Za co lubimy i kochamy wiosnę?

Za co lubimy i kochamy wiosnę?

Postautor: Scarlett » 16 kwie 2016, 19:33

Jak w temacie - za co lubicie/za co kochacie wiosnę? :)
Wiosna to moja ulubiona pora roku - kocham ją za wszechobecne, piękne, kolorowe kwiaty (zawsze muszą u mnie stać jakieś kwiaty w wazonie) oraz za ten niesamowity zapach powietrza - zarówno tego świeżego, chłodnego po deszczu, jak i tego przesyconego słońcem, ciepłem i wonią czeremchy, bzu czy jaśminu... :0vishenka:

Obrazek

Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Podziękował : 468 razy
Otrzymał podziękowań: 321 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Za co lubimy i kochamy wiosnę?

Postautor: Someonelikeme2 » 17 kwie 2016, 12:04

Za słońce, cieplejsza temperaturę , śpiew ptaków, dłuższe dni i wiecej uśmiechniętych ludzi na ulicy :)

Someonelikeme2
„inwigilowanie użytkowników”

Podziękował : 145 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy
Droga życia: 0

Postautor: Asthar » 17 kwie 2016, 12:52

Uwielbiam wiosnę za to, że wszystko zaczyna budzić się do życia, a ponurość zostaje zastąpiona przez radość w większym stopniu. Cudownie jest również czytać książki na zewnątrz, rozkoszując się przy tym zapachem i widokiem kwiatów. Oprócz tego, moją małą namiętnością jest obserwowanie wiosennej burzy i wieczornego nieba. Można się przy tym nieźle zrelaksować. heart

Awatar użytkownika
Asthar
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 9

Postautor: Ankol18 » 17 kwie 2016, 14:09

Robi się co raz cieplej, przybywa dnia, świeci słońce, ptaki śpiewają... chcę się żyć! Jak robi się taki klimat, to aż chce się rano wstać z łóżka, iść do pracy, i uśmiechać się od ucha do ucha (dopóki ktoś tego humoru nam nie popsuje się rozumie :usmiech: ). Jednak jest jeden minus, który nie pozwala mi się w pełni cieszyć wiosną... moja coroczna alergia na pyłki :placze:
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.

Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna

Postautor: Elie » 18 kwie 2016, 18:40

Za co - za słońce, za bzy, za pąki na drzewach i śpiewające ptaki, za świeżą i pachnącą trawę, a najbardziej za nowalijki.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2127 razy
Otrzymał podziękowań: 2005 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Iza74 » 20 kwie 2016, 09:40

Nie mogę napisać, że nie lubię wiosny, bo kto nie lubi ciepła i rozkwitającej, budzącej się przyrody. Jednak cały nastrój psuje konieczność zakupu nowych butów, ciuchów. Zawsze czegoś nam brakuje, lub chcielibyśmy zmienić zawartość szafy w modniejsze ciuszki.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)

Awatar użytkownika
Iza74
Pismak

Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 148 razy
Droga życia: 8

Postautor: Ankol18 » 20 kwie 2016, 20:30

Iza74 pisze:Nie mogę napisać, że nie lubię wiosny, bo kto nie lubi ciepła i rozkwitającej, budzącej się przyrody. Jednak cały nastrój psuje konieczność zakupu nowych butów, ciuchów. Zawsze czegoś nam brakuje, lub chcielibyśmy zmienić zawartość szafy w modniejsze ciuszki.

Nastrój psuje konieczność zakupów??? Nigdy w życiu! Zakupy to właśnie jedna z lepszych rzeczy. W zimie praktycznie non stop chodzimy ubrani w to samo: spodnie, kurtka, ewentualnie jakiś nowy fajny szal. Na wiosnę, w lecie mamy większe pole do popisu, ubieramy się cieniej, lżej, możemy bardziej poszaleć z zakupami, fajne nowe bluzeczki, sukienki, buty... Pewnie Ty jesteś z tego typu kobiet, które za zakupami nie przepadają i raczej chodzenie po sklepach je męczy niż uszczęśliwia :usmiech:

Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Postautor: Alladyn » 21 kwie 2016, 11:02

[quote="Ankol18"][quote="Iza74"]Nie mogę napisać, że nie lubię wiosny, bo kto nie lubi ciepła i rozkwitającej, budzącej się przyrody. Jednak cały nastrój psuje konieczność zakupu nowych butów, ciuchów. Zawsze czegoś nam brakuje, lub chcielibyśmy zmienić zawartość szafy w modniejsze ciuszki.[/quote]

Nastrój psuje konieczność zakupów??? Nigdy w życiu! Zakupy to właśnie jedna z lepszych rzeczy. W zimie praktycznie non stop chodzimy ubrani w to samo: spodnie, kurtka, ewentualnie jakiś nowy fajny szal. Na wiosnę, w lecie mamy większe pole do popisu, ubieramy się cieniej, lżej, możemy bardziej poszaleć z zakupami, fajne nowe bluzeczki, sukienki, buty... Pewnie Ty jesteś z tego typu kobiet, które za zakupami nie przepadają i raczej chodzenie po sklepach je męczy niż uszczęśliwia :usmiech:[/quote]

Właśnie, nie ma to jak na odmianę dziewczyna w sukience, a nie wiecznie w jeansach :)

Awatar użytkownika
Alladyn
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Droga życia: 0

Postautor: Ankol18 » 21 kwie 2016, 20:01

dragonowicz pisze:Właśnie, nie ma to jak na odmianę dziewczyna w sukience, a nie wiecznie w jeansach :)

Ja w sukienkach chodzę nawet zimą :usmiech: kiedyś nie lubiłam, ale niedawno odkąd zaczęłam pracę w miejscu, w którym o krótkich spodenkach nie ma mowy, przekonałam się do sukienek, bo co innego można było założyć na te wakacyjne upały :usmiech: od tej pory polubiłam sukienki i bardzo dobrze się w nich czuję :wink: Tak więc lubię wiosnę też za to, że wreszcie można pozbyć się tych grubych warstw ciuchów i założyć na siebie coś sexi :wink:
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Postautor: angel233 » 10 lut 2017, 13:52

Za ciepełko, którego nie ma zimą i za to, że w końcu można założyć sukienkę i szpilki :)
Awatar użytkownika
angel233

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Droga życia: 42

Wróć do Na każdy temat