx

szakal165
Dopiero się rozkręcam

Postautor: Nut » 09 cze 2018, 12:10

Dane kasuję
. Podaj je na priv wybranej osobie.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 464 razy
Otrzymał podziękowań: 368 razy
Droga życia: 0

Postautor: Elie » 09 cze 2018, 14:27

opcja A- dom starszy, odnowiony, mniejszy, ciche osiedle ale blisko mieszka wkurzający mnie kolega Piotra. Dodatkowo droższa opcja.

Co przemawia za - Król Kielichów
Co przemawia przeciw - 5 Kielichów
Rezultat - Moc
Z tego domu bardziej zadowolony byłby partner - tak mi się wydaje.Dom wypełniony pozytywnymi uczuciami, miłością. Karta 5 Kielichów może wskazywać na jakiś żal, względnie częste pękanie rur, kłopoty typu zalania, częste balangi z kolegą.Może też mówić o Twoim negatywnym stosunku do kolegi.
Generalnie karta Moc jest dobrym zwiastunem. To bardzo silna karta wskazująca na bardzo dobry wybór

opcja B- dom betonowy, duży, nowszy, większa działka, możliwość zejścia z ceny, zastanawia mnie czy lokalizacja byłaby spokojna (bo tu gdzie teraz jesteśmy niestety ciągle wkurzają mnie nocne balangi i hałasy, ci ludzie)

Co przemawia za - As Denarów
Co przemawia przeciw - Królowa Mieczy
Rezultat - Koło Fortuny
Za przemawia głównie cena. Przeciw - nad tym domem mogą ciążyć jakieś zaległe sprawy komornicze, finansowe. Sąsiadki mogą być wścibskie plotkary.
Rezultat - nic pewnego. W bliższej lub dalszej przyszłości wyprowadzicie się z niego.

gdzie finalnie byłoby korzystniej? Nie ukrywam, że to poważna decyzja ale waham się.

Widzę, że znasz karty, oceń sama.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2086 razy
Otrzymał podziękowań: 1883 razy

Postautor: szakal165 » 09 paź 2018, 21:45

wybraliśmy opcję A, za jakiś czas zweryfikuję :)

ale w opcji b rzeczywiście było coś na rzeczy z tymi obciażeniami finansowymi- ponoć kredyt jeszcze nie splacony a sprzedajaca sie rozwodziła (dowiedziałam sie o tym od osoby z zewnatrz).
szakal165
Dopiero się rozkręcam

Postautor: DamaWMasce33 » 20 paź 2018, 22:14

szakal165 pisze:wybraliśmy opcję A, za jakiś czas zweryfikuję :)

ale w opcji b rzeczywiście było coś na rzeczy z tymi obciażeniami finansowymi- ponoć kredyt jeszcze nie splacony a sprzedajaca sie rozwodziła (dowiedziałam sie o tym od osoby z zewnatrz).

Mi tak osoboscie (jesli mozna mowic o odczuciach po przeczytaniu postu) tez jakos bardziej pasowala opcja A, koniecznie daj znac za jakis czas jak sie mieszka, czy jestes zadwolona, czy to miejsce spelnia Twoje oczekiwania. A propos jakis rur itd wiadomo, ze w starych domach czy mieszkaniach pewne rzeczy wymagaja renowacji. Coś za coś albo wydajesz masę pieniędzy i kupujesz nowe albo kupujesz taniej, ale w konsekwencji nalezy liczyc sie z jakimis drobnymi remontami co jakis czas.
Awatar użytkownika
DamaWMasce33
Moderator

Podziękował : 41 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Wróć do Kompleksowe porady