Zapachy znikąd

Re: Zapachy znikąd

Postautor: DobraWróżka » 07 wrz 2014, 22:36

No, to na starość będę zdrowa :D !
Mam nadzieję, że zapachy, jeśli już muszą się pojawiać, będą zawsze miłe... ;)
The Magic is everywhere!

Awatar użytkownika
DobraWróżka

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 3

Postautor: Mandragora » 11 wrz 2014, 11:02

Czasami też tak mam, że naprawdę czuję jakiś zapach przez kilka sekund, choć nie ma szans, by był akurat w tym miejscu. Np. kiedyś poczułam zapach lawendy, kwiatów a nawet kawy :D
Mandragora

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: DamaWMasce33 » 20 paź 2018, 23:25

Ja mialam raz w zyciu taka dziwna sytuacje, a mianowicie po mojej przeprowadzce do Warszawy i nowego mieszkania nocowala u mnie przyjaciolka. Spalysmy razem u mnie w sypialni, kiedy nagle nad ranem przebudzilam sie i poszlam czegos napic do kuchni po czym polozylam sie spac w pokoju obok, bo nie chcialam wracac do sypialni do lozka i sie krecic podczas, gdy ona smacznie spala...Tak wiec zostalam w pokoju obok i nagle poczulam zapach meskich perfum, dosc intensywnie..oczywiscie wtedy olalam cala sytuacje, bo pomyslalam, ze zapach dochodzi po prostu z dworu. Kilka godzin pozniej, jak juz sie wyspalysmy podczas rozmowy okazalo sie ze moja przyjaciolka bedac w sypialni rowniez poczula zapach meskich perfum..nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt ze miala wtedy zamkniete okno i drzwi do pokoju...do tej pory nie wiem jak to wytlumaczyc ;d Moja inna znajoma mowi ze to byl duch, ale jej opinii nie biore jakos mocno pod uwage, bo wie ze interesuje sie tego typu rzeczami, wierz w nie, wiec moze chciala mnie po prostu "nastraszyc" i szukala sensacji..
Awatar użytkownika
DamaWMasce33

Podziękował : 41 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Postautor: akszara » 24 paź 2018, 16:42

Ja tak dość czesto mam i zastanawiałam się, czy to normalne. Ale mysle, że jak najbardziej, w koncu nie wiadomo jakimi drogami energia chodzi i kto za tym stoi. Dodam, że zapachy są przyjemne, ale nie sa wyraznie jednoznaczne, nie jet to np. zapach fiolków,roż, są one delikatne, kwiatowe, moge powiedziec, ze mieszane. Przyzwyczaiłam sie, ze tak jest i już nie zwracam na to zjawisko uwagi.
akszara

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Poprzednia

Wróć do Zjawiska Paranormalne