"Z kart możesz odczytać swój los" - Brigitte Glaser

Postautor: Piko » 28 cze 2018, 13:27

Niedawno kupiłem na bazarze. Tylko czy jednoczesna nauka tarota i kart klasycznych może się udać. (?)

Obrazek

Autorka jest doświadczoną wróżką, mistrzynią i nauczycielką reiki, przy pomocy której uzdrawia chorych. Jej bogato ilustrowana książka, oparta na dwudziestoletnich doświadczeniach, wprowadza czytelnika w tajniki wróżenia z kart. Przedstawione są systemy wykładania kart, nauka ich interpretacji, kombinacje, wzory i przykłady z praktyki. Książka ta pomoże ci poznać swój los przy pomocy zwykłych kart do skata. (klasycznych)
Źródło: mpik
---------
nie wróże
Awatar użytkownika
Piko
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 37 razy
Otrzymał podziękowań: 136 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 2

Re: "Z kart możesz odczytać swój los" - Brigitte Glaser

Postautor: Ejbert » 29 cze 2018, 19:24

Piko pisze:Niedawno kupiłem na bazarze. Tylko czy jednoczesna nauka tarota i kart klasycznych może się udać. (?)

I tak i nie. AM jest więcej niż klasyków, a AW nie ma wcale :03777:
No i jeśli chce się skorelować tarota z klasykami, to trzeba odpowiednio dobrać wykładnię żywiołów, a to się ze sobą kłóci, bo w kartach klasycznych jest wiele koncepcji, a w tarocie obecnie praktycznie jedna. Mówiąc "praktycznie" mam na myśli to, że jest jedna najpowszechniej obowiązująca, ale i tu drzewiej było więcej koncepcji. W sumie od czasów ZZB zaczęło to się stabilizować i zmierzać ku ujednoliceniu.
Nie jest to przeszkodą (te żywioły), jeśli się ustanowi własny ich porządek w oparciu o tarota, odwrotnie byłoby znacznie trudniej.

Ejbert
Sceptyczny Tetryk - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 140 razy
Droga życia: 0

Wróć do Pozostałe karty