Zaproszenie dla osób wróżących

Archiwum wróżb

Re: Walentynkowy Kącik Scarlett

Postautor: Maat » 18 lut 2017, 21:40

Scarlett pisze:
Maat pisze:Prosiłabym o wróżbę na sferę uczuciową :) z góry dziękuję
Marika 26.6.1990

9 MIECZY
Karta ta oznacza wewnętrzne cierpienia, ból, strach, poczucie zranienia, krzywdy i winy, niespokojne i czarne myśli, nieprzespane noce, psychiczną udrękę...
Może oznaczać problemy, jeśli jesteś w związku lub też może Twoje nastawienie, jeśli jesteś singielką.
Jeśli jesteś singielką, to karta ta radzi, byś odrzuciła to całe negatywne podejście/myślenie i je natychmiast zmieniła na pozytywne, dobre, łagodne, spokojne. Pozytywne myśli przyciągają pozytywne zdarzenia i pozytywne uczucia, w tym miłość. Wiem, że to banalne, ale uwierz mi - po każdej burzy wychodzi słońce i pojawia się piękna tęcza na niebie :)

Dużo, dużo miłości heart

W podziękowaniu za wróżbę jedna z moich ukochanych piosenek w cudownym wykonaniu https://www.youtube.com/watch?v=mxeTN-Mo4qU

Weryfikacja:
Od ponad pół roku singielka. Karta pasuje jak ulał. Boli jeszcze poprzedni związek. Gdy klapki mi z oczu spadły, przekonałam się jak to jest i że w życiu lepiej mieć twarde serce niż miękkie. Pracuję nad sobą, staram się dystansować do przeszłości, przekuć to na wnioski, by nie popełnić takich błędów.
Chcę wierzyć, że będzie lepiej, dlatego trzeba jeszcze więcej pracować i uczyć się.
Miłości już nie wyczekuję, jak będzie miała się zjawić, to przyjdzie. Jeśli ktoś ma spotkać swoją drugą połówkę, to prędzej czy później się na nią natknie.
Dziękuję za wróżbę. Słońce i tęcza się kiedyś pojawią, potrzeba tylko cierpliwości :)
Pozdrawiam serdecznie :0vishenka:
Maat

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 33

Postautor: Scarlett » 19 lut 2017, 12:07

Maat pisze:
Scarlett pisze:
Maat pisze:Prosiłabym o wróżbę na sferę uczuciową :) z góry dziękuję
Marika 26.6.1990

9 MIECZY
Karta ta oznacza wewnętrzne cierpienia, ból, strach, poczucie zranienia, krzywdy i winy, niespokojne i czarne myśli, nieprzespane noce, psychiczną udrękę...
Może oznaczać problemy, jeśli jesteś w związku lub też może Twoje nastawienie, jeśli jesteś singielką.
Jeśli jesteś singielką, to karta ta radzi, byś odrzuciła to całe negatywne podejście/myślenie i je natychmiast zmieniła na pozytywne, dobre, łagodne, spokojne. Pozytywne myśli przyciągają pozytywne zdarzenia i pozytywne uczucia, w tym miłość. Wiem, że to banalne, ale uwierz mi - po każdej burzy wychodzi słońce i pojawia się piękna tęcza na niebie :)

Dużo, dużo miłości heart

W podziękowaniu za wróżbę jedna z moich ukochanych piosenek w cudownym wykonaniu https://www.youtube.com/watch?v=mxeTN-Mo4qU

Weryfikacja:
Od ponad pół roku singielka. Karta pasuje jak ulał. Boli jeszcze poprzedni związek. Gdy klapki mi z oczu spadły, przekonałam się jak to jest i że w życiu lepiej mieć twarde serce niż miękkie. Pracuję nad sobą, staram się dystansować do przeszłości, przekuć to na wnioski, by nie popełnić takich błędów.
Chcę wierzyć, że będzie lepiej, dlatego trzeba jeszcze więcej pracować i uczyć się.
Miłości już nie wyczekuję, jak będzie miała się zjawić, to przyjdzie. Jeśli ktoś ma spotkać swoją drugą połówkę, to prędzej czy później się na nią natknie.
Dziękuję za wróżbę. Słońce i tęcza się kiedyś pojawią, potrzeba tylko cierpliwości :)
Pozdrawiam serdecznie :0vishenka:

Tak coś czułam, że jesteś po rozstaniu i że cierpisz, że jeszcze przeżywasz ten poprzedni związek - mi na taką sytuację bardzo, bardzo często wypada właśnie Dziewiątka Mieczy...
Wszystkiego dobrego, kochana! :buziak:

Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 321 razy
Droga życia: 1

Postautor: sandy » 19 lut 2017, 20:12

Scarlett pisze:
sandy pisze:Cieszę się z możliwości wróżby :-)

To może poproszę o ogólne przesłanie na sferę uczuciową. Jak się potoczy? Sandra 18.8.1987

GŁUPIEC
Nie wiem, czy jesteś sama czy w związku.
Karta ta oznacza radość, zabawę, rozrywkę, nowe znajomości, nowe początki. To karta spontaniczności, towarzyskości, fascynacji, wesołości.
Z jednej karty nie da się wyczytać, czy to będzie coś na stałe czy nie, aczkolwiek wiedz, że czeka Cię fajna, pogodna, szczera znajomość, prawdziwe zauroczenie bądź też ożywienie i ocieplenie w związku.

Dużo, dużo miłości! heart

Dziękuję serdecznie za wróżbę, jestem singlem więc zobaczymy co przyniesie mi ta karta. Najważniejsze , aby było to coś pozytywnego :-)
W ramach podziękowań przesyłam link do piosenki
https://www.youtube.com/watch?v=1nPAJ0_pow8
wszystkiego dobrego :-)

sandy
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 41 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postautor: runoutofbreath » 22 lut 2017, 23:58

Scarlett pisze:
runoutofbreath pisze:Ja tez bym prosila o wrozbe- jak bedzie wygladalo moje zycie uczuciowe do wakacji? 10.08.1995 Anna

2 MIECZY
Karta ta pochodzi z Dworu Mieczy, symbolizujących chłód, intelekt, logikę, rozum, inteligencję.
Niestety, ale brak tu tych ciepłych, pięknych uczuć. Karta ta, oprócz powyższego, symbolizuje też wycofywanie się, odcinanie się od kogoś/czegoś, ale też też zastanawianie się, wahanie, dokonywanie wyboru, problem, który trzeba rozwiązać, ogólny zastój.
Jeżeli jesteś w związku - to będzie to trudny, ciężki okres.
Jeżeli jesteś sama - to albo nikt nowy się nie pojawi, albo pojawi się ktoś zimny, chłodny, ktoś, kto nie będzie szukał ciepła i uczuć, ktoś, kto być może będzie chciał się w pewnym momencie wycofać, zniknąć.

Pamiętaj jednak, że prosiła o kartę do wakacji - wierzę, że w wakacje/po wakacjach będzie już tylko lepiej! :)

Dużo, dużo miłości heart

Bardzo dziekuje za wrozbe,

Awatar użytkownika
runoutofbreath
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Re: Wróżby Walentynkowe

Postautor: Elie » 24 lut 2017, 10:17

Scarlett pisze:Elie kochana,
to ja na pierwszy ogień :)
Bardzo proszę o wróżbę - dane i opis podam w PW :)

LUTY ( jeszcze jest parę dni ) - Pustelnik
Do końca mc będziesz jeszcze wycofana, skupiona raczej na rozwoju, analizie swojego życia.

MARZEC - 3 Buławy
W marcu powinien pojawić się na horyzoncie ktoś, kto Cię zainteresuje na tyle, że gotowa będziesz zrobić krok/ gest w jego stronę.

KWIECIEŃ - Cesarzowa
Myślę, że chodzi o spełnienie Twoich marzeń. Zapragniesz małżeństwa, macierzyństwa, swojego domu. Może też chodzić o Twoją mamę. Być może będziesz zmuszona zająć się Nią w szczególny sposób.Nie obawiaj się jednak. Karta Cesarzowej wróży pomyślność w każdej dziedzinie życia

MAJ - As Kielichów
W maju powinna pojawić się miłość - wszystko, cały świat będzie temu sprzyjać. Nie przegap.

CZERWIEC - 7 Denarów
W czerwcu może pojawić się trochę zniecierpliwienia i oczekiwania na coś więcej - być może na propozycję wspólnego zamieszkania,propozycję małżeństwa..

LIPIEC - Wieża
Niestety, ta karta zwykle zwiastuje koniec czegoś, co już nie ma szans dalszej realizacji w obecnym stanie.Trzeba będzie budować od nowa wykorzystując zdobyte doświadczenia.

SIERPIEŃ - Kochankowie
WRZESIEŃ - As Buław / 5 Buław
PAŹDZIERNIK - As Mieczy
Te miesiące będą wypełnione miłością ale i niestety niepotrzebnymi kłótniami. As Mieczy pozwala sądzić że potraficie dojść do konstruktywnej rozmowy i zakończyć to, co przeszkadza.
LISTOPAD - 3 Kielichy
Zakończyć, albowiem już w następny miesiąc czeka Cię sporo radosnych spotkań towarzyskich.

GRUDZIEŃ - Rycerz Mieczy / Rycerz Buław / 4 Buławy
Koniec roku ponownie trochę burzliwy, kłótliwy, ale zakończony bardzo radośnie i szczęśliwie.

Życzę spełnienia marzeń :buziak:
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2099 razy

Postautor: Scarlett » 27 mar 2017, 15:22

Elie pisze:
Scarlett pisze:Elie kochana,
to ja na pierwszy ogień :)
Bardzo proszę o wróżbę - dane i opis podam w PW :)

LUTY ( jeszcze jest parę dni ) - Pustelnik
Do końca mc będziesz jeszcze wycofana, skupiona raczej na rozwoju, analizie swojego życia.

MARZEC - 3 Buławy
W marcu powinien pojawić się na horyzoncie ktoś, kto Cię zainteresuje na tyle, że gotowa będziesz zrobić krok/ gest w jego stronę.

WERYFIKACJA:
LUTY- końcówkę lutego rzeczywiście spędziłam w samotności, odosobnieniu, izolacji...
MARZEC - w marcu dość często spotykałam się z pewnym, wcześniej mi poznanym panem. Na razie to nic oficjalnego, choć jest tu dużo dobrych uczuć, ale też i dystans z mojej strony.

Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Postautor: Scarlett » 01 maja 2017, 11:07

Elie pisze:KWIECIEŃ - Cesarzowa
Myślę, że chodzi o spełnienie Twoich marzeń. Zapragniesz małżeństwa, macierzyństwa, swojego domu. Może też chodzić o Twoją mamę. Być może będziesz zmuszona zająć się Nią w szczególny sposób.Nie obawiaj się jednak. Karta Cesarzowej wróży pomyślność w każdej dziedzinie życia

W kwietniu skupiłam się na sobie.
Robiłam typowo babskie rzeczy - kupowałam dużo kosmetyków, ubrania, byłam u fryzjera i zaplanowałam kolejną wizytę u niego, zaplanowałam też manicure i kosmetyczkę.
Odczuwałam wewnętrzną potrzebę poczucia się kobiecą i piękną.
Jeśli chodzi o życie uczuciowe: to niestety, ale relacja z panem, o którym wspominałam w miesiącu marcu, rozpadła się - taka była jego decyzja. Smutno mi i przykro, lecz jednocześnie mam poczucie siły i świadomość, że jako kobieta nie chcę być w taki sposób traktowana - ignorowana, olewana, oszukiwana, traktowana jako "dodatek do życia" itd., bo mi zależy na długotrwałym, poważnym związku prowadzącym do założenia własnej rodziny.

Oby maj był lepszym miesiącem... :)

Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Postautor: Scarlett » 27 maja 2017, 11:07

Elie pisze:MAJ - As Kielichów
W maju powinna pojawić się miłość - wszystko, cały świat będzie temu sprzyjać. Nie przegap.

WERYFIKACJA:
W maju odczuwałam ogromną potrzebę miłości, byłam otwarta na zakochanie się, na nowy związek, na świeży powiew dobrych i ciepłych uczuć.
Mniej - więcej w połowie maja poznałam kogoś, kto mi się bardzo spodobał, kto mnie sobą zauroczył, aczkolwiek na chwilę obecną jesteśmy tylko znajomymi, na razie "nic więcej" między nami się nie zadziało.

Już oczekuję czerwca :)

Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Postautor: Scarlett » 26 cze 2017, 08:11

Elie pisze:CZERWIEC - 7 Denarów
W czerwcu może pojawić się trochę zniecierpliwienia i oczekiwania na coś więcej - być może na propozycję wspólnego zamieszkania,propozycję małżeństwa.

WERYFIKACJA
W czerwcu (mimo poznania kilku panów) czułam, że nic konkretnego się w moim życiu uczuciowym nie dzieje.
Taki totalny emocjonalny zastój, melancholia wręcz oraz emocjonalne przybicie i zdołowanie tym faktem.
Plusem jest to, że jeden z poznanych panów pomógł mi przemyśleć i skonkretyzować, jakiego typu mężczyzny szukam i czego oczekuję od przyszłego partnera i związku.

Czekam więc na lipiec :)

Dziękuję :wink:
Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Poprzednia

Wróć do Archiwum wróżb