Wyznanie uczuć

Wyznanie uczuć

Postautor: Pomarańcza30 » 26 kwie 2016, 19:41

Witam

Co myślicie o wyznawaniu uczuć ?
Kiedyś usłyszałam od znajomej, że to mężczyzna powinien pierwszy wyznać co czuje ... ?!?! Zdziwiłam się, gdyż czemu mam wstrzymywać się przed tym co czuję i czekać na pierwszy ruch tej drugiej strony ...
Co o tym myślicie?
Zazwyczaj to ja byłam tą "porzuconą stroną" więc generalnie może powinnam się stosować do tej reguły ...
Pomarańcza30

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Droga życia: 0

Re: Wyznanie uczuć

Postautor: Nah » 26 kwie 2016, 19:53

A ja myślę, że tutaj nie ma zasady, aczkolwiek wiem po sobie, że nie mam tyle śmiałości, żeby komukolwiek pierwsza wyznać uczucie. Może to wiązać się z faktem, że boję się odrzucenia. I przede wszystkim mam generalnie problem z pokazywaniem uczuć chyba.

Złe Wczo­raj nie przek­reśla dob­re­go Dzi­siaj.

Prze­ciw­ności lo­su by­wają najmądrzej­szy­mi nau­czy­ciela­mi życia.

Awatar użytkownika
Nah

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Postautor: Someonelikeme2 » 27 kwie 2016, 12:24

Ja osobiście nie mam z tym problemu, nie lubię czekać i kiedy wiem ze jestem pewna tego co czuje to tego nie kryje- tylko mowie :) w 2 ostatnich związkach to ja byłam ta pierwsza ktora powiedziała o uczuciach. :)
Someonelikeme2
„inwigilowanie użytkowników”

Podziękował : 145 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Postautor: Alladyn » 21 cze 2016, 10:11

A ja miałem kiedyś koleżankę która pierwsza wyznawała miłość swojemu parterowi, i to w miejscach publicznych, sądzę, ze wyznaję pierwszy ten kto bardziej coś czuje :) Niekoniecznie u obu stron uczucia są na tym samym poziomie :)
Awatar użytkownika
Alladyn
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy

Postautor: Someonelikeme2 » 11 lip 2016, 21:17

Alladyn pisze:A ja miałem kiedyś koleżankę która pierwsza wyznawała miłość swojemu parterowi, i to w miejscach publicznych, sądzę, ze wyznaję pierwszy ten kto bardziej coś czuje :) Niekoniecznie u obu stron uczucia są na tym samym poziomie :)

Zgadzam sie :) a czasami faceci sie boja, przynajmniej w moim przypadku tak było :)
Someonelikeme2
„inwigilowanie użytkowników”

Podziękował : 145 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Postautor: Ankol18 » 12 lip 2016, 20:08

Już dawno odeszło się od teorii, że to mężczyzna powinien wykonać pierwszy krok, zagadać czy wyznać miłość. Wszystko idzie tak do przodu, że w obecnych czasach zdarza się nawet, że to dziewczyna prosi o rękę chłopaka, choć moim zdaniem akurat to zadanie powinno pozostać w kwestii Panów :)

Someonelikeme2 pisze:Zgadzam sie :) a czasami faceci sie boja, przynajmniej w moim przypadku tak było :)

Gorzej jak zarówno pan jak i pani oboje się boją zebrać na odwagę i wyjawić co czują :)
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: Elie » 13 lip 2016, 07:59

Nie radzę ujawniać swoich uczuć nie mając pewności z kim, jakim typem człowieka mamy do czynienia. Można zostać wyśmianą i obgadaną. Stać się obiektem żartów i kpin nie tylko dobrych znajomych naszego obiektu.Niektórzy gotowi są napisać o tym na kominie.Są typy mężczyzn przy których babcie zwane moherami to mały pikuś.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2132 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Na każdy temat