Zasady Ogolne Rozkladania Kart

Re: Zasady Ogolne Rozkladania Kart

Postautor: monia78 » 01 sie 2010, 19:16

Czytając tutaj posty znalazłam ten rozkład wraz z opisem i przybliżoną interpretacją ( to jest jakiś fragment z książki) - zaintrygował mnie, postanowiłam rozłożyć, tylko nie za bardzo jeszcze mogę poradzić sobie z poszczególnymi znaczeniami :) Myślisz, ze ten KRÓL TREFL na 8 oznacza żonatego faceta, kogoś z mojego otoczenia?? i ma on związek z najbliższą moją przyszłością???czy się mylę :?
Awatar użytkownika
monia78

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: monia78 » 01 sie 2010, 19:27

Kurcze TY to jesteś :) !!! Super dziękuję za podpowiedź - małymi kroczkami i może do czegoś dojdę - hihiihhhii :D
Awatar użytkownika
monia78

Postautor: monia78 » 01 sie 2010, 19:45

OK. Spróbuje postawić ten rozkład z 3 rzędów po 8 kart :) no i zobaczymy.
A Tobie jeszcze raz dziękuję za fachową pomoc :)
Awatar użytkownika
monia78

Postautor: Eilean » 15 sie 2010, 22:51

monia78 pisze:Cześć wszystkim !!!Mam ogromną prośbę o pomoc w interpretacji mojego rozkładu klasycznego - jestem nowicjuszką i jeszcze nie za wiele wiem :? załączam zdjęcie z rozkładem - będę wdzięczna za pomoc :)

Hej Monia :)
Widzę, że od samego początku podeszłaś do sprawy ambitnie i wyjechałaś z jednym z najtrudniejszych rozkładów :D

Z mojej strony mogę powiedzieć, że na początek najlepsze są rozkłady 3 x 8 (pierwszy rząd na przeszłość, drugi na teraźniejszość a trzeci na przyszłość - czytasz karty od lewa do prawa, na początek bez skosów i pionów) I myślę, że klasyków najlepiej nie odwracać. Zaznaczam że to moja prywatna opinia ;)

Spróbuj takiego rozkładu, pomożemy w rozpracowaniu go :D
Pozdrawiam ciepło!
Awatar użytkownika
Eilean

Postautor: monia78 » 16 sie 2010, 19:12

Eilean dziękuję za podpowiedź, szczerze to nie spodziewałam się jakiegokolwiek zainteresowania-a tu proszę miła niespodzianka mnie spotkała :)
Za Twoją namową rozłożyłam karty i zapytałam się ich czy mężczyzna którego mam w sercu będzie ze mną w związku? I takie cuś mi się pokazało... co ty o tym myślisz???
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
monia78

Postautor: Eilean » 16 sie 2010, 19:30

Moni, zanim Ci odpowiem, co myślę na temat Twojego rozkładu, najpierw powiedz mi proszę, jakie sygnifikatory siebie i Pana X-a przyjmujesz?
Czy jesteś Damą Kier a On Królem Kier? Czy może sugerujesz się Waszym kolorem włosów i wybierasz inne sygnifikatory?

Bo jeśli przyjęłaś że jesteś Damą Kier a On Królem Kier, to z rozkładu wynika, że tam miłość i ciepło domowe i czułe słowa - wszystko jest, natomiast w przeszłości niejako. Na teraźniejszość i przyszłość wysuwają się inne aspekty życia, mniej związane z uczuciami.
Awatar użytkownika
Eilean

Postautor: monia78 » 16 sie 2010, 19:53

Hm wszędzie gdzie czytałam, dama kier powinna odpowiadać osobie, której stawia się karty ( w tym przypadku mi), ale ja jakoś się nie identyfikuje z nią - bo jestem zdecydowaną brunetką :), no a ON brunetem..... sama nie wiem w jaki sposób mam dobrać sygnifikatory :? Myślałam , że ten rozkład tak poprostu nakreśli mi jakąś odpowiedź. A ty co byś poradziła????
Awatar użytkownika
monia78

Postautor: Eilean » 16 sie 2010, 20:05

Wiesz, ja mogę Ci powiedzieć, jak to było ze mną.
Też jestem brunetką i wybierałam Damę Pik na swoją sygnifikatorkę.
Ale jakoś mi to wybitnie nie pasowało (bo pikowa ma zazwyczaj dość negatywne znaczenie) i zmieniłam sygnifikatorów na Kierowych.
I takk już zostało.

W Twoim rozkładzie na terźniejszość widać jakąś mieszatorkę, fałszywą koleżankę, którą uważasz raczej za dobrą osobę. Ona coś namiesza około pieniędzy i wyjdzie z tego bigos.
Natomiast skoro karty nie gadają na przyszłość o uczuciu do Pana X to najwyraźniej może być konsensus.

Wiesz, Moni, jak to jest z omawianiem kart. Ja nie znam sytuacji, czy w rzeczywistości jesteście, Ty i Pan Luby, razem, czy też nie. Ale w kartach raczej widać że kręcicie się wokoło siebie :)
On jest w jakiejś podróży (albo było) z ktorej wrócił - to było jakieś dłuższe oddalenie. Ale w niedalekiej przeszlosci stoicie obok siebie. Relatywnie blisko Was ( w summie bliżej Ciebie) stoją karty mówiące o ciepłym uczuciu miłości.
Awatar użytkownika
Eilean

Postautor: monia78 » 16 sie 2010, 20:20

Podoba mi się twoja interpretacja :)
Facet o którym mowa, to mój kolega z pracy, nie spotykamy się, ale łączy nas niezwykła energia....chemia...rzeczywiście był 2 tygodnie na urlopie i wczoraj wrócił :))
A jeżeli chodzi o teraźniejszość to też mnie troche zaniepokoiły te dwa asy - kurcze powiem ci, ten rok jest strasznie dla mnie pechowy :cry: same kłody pod nogi.... nic nie idzie po mojej myśli - i jeszcze ten "bigos" z kasą..... matko!!!! jak to długo będzie trwać????
I tak bardzo ci dziękuję - fajowa z ciebie kobietka ;)
Awatar użytkownika
monia78

Postautor: Eilean » 16 sie 2010, 20:26

No niestety z tą kasą to może nawet zahaczyć o jakieś sprawy sądowe. Albo wyolbrzymiam, może to tylko jakieś papierki urzędowe. Mnie też się nie podobają te dwa Asy pikowy i treflowy obok siebie , zwłaszcza że występują zaraz po tej babie-fałszerce, zmartwieniach i karcie dużej kasy... No nic, musisz chuchać na zimne ;)

A chemia do Pana X-a może i z czasem się rozwinie :D może jeszcze kilka miesięcy potrzeba :D

Dziekuję Ci Moni za ciepłe słowa, szalenie mi miło,
pozdrowionka i życzę udanego "przedzierania się" przez klasyki :D
Awatar użytkownika
Eilean

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólnie o kartach